Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

Precelek, przepiękne zdjęcia!
Fantazja, muszę przyznać, że przeżyłam lekki szok, czytając o Twoich planach. Ale życie jest jakie jest, więc rozumiem Twoją decyzję i życzę znalezienia dobrego domu dla dziewczyny!
martkagd, popieram, jesień jest cudna 🙂 U Ciebie na fotce to widać.
xxmalinaxx, świetnie się czyta o Waszej pracy! Oby tak dalej i jak tylko będziesz mieć zdjęcia, wrzucaj rudą kuleczkę 😀

A u nas minął właśnie tydzień obijania się. Z racji puchatej sierści i stosunkowo wysokiej temperatury nie dało się porządnie popracować, bo sierściuch robił się od razu mokry. Mimo to, krótkie i mało intensywne jazdy były rewelacyjne. Dziś w końcu udało się go ogolić i można będzie pracować, wykorzystać jeszcze pogodę na jazdę na świeżym powietrzu, bo widmo hali straszy 😉

Dino dziś rano na zamrożonym padoku:
Kastorkowa, super wyglądacie 🙂 co to za zawody? fajnie to wygląda 🙂

anai, niesamowite zdjęcie.
Elena   emocjonalnie elastyczna
19 października 2013 21:34
my dzisiaj mieliśmy poranną sesję zdjęciową we mgle 😉 fot. Paweł Zawadzki
edit. za duże zdjęcia



Kastorkowa, Pola mistrz drugiego planu 😂
xxmalinaxx, dobrze się takie posty czyta 🙂 Fajnie, że Ci się świetnie współpracuje z Kasztanką i nowym trenerem! 😅
anai, zazdroszczę ogolonego Sierścia 🤔 Ja wciąż czekam na golenie, ale mam nadzieję, że już niedługo, bo Siwa, zwłaszcza na szyi, ma źrebięcy puszek dosłownie, tylko wersja hard 😁
Elena, pierwsze i drugie 😍 😍 Bajka!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 października 2013 21:44
Nam nikt zdjęć nie chce robić, ale Roxy przesyła buziaki dla kącika

Jak porównam sobie ją z kwietnia z tym co jest teraz to bajka  😍 Po wjechaniu mi na ambicję zabrałam się do pracy i dużo ćwiczymy na drągach, robimy sporo przejść, wolt, ósemek i wszystkiego, żeby koń się nie nudził
Elena zdjęcia obłędneee  😍

Olimpijski pasztet pozdrawia cały kącik z dzisiejszego pięknego dnia  😅
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
20 października 2013 11:02
martkagd, chyba duży ten Rudziszon? 🙂
wymodelowana, też się cieszę strasznie 😅 A Siwa piękna i jakie zalotne spojrzenie 😎
Kastorkowa, ale fajne zawody, co to?
anai, piękne zdjęcie 🙂
Elena, 2,3,4 zdjęcie bajka po prostu 😍
kolebka, elegancja pełną gębą, przyjemny dla oka obrazek 😉


A ja wczoraj treningu nie miałam, dzisiaj też nie wiem czy pojadę do Maluszka, aczkolwiek pojeździłoby się, ale nauki dużo i obowiązków 🤔
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
20 października 2013 13:38
Elena zachwycona jestem  😜
Muszę się pochwalić, dostałam wczoraj na hubertusie nagrodę dla najładniej ubranego konia, i pierwszy raz Segan nie gonił stajni tylko lisa  😁
Foteczki:



lisek:
emptyline   Big Milk Straciatella
20 października 2013 14:09
lizzy, gratulacje! My w zeszłym roku wygraliśmy tym prosiaczkowym strojem. 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
20 października 2013 14:17
lizzy, bardzo elegancko ubrana konina! To Caball czy Jarpol? Właśnie mi się przypomniało, że z wiosennej kolekcji Jarpola "błękit nieba" straszne do mnie gadał  😀iabeł:

xxmalinaxx, grunt, że do przodu.
Ja mam stany depresyjne już, jak wsiadam i jest ciemno. Marzę już o hali... ;-)
I strasznie mnie nurtuje, o ile nie pomyliłam nicków na forum :P - Ty sprzedałaś Muskata, ponieważ m.in był zbyt nieprzewidywalny, a ty masz problemy z kręgosłupem i nie mogłaś sobie pozwolić na takie ryzyko. W takim razie... Dlaczego młody koń? Który jakby nie patrzeć jest też nieprzewidywalny, zwłaszcza na początku?

anai, w Owczy to już pewnie przymrozki rano, co? Ale foto meeegaa, zawsze chciałam takie poranne oszronione foty zrobić!  😍

Zniesiecie jeszcze trochę mej osoby i Kulistego Henryka?  😉

Wczoraj jakimś cudem, podczas zaplanowanych ze Strzygą fot, było słońce!  😜 (Zawsze jest tak, że jak ja się umawiam, to... leje, wieje, gwiździ, piździ. Zawsze, serio  😁 ) się trafilo akurat bo dziś to depresyjna szarzyzna, nic tylko pod kocem siorbać herbatę.


Lansik jesienny ver. I ;-)




Buziakowe foto być musi! :P




Champion (nawet tło się jakoś prezentuje  😉 )


A w tle brand nju hipodromowe padoczki, których ogrodzenie ma góra 120... Już widzę te radosne wyskoki za galopującymi po torze końmi  😎


A tu... 100% Henia w Heniu
Moon cudne zdjęcia! Masz zjawiskowego konia  🙂
anai zdjęcie z super klimatem, ale ten 'zamrożony' zdecydowanie mi się nie podoba... brrrr, co raz zimniej 🙁

Elena wszystkie przepiękne, ale ostatnie!  😍

kolebka oddawaj rude, przepiękne! wzorek olimpijski na zadzie przeuroczy 😉

lizzy gratulacje najpiękniej ubranego konia 😉

Moon zazdroszczę sesji, zdecydowanie. Pierwsze przepiękne, takie katalogowe  😜

Ja się muszę pochwalić, bo wczoraj udało mi się załapać na krótką przejażdżkę na AQH 😉. Pierwszy raz siedziałam na koniu tej rasy i pierwszy raz w życiu w siodle westernowym. Siodło bardzo wygodne, aż byłam zaskoczona jak bardzo  😜. Mam nadzieję że pierwszy, ale nie ostatni 😉.



I jeszcze przecudny mikro-konik  😁

Moon fantastyczne foty  😍 dzieciak jest boski  💘
Moon - juz pisalam na FB - jak z okladki Pikeura, piekne zdjecia  💘 A ogrodzenia normalnie jak z Hameryki! 😀
Dziś pół dnia w stajni  😀 częściej mogłoby tak być

Gniada ruszona i delikatnie poskakana (paskudna dziś była 😁 jedynie skoki spoko)








Do tego chwilę pomęczyłam konia znajomego:



no i zaliczyłyśmy spacerek na dzikich mustangach  🏇  😁

(spokojnie- nie zarwałyśmy. nic im nie będzie :P )
Elena   emocjonalnie elastyczna
20 października 2013 17:49
wymodelowana, hermes, breakawayy dziękujemy  :kwiatek:
lizzy jaki szalony lis 😀
kolebka piękny rudy  😍 elegancko wyglądacie  😀
moon zdjęcia jak z katalogu  😀 cudo !
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
20 października 2013 17:57
Moon, ale zdjęcia!  😜
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 października 2013 18:06
Dziewczyny, na fotki z dystansem patrzyć, bo są nieobrobione...

baffinka,  i co, znalazłaś coś wartościowego?
Angeel, plastykowe, prawie się pode mną zarwały, więc pewnie wytrzymają góra 3 dni.




Strzyga tak, znalazłam. Koń na którego patrze jest wartościowy  😁  (dłuższą chwilę myślałam o co Ci chodzi  😂 bloooondyna ze mnie)
Strzyga - niedorobione? Ja jako foto-laik jestem pod wrazeniem takich zdjec i sama chcialabym takie miec 🙂 A ogrodzenia, no coz, nie zawsze to co ladne jest dobre (i tanie :P ). Ladnie wyglada i pewnie tylko taka jest jego funkcja 🙂
Burza, Hermes, dzięki!
wymodelowana, powiem szczerze że jazda na ogolonym koniu jest nieporównywalnie bardziej sensowna. W końcu dziś mogliśmy normalnie popracować i nie musiałam wracać po dwóch godzinach do stajni, żeby zmieniać polar na padokówkę 😉
kolebka, pięknie!
lizzy, ślicznie się prezentowaliście.
Moon, dzięki! Mróz był chyba ze trzy razy, więc tragedii jeszcze nie ma. Ale w sobotę było super, bo wszzystko zamrożone i do tego słońce 😀 Marzenie. Wasze zdjęcia naprawdę katalogowe, zastanawiały mnie właśnie te płotki. Te padoki są wygrodzone na świętej trawie?!
baffinka, na zdjęciach nie widać sfochowania 😉 Fajne są!
breakawayy, zawsze mnie ciekawiło, jak się jeździ w takim siodle, ale nie miałam okazji sprawdzić. Podobno mega wygodnie 🙂 Mikro kucyk słodki!
Elena, piękne!


Moon, piękna sesja 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 października 2013 18:25
baffinka, to chociaż tyle dobrze :P I dobrze, że następnej przeszkody nie miałaś 😀
Angeel, Moni surówki powrzucała, jeszcze przed całym procesem fotoszopowym.
baffinka ochraniacze pod kolor drągów to już wyższy stopień szmatoholizmu  🤣  ale najlepsze są dzikie mustangi!

breakawayy Też siedziałam raz na westowcu AQH, zresztą - forumowej Tuffy. I było baardzo zabawnie, chociaż inaczej totalnie  😉 a wzorek taki, bo koń ma na imię Olimp  🏇

Moon koń ma przepiekną maść, z takim fajnym połyskiem  😍  i razem wyglądacie jak z katalogu!

To jeszcze my, nudne ciągi w galopie i malownicze przyczepki w tle - stajnia in progress 😉


I prawdziwy biegający pasztet  🙇




Strzyga - ja tam nie zauwazam takich rzeczy :P  dla mnie te zdjecia i tak sa cudne 🙂
kolebka - fajny rudziszon, a olimpijskie golenie - super pomysl! 🙂
moon zdjęcia katalogowe, koń katalogowy i katalogowa Ty- jak Wam się jeździecko (tfu tfu) nie ułoży, to zawsze macie alternatywę  🏇
kolebka Czy to golenie to jakiś manifest w stylu "A w d...e mamy Olimpiadę!"?  🤣 Sorry, tak mi się nasunęło. A rudy piękny! Za rzadko nam się pokazujecie  🙂
Moon, woow, padłam 😍 😍 Przepiękne zdjęcia i koń przepiękny, uwielbiam waszą parę!
Cookie Co to taka Olimpiada dla nas  😂  Chociaż najszybciej to chyba para-olimpiada  😉
A rzadko się pokazuję, głównie czytam - rzadko mam co wrzucić przede wszystkim (nocne manewry stajenne taaa...), ale mam już juliadnę w stajni to z pewnościa będzie lepiej  😅

Olimpijskie golenie made by dziunka   :kwiatek:  którą ładnie rudy koń załatwił w czasie golenia, przemilczmy  🙄
kolebka pomysł na wzorek super! 😅 Rudy w tym słoneczku przepięknie wygląda 🙂
Elena widać, że warto było wstać wcześniej! Zdjęcia przepiękne, będzie wspaniała pamiątka... 🙂
Moon brak słów 😍 koń przepiękny, w ogóle przepiękne zdjęcia! Mam nadzieję, że też kiedyś uda mi się zrobić taką sesję 🙂

My dzisiaj po dwóch pierwszych poważniejszych podskokach! W ramach takiej rozrywki oczywiście, no i chłopak się tak cieszył! Może załapiemy się na jakieś zdjęcia, bo planuję mu nieco urozmaicić życie i takie podskoczki raz czy dwa razy w miesiącu organizować... 🙂
Też czekamy na pierwsze (w jego życiu! :hihi🙂 golenie, ale planujemy dopiero w listopadzie, bo póki co nie zarósł bardzo i tak intensywnie na pracuje 🙂

Jeszcze taki niewyraźny Neverek, ale jest! (+p.trener) Obiecujemy następnym razem pokazać się z czymś lepszym jakościowo!
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się