Howrse gra :)

Nie, ja wchodzę, oporządzam, sprzedaję, kupuję, trenuję i zastanawiam się kiedy to mi się znudzi 🙂 Tak naprawdę to taka odskocznia od codziennych problemów, do tego jeszcze tutaj  na forum fajni i pomocni ludzie, można się odstresować całkowicie.

Co to znaczy? Age a horse that is 8 years old bo mi tłumaczy:  Wiek konia, który ma 8 lat, mam konia który ma dokładnie 8 lat i nie zaliczyło
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
20 października 2013 18:00
Mi się znudziło, ale nie wiem, czy to przez super wolny internet, przez który nie chce mi się nic z końmi robić, czy też przez znudzenie samą grą.
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
20 października 2013 18:01
Mi brakuje 18 reliktów. Dopiero wczoraj zaczęłam brać w tym czymś udział. Ale piorun i ostrogi wpadły więc jest ok 🙂 No i aż 2 opóźnienia przez jakiegoś Zombie czy coś i zgaszone pochodnie  😁

Dziewczyny mam pytanie - wam howrse też się tak znudziło?  👀


po tym jak mnie oszukali jakoś straciłam wątek co do Howrse
Watrusia, postarz takiego konia 🙂
Przetrzyma mi ktoś 760 tys?
Gniadata, dzięki :kwiatek:
chonakawe mogę przetrzymać, na jaki nick wystawić konia?
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
20 października 2013 18:06
Przetrzyma mi ktoś 760 tys?


na które konto wystawić konia?
Howrsowa,  mnie ubiegła 🙂
Mnie kiedyś oszukała panienka, ale była na tyle głupia, że w wiadomościach które do siebie pisałyśmy, bezczelnie przyznała się i stwierdziła że jestem naiwna, no cóż... może i tak, ale ja nie oszukuje nikogo. Zgłosiłam ją i wyleciała z gry. 
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
20 października 2013 18:13
Howrsowa,  mnie ubiegła 🙂


ok

ty miałaś szczęście. to taka jedna która miała mi sprzedać konto z 1 KARMĄ  a sama miała tylko sześć i to powinno dać mi do zrozumienia...
No powinno.
Howrsowa napisałam Ci pw ale chyba nie odczytałaś. Na Kazik4. Wystawić konia spowrotem? 🙂
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
20 października 2013 18:30
Howrsowa napisałam Ci pw ale chyba nie odczytałaś. Na Kazik4. Wystawić konia spowrotem? 🙂


pRZECZYTAŁAM,..PRZECZYTAŁAM I KOŃ WYSTAWIONY
już się tak nie chwalcie ;p u mnie 1520 dni i nadal się nie znudziło 😁
Howrsowa dzięki :kwiatek: tak tylko napisałam, bo ja czasem nie widzę powiadomienia o wiadomości 😀 Wystawiłam zwrotnego 🙂
calore, u mnie więcej się nie dało, bo na Pl jestem od początku, bodajże 2 dni po wejściu serwera. Ty na com. gratuluję  🙂
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
20 października 2013 19:53
Dziewczyny czy któraś mogłaby mi zakupić te 10 kuponów? Serwis nie obsługuje mojego banku. Oczywiście mogę ja najpierw zrobić przelew, a później któraś z Was zakupiłaby mi kupony.
na howrse testowym są laski dynamitu, koszt 1 kupon, daje 3 strzały.
Zakupiłam 9 strzałów za 3 kupony i miałam wyzwanie tytanów, zaczarowaną dynię i 2 kości, także na testowym mi się wiedzie 😀

gorzej na pl 😀

calore - dzięki  :kwiatek:
jakbyś widziała u mnie skrzynie to bierz, bo ja 2 razy miałam skrzynie z kością i kliknęłam na inną stronę :/
jak widzę, to biorę 😉 ostatnio kość złapałam 🙂 tak sobie myślę, że jeśli jutro na com o 10 kończy się promocja z dzikusem, to zaraz pewnie dadzą dynamit. oj ciężko będzie, mam 8 kości i nadal nie wygrałam niczego fajnego. jedynie klepsydrę na pl.
straciłam 25 kuponów, ale sporo strzałów mam
upolowałam już 5 żywioł, wyzwanie tytanów, 2 razy kamień, zaczarowaną dynię, kilka strzał, różdżkę płodności, 2 klepsydry, przywilej zombi, łzy, 2 wody, plus kilka mniejszych rzeczy
i mam 17 części ze szkieletu

także, trzeba przygotować duuużo kuponów 🙂
ktoś tu gra na com i chciałby coś kupić? 😁 sprzedam hestia's gift za 2 passy i nyx pack za 4 😉
50 kuponów i 30 części ze szkieletu, także 100 kuponów wydam by mieć boskiego teraz

aha łopata pozwala wydobywać co 8 godz
potem kilof co 4 wydobycia 6 godz - 35 reliktów
następnie jest młot pneumatyczny co 4 wydobycia co 4 godziny  - 50 reliktów
ja mam na com łopatę i ona pozwala wydobywać 3 razy co 6 godzin i pisze mi, że kilof pozwala 4 razy co 6 👀
aa to może łopata też co 6 godzin, jak pisałam to byłam już na młocie i nie pamiętałam ile było z łopatą
tak czy inaczej przeraża mnie trochę klikanie co 4 godziny :/ no nawet co 7 godzin i 50 minut :/
mnie też :/


po młocie pneumatycznym już nic nie ma
jedynie 20 reliktów wymienne na laskę dynamitu


96 kuponów

Gratulacje, udało Ci się znaleźć ostatnią kość szkieletu Anubis!
Koń dołączy do Twojej gry już za chwilę!
Cierp1enie, wstaw, jeśli możesz, skrina ze strony Anubisa/Ozyrysa :kwiatek: z tej widzianej z perspektywy właściciela 😉
pw


po zdobyciu Ozyrysa można grać dalej i zdobywać nagrody
niestety bardzo dużo śmieci wpada typu: 20 rzep, fortuna krezusa, kaloszki, uzda itp
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 października 2013 22:09
Cierp1enie jak zwykle podziwiam, ja bym się bardzo długo biła z myślami przed wydaniem takiej ilości kuponów! 👍
Póki co mam marne 23 i raczej nieprędko wydam(a przynajmniej mam taką nadzieję 😁 )

A w ogóle jak można wykorzystać kupony w tej promocji? 🤔
CzarownicaSa, ale to na testowym 🙂 tam dostaliśmy 1000 kuponów, to można szaleć.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 października 2013 22:18
Aaa! To wszystko wyjaśnia! Dzięki :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się