Facebook -czy ktoś korzysta?

Facella   Dawna re-volto wróć!
12 września 2013 13:02
A znajomi, których przydzielę do poszczególnych grup, będą o tym wiedzieli?
Tak, ale tylko tych których zaprosisz 😉
Facelli chyba chodzi o grupy znajomych. Np. chce sobie podzielić na ludzi ze stajni/klasy/re-volty. Klikając na taką podgrupę, pokazują się ich posty na ścianie. I według mnie nie widać kogo gdzie przydzielasz 🙂 Mogę Cię gdzieś dodać- to sprawdzisz czy dostaniesz powiadomienie.
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 września 2013 14:51
lotka13, dokładnie o to mi chodziło. Dodaj i zobaczymy.
Dodałam.
I na polskim fb nazywa się to 'listy'. Jak stworzysz własne to pojawia się krótki przewodnik 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 września 2013 15:07
Nie dostałam żadnego powiadomienia, ani na FB, ani na e-mail. Wchodząc na Twój profil nie widzę, na jakiej liście jestem. Dzięki  :kwiatek:
Pytanie za sto punktów...
Ktoś wie jak odkręcić ograniczenie dostępu?
Parę osób dodałam do znajomych, ale zrobiłam im ograniczony dostęp do mojego profilu. Szukam i szukam i nie wiem jak to teraz cofnąć  🤔

edit. mam. wcześniej nie chciało mi się to pokazać 🙂
[s]Czy da się jakoś zablokować powiadomienie o zmianie statusu związku?[/s]
nieaktualne
jak mam zlapac "edytuj opcje aktualnosci" skoro co zjade na dol to mi sie wyswietlaja starsze powiadomienia. klikniecie tego, jest niemal niemozliwe. wie ktos jak?
Jak mogę przejrzeć swoich znajomych uporządkowanych w listy? Mogę?
Skoro i tak większość z nas korzysta z fb to proszę o głosy na stronie [[a]]https://www.facebook.com/arabhorse?sk=app_509292759121967&app_data=%7B%22mid%22%3A29523%7D,[[a]] należy kliknąć 5 gwiazdek przy zdjęci (nr 27). Zależy nam bardzo na zwycięstwie bo do wygrania jest stanówka, ogłoszenie w gazecie itp.
Z góry dziękuję 🙂
czy tylko mi nie chce wejść strona facebooka? ;>
Od wczoraj nie mogę dodać zdjęcia na facebook'a,nie wspominając o postach...jak już uda mi się dodać jakiś post to potem nie mogę go usunąć. Pisałam do facebook'a, ale nic z tym nie robią. Ma ktoś jeszcze tak ?
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 października 2013 16:24
Przeszperałam większość ustawień i nic nie znalazłam... Jak mam ustawić, żeby osoby, które mam w znajomych, nie mogły powiększyć mojego profilowego? Tzn. widziały na mojej osi czasu tylko jego miniaturkę i nie mogły wyświetlić komentarzy.
Proszę o pomoc, gdzie mogę to ustawić.
Chcę, żeby jedna osoba z moich znajomych widziała, co dodaję JA na tablicy, ale nie chcę, żeby widziała, co komentuję i co lubię.
Może ma ktoś ochotę pomóc w zbieraniu polubień ? Bardzo fajna stajnia, doświadczeni zawodnicy, wreszcie zawitali na facebook'u 🙂
KLIK
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 października 2013 11:59
Czy na swoim fanpage'u mogę używać czatu, czy muszę się męczyć z wiadomościami przez skrzynkę odbiorczą?
Opcja czatu dla grupy została już chyba wyłączona jakiś czas temu.
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 października 2013 14:40
Nie chodzi mi o grupę  🙄 A o fanpage. Dwie różne rzeczy. I chodzi nie o czat grupowy, a z jedną osobą, tak jak sobie ze znajomymi na czacie rozmawiam. To chciałabym mieć taką opcję na fanpage'u.
ja u siebie tego nie widzę
Nie chodzi mi o grupę  🙄 A o fanpage.

Ogólnie czatu nie ma  🙄  🙄
Facella
Czatu na fanpage nie ma. Co gorsza wiadomości można odbierać tylko na komputerze, w wersji mobilnej te fanpage'owe nie działają  🤔wirek: 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 października 2013 20:11
Z wersji mobilnej dla stron nie korzystam, na szczęście (kilka razy mi się zdarzyło i nigdy więcej). Szkoda, że nie ma tego czatu, bardzo by mi się przydał teraz.
Czy ma ktoś też problem z dodaniem źródła finansowania reklamy na Facebooku?  Próbowałam z dwiema kartami kredytowymi i paypalem. Cały czas wyskakuje komunikat błąd systemu,  proszę spróbować później. Jakiś pomysł jak to rozwiązać?
Filmy wstawiam przez aplikację w telefonie.
Problem polega na tym, że później chciałabym je zapisać jako plik na komputerze i wstawić gdzie indziej. Istnieje taka możliwość? Kombinuje ostatnio i mi nie wychodzi.
Orientujecie się czy po kliknięciu 'usuń konto' i odczekaniu 2 tygodni (oczywiście bez logowania się na nie) przychodzi e-mail z powiadomieniem, że przestało ono istnieć?
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
03 listopada 2013 09:20
https://apps.facebook.com/sevenwaystosin/photo/2874 mogę prosić o oddanie głosu? 🙂 Byłabym baaaardzo wdzięczna :kwiatek:
tyskakonik Zrobione! 🙂
slojma   I was born with a silver spoon!
03 listopada 2013 09:31
Orientujecie się czy po kliknięciu 'usuń konto' i odczekaniu 2 tygodni (oczywiście bez logowania się na nie) przychodzi e-mail z powiadomieniem, że przestało ono istnieć?
- moje działało nawet po 3 miesiącach, więc raczej nie, chyba, że coś się zmieniło
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
03 listopada 2013 09:33
vegonia, :kwiatek: bardzo dziękuję 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się