Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Burza, zduśka dziękuję  :kwiatek:  ja jestem z Krakowa, wiec generalnie nie jest to nasz weterynarz podstawowy i jedyny dostępny  🤣 po prostu dojeżdża do właścicieli stajni, więc chcę się podpiąć w listopadzie na robienie zębów - skoro już będzie wet na miejscu 😉 a widziałam jak pracuje przy zębach, bardzo pozytywnie!
xxKooniexx   Wprowadzam do doliny łez, teorie sensu życia.
24 września 2013 10:55
Bardzo pilnie potrzebuję speca od końskich nóg. Polecacie kogoś? Nie chce wydawać pieniędzy w błoto i tracić czas na leczenie konia u kogoś kto nie będzie miał o tym dużego pojęcia..
Okolice najleepiej Katowic/Oświęcimia
Czy macie pomysł na dobrego weta, który zrobi konsultację neurologiczną w Trójmieście?
czy ktoś z Was korzystał z usług pani Moniki Szubart jeśli chodzi o zęby? jakie wrażenia?
Ma ktoś może numer telefonu do pana Kalinowskiego ? Ten (602..) podany na stronie cały czas piszczy mi, że "abonent czasowo niedostępny", od dwóch/trzech dni.. Chciałam dogadać się z nim w sprawie tarnikowania zębów, a dodzwonić się nie mogę ani raz.  🙄
desire   Druhu nieoceniony...
25 września 2013 21:01
czy ktoś z Was korzystał z usług pani Moniki Szubart jeśli chodzi o zęby? jakie wrażenia?


Pani Monika robiła zęby dwóm koniom, którymi się zajmowałam - wszystko objaśniała, tłumaczyła, na najgłupsze laickie pytania odpowiadała, wilczaki dodatkowo powyrywała, jak dla mnie na plus. 🙂
Livia   ...z innego świata
26 września 2013 07:53
Pani Monika robiła też zęby mojemu koniowi i koniowi koleżanki, wszystko bardzo spokojnie, nic na siłę, także byłam bardzo zadowolona. Ogólnie jeśli chodzi o podejście i fachowość to mogę ją polecić z czystym sumieniem.
Czy ktoś z Katowic i okolic chciałby umówić się na wizytę z wet. Kalinowskim na 11.10 (tj. piątek) ? Na razie wstępnie. Będę się z nim jeszcze kontaktować także można się zgłaszać 🙂

Edit.: zmienilam date 🙂
Czy moglabym prosic (mysle ze na PW) o numery tel do weterynarzy z okolic Wrocławia którzy dojadą (prawdopodobnie) w nagłych przypadkach? Przenosze konia pod wrocław tu miałam pod ręką zootechników, czy ludzi ktorzy w razie czego zrobią zastrzyk, tam bede w jakims sensie sama. Obecnie nic sie nie dzieje ale chcialabym miec w apteczce numery w razie "w" , oczywiscie zaczerpne tez informacji na miejscu, w nowej stajni, ale wole miec tych kontaktów wiecej niz mniej.

Wyszukiwarka wypluła mi m.in Dr Przemysława Rózyckiego, Dr Barbara Jandzis, Dr Joanna Czogała.
Szukam weterynarza okulisty najlepiej z okolic lubuskiego bo sprawa dosyć pilna.
Witam, pilnie poszukiwany wet który ma możliwość zrobienia prześwietlenia kręgosłupa, kujawsko-pomorskie i okolice, bardzo proszę o jakiekolwiek namiary :kwiatek:
dea   primum non nocere
28 września 2013 09:47
Nie z okolicu lubuskiego, ale polecam Martę Warzechę. Do nas dojechała i dwa razy pomagała ratować oko rudej.
Nie z okolicu lubuskiego, ale polecam Martę Warzechę. Do nas dojechała i dwa razy pomagała ratować oko rudej.


Dzięki, dzwonię.
Hej, poszukuję weterynarza z usg do zdiagnozowania ciąży - w okolicach Namysłowa/Kępna.
Podobno jest jakaś pani weterynarz z Kępna, ale kompletnie nie potrafię jej zlokalizować, a pan Skibiński woli badać tradycyjnymi metodami xD
Proszę o jakieś informacje jeśli je macie 😉
Z całego serca polecam- Dr. Wojciechowski- nogi, zęby, ścięgna- jest mistrzem w tym co robi, i walczy do końca o każdego pacjenta (Poznań i Trójmiasto).
Do kolek polecam za to bardzo dr. Bojke- zawsze przyjeżdża,zawsze odbiera telefon i tfu tfu- zawsze jest skuteczny.
xxKooniexx   Wprowadzam do doliny łez, teorie sensu życia.
29 września 2013 20:22
jamjesttys , polecam z czystym sumieniem Michała Czerwińskiego, ale on  jest z Żywca, więc kawałek miałby do Ciebie, ale warto zadzwonić i się popytać bo on dojeżdża do różnych miejsc, być może byłby gdzieś w okolicy Twojego miasta.
Szukam weterynarza okulisty najlepiej z okolic małopolski
Przestrzegamy wszystkich hodowców, właścicieli i opiekunów koni przed tym, kogo wzywają do swojego chorego konia. Tak się składa, że nam ostatnio 'weterynarz' swoją totalną niekompetencją zabił nam konia. Oczywiście sprawa skończy się w sądzie, natomiast nie jest to dla nas żadne pocieszenie, biorąc pod uwagę fakt, że straciliśmy przyjaciela.
desire   Druhu nieoceniony...
04 października 2013 09:29
Karmelita,  to bardzo poważne oskarżenie, mam nadzieje, że macie dowody na to iż z niekompetencji lekarza straciliście konia...
Mamy. A pomijając to- wolę, żeby mnie pozwał, niż żeby ktokolwiek go wezwał i przeżywał to, co my teraz.
Karmelita rozumiem, że niestety publicznie nie możesz powiedzieć o kogo chodzi?, ech ja zawsze mam stres jeżeli mam wezwać kogoś innego niż nasz stały lekarz 🙁 gereralnie nie mam zaufania do kogoś innego. Przykro mi, że koń zapłacił najwyższą cenę.
Karmelita, myślę że powinnaś publicznie opisać sytuacje zawsze może to uchronić innego posiadacza konia
desire   Druhu nieoceniony...
22 października 2013 17:18
Ruffian, ale ta użytkowniczka napisała co się stało i o jakiego weta chodziło, tylko edytowała post.. :/
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
23 października 2013 13:36
i znowu mamy case obruszenia się weta zapewne i w efekcie edycji posta

aczkolwiek tutaj oskarżenia są dość poważne, więc chyba lepiej, że się stało jak się stało, bo dopóki nie ma wyroku miałaby jeszcze sprawę za zniesławienie




za to ja polecam całym serce wet Agnieszkę Bestry. Co prawda mazowieckie, ale wiem, że jeździ po Polsce, więc kwestia dogadania czy np nie jest przy okazji w okolicy.
Szukam informacji o Piotrze Mazurku. Polecacie, odradzacie? Ewentualnie do kogo innego w okolicy (prawdopodobnie niezbędne będzie USG, może RTG)
Czy ktoś mógłby polecić weta ortopedę z Pomorza, okolice Słupska, Łeby. Przeprowadziłam się z koniem tydzień temu do Lęborka i już zdarzyła się awaria... Kulawizna mocno nietypowa....
Bardzo proszę o poradę! Pozdrawiam.
Potrzebuję info,kto jeszcze prócz doktorów Chajęckiego,Kacprzyńskiego i Adamskiego jest regularnie dostępny w okolicach Trójmiasta? Podobno jest jakaś Pani dr? Dziękuję za pomoc
dea   primum non nocere
04 listopada 2013 21:40
Pani dr Anna Woźniak. Mieszka w okolicach Straszyna.
Witam,może w tym wątku uzyskam pomoc  w  znalezieniu weta,który bywa w Warszawie,ma wiedzę lub część chociaż,o jakiej piszą w "naturalnej pielęgnacji kopyt".
Mam na myśli oczywiście ortopedę,który nie zaleci mi na dzień dobry okuć,bo na nic innego nie ma pomysłu.
Wiem ze Wet. Olga Kulesza robiła takie warsztaty także myśle ze do niej z tym trzeba uderzyć 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się