Stajnie w Lublinie

Ma ktoś zdjęcia z Hubertusa z Drwala ?
Chętnie pooglądam  😉
Hm.. Na stronie Oli Szczęśniak Photography są fotki. Na Facebooku poszczególne osoby również wrzucały
http://www.photoblog.pl/asfoto/159143379
tuttaj jest część zdjęć, jak mi się uda stworzyć fotorelację to wrzucę na funpage naszej stronki.
Pogoda dopisała, uczestników też było dużo - ok 68 koni.
Do zobaczenia w przyszłym roku 😉
68 🤔
też byłam w szoku 🙂
Gdyby jeszcze ułani dopisali to by był rekord.
ZA rok zrobimy mega imprezę 🙂
Seta i jak organizacyjnie sobie poradziliście? Tyle, koni... To nie małe wyzwanie!  😉
Słyszałam, że fajnie wyszło...
Była jedna czy więcej gonitw? 😀

Wstawiaj koniecznie na fp zdjecia 🙂
jeśli chodzi o organizację to był mój debiut, pomogli mi myśliwi w wypowiadaniu się i opisywaniu tego co dzieję się na błoniach.
A jeśli chodzi o ilość koni - jesteśmy do tego przyzwyczajeni, rok w rok jest tyle koni.
Z pokazów - był kadryl do muzyki, i pokaz jazdy konnej z łucznictwem, szermierką i trochę woltyżerki.
Na koniec jak zwykle Potęga skoków, która zakończyła się na 120cm - Marek Dachno na koniu Belweder.
Każda para koń-jeździec była pięknie przebrana, rewelacją była Dominika Siek z SJ Wieża Dominów na swoim koniu Prymus, przebrana za Śmierć.
Dla mnie najpięknijszą parą była Klaudia Panek na koniu Walor (kucyk).
Gonitwa była 1. Raz uciekający lis wraz z koniem przewrócili się, ale nic nikomu się nie stało.
Zapraszamy za rok.
Dołączam zdjęcia Dominiki i Klaudii, która pokonuje przeszkodę (95cm) na kucyczku Walor (nie zrzucili)  👍

a fotorelację już tworzę, cierpliwości.
Dominika się szarpnęła nie ma co 😉
Maja G, też miała super kreacje 🙂

Czekam z niecierpliwością  🏇
Kurczę aż żałuję, że nie byłam u Drwala w tym roku (a miałam taką możliwość) 😕
w przyszłym będę na pewno, choć by się waliło i paliło  😉


Zdjęcie z finału JPL
Przepraszam, że aż tyle spóźnione 😕 :kwiatek:
https://plus.google.com/photos/113776439994230809185/albums/5926861874119629745?banner=pwa&authkey=CKXetam_v4rPdw
W najbliższą środę tj. 16go w Elizówce będzie od rana dr Maciej Przewoźny. Jeśli ktoś byłby chętny na wizytę, proszę o kontakt via PW
[s]Planujemy (już nie) w Stajni Drwal zorganizować regionalne w skokach, czy dużo byłoby zainteresowanych? O zawodnikach mówię  🏇[/s]
zawody zrobimy w przyszłym roku- teścio mi się rozchorował. Przepraszam za zamieszanie  🙁

A inny temat, jakby ktoś miał spokojnego konia pod dzieci do dzierżawy to chętnie wezmę za koszty utrzymania.
Października?  👀 Czyli w przyszłą sobotę?
tak
Seta, ja jestem chętna, ale tylko jako widz/pseudofotograf 🙂.
Zapraszam do dołączenia się do zamówienia rewelacyjnych pasz ze strony http://www.opti-shop.pl/

Zamówienie wysyłam za tydzień.

Rabat 10 % !!

Kontakt do mnie 502 408 597 albo pw
wiem, że jest miejsce na ogłoszenia, ale sądzę, że tu więcej ludzi zagląda i czyta niż tam z Lublina, także poszukuję 1 do dwóch bardzo spokojnych koni, które mogłyby chodzić pod dziećmi, z możliwością przeniesienia do mej stajni za koszty utrzymania. Jakby ktoś coś słyszał to baaardzo proszę o informację.
Seta z tego co się orientuję hodowca kucy P. Kniaziuk oddawał na takich zasadach konie (np do szkółki w lkj), więc możnaby u niego spróbować... Z tym, ze jak ja pracowałam w lkj jako instruktor to dostalismy 2 kucki, które miały być chodzące pod dziećmi. Jedna była cudowna, idealny kucyk po prostu, a dzieci płakały za nią jak trzeba było ją oddać. Druga natomiast "dzicz kudłata" ;p
Byłby ktoś z Was może zainteresowany dzierżawą koni?
Szczegóły na pw.
Z tego co się orientuję to Pan Kniaziuk pobiera opłatę za dzierżawę (przynajmniej tak robił jakieś 2 lata temu). Koszt dzierżawy to było pomiędzy 100 -150 zł/miesięcznie, w zależności od ceny owsa, bo można było też zapłacić  ,,w naturze'' , czyli owsem. Nie wiem jak to wyglądałoby przy kilku koniach, bo w sumie to z korzyścią dla tych koni było - popracowałyby, nauczyłyby się czegoś to potem w razie sprzedaży więcej właściciel by za nie wziął 😉 Tylko jest jeden problem bo Pan Kniaziuk jest głównie nastawiony na hodowlę, dla niego nieźrebna klacz to strata, więc trudno coś trafić nieźrebnego, chyba że to ogier (kastracja to też strata materiału genetycznego 😉
dzięki wam za informację 🙂
kniaziuk za darmo konie daje jeżeli mówi się że to konie do towarzystwa oczywiscie mozna na nich jezdzic 😉 jeżeli mowi sie ze do dzierzawy to pobiera jakas sumke😉
Orientujecie się może w którym z naszych sklepów jest największy (albo w ogóle jakikolwiek) wybór derek polarowych?
Muszę kupić, a chciałabym wcześniej 'pomacać'  👀
Baskil i Decathlon.
W LKJ to ja żadnej derki nie wiedziałam 🙂
Kupowałam na Jasnej(?) w tamtym roku, drugi sklep Rafalskiego, jakiś tam wybór był i można było pomacać.
Dzięki za odpowiedzi, kupiłam dzisiaj w LKJcie, mały bo mały, ale jakiśmtam wybór był
Sklep w LKJ może i klitka, ale bardzo rzadko zdarzało się, aby nie było tam czegoś, czego akurat potrzebowałam 😉
jedyny minus sklepu w LKJ to brak prestiżowych marek - mam na myśli np Pikeur, Eskadron, Kingsland, Mountain Horse... i czasem brak też zróżnicowanej kolorystyki. Natomiast jeśli masz na względzie użytkowość, to znajdziesz tam praktycznie wszystko 🙂
Sklep w LKJ może i klitka, ale bardzo rzadko zdarzało się, aby nie było tam czegoś, czego akurat potrzebowałam 😉


Mi zdarzało się, że  czegoś akurat na sklepie nie było, ale właściciel z miejsca zamawiał mi to, czego sobie zażyczyłam. Jak doszło zamówienie, od razu dostawałam telefon, także dla mnie super 😉
spama zrobię, ale czy ktoś ma jakieś foteczki z Pikera??? 🙂
a ma ktoś 😀
Chcesz swoje zdjęcia? 😀
napisze na fb 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się