Olsztyńscy voltowicze

Dostanę gdzieś u nas sensowne wysłodki buraczane??
Wysłodki są w Warkałach, ale czy są sensowne i co rozumiesz przez sensowne, to nie wiem, bo kupiłem tam ostatnio tylko otręby, tanio (21 czy 22 zł za worek), dobra jakość.
Dziękuję, to jeszcze znajdę sobie na mapie te Warkały 🙂
Sensowne w sensie jakości.
Chyba ktoś tutaj używał, chyba Megi? 🙂
Też mi się coś tak wydaje 🙂
Wysłodki są w Warkałach, ale czy są sensowne i co rozumiesz przez sensowne, to nie wiem, bo kupiłem tam ostatnio tylko otręby, tanio (21 czy 22 zł za worek), dobra jakość.

Wysłodków z Warkał nie polecam. Używałam i są do d*. Strasznie długo trzeba je namaczać, i nawet po długim namaczaniu w bardzo ciepłej wodzie, zostają nienamoczone grudki. Ale to wszystko zależy od dostawcy, a oni najwyraźniej mają kiepskiego.
Stosowałam już różne wysłodki z różnych miejsc i te z Warkał wypadły najgorzej.
Znajomy ma w planach przywiezienie w tym tygodniu/na początku przyszłego większą ilość wysłodków, ich cena zależy od tego ile przywiezie, im więcej, tym taniej. Przywozi dobre wysłodki, które już po 2 godzinach są napęczniałe i gotowe do podania. Ja byłam z nich bardzo zadowolona kiedy używałam na wiosnę, teraz ma być pierwsza jesienna dostawa, do której się przymierzam.

Jeżeli jest ktoś zainteresowany, zapraszam na priv, prześlę namiary.

Edit: dopisek.
Teraz ja mam prośbę do Was...
kogo polecanie do tarnikowania zębów, najlepiej żeby był dobry, no i wiadomo nie drogi.
Mam do oddania znalezionego psiaka 😉 wszystko jest w wątku o adopcji zwierząt, jakby któraś z Was go chciała to dajcie znać 🙂
RatiNa   Kamila Walkowska robi koniom zeby. Osobiscie moge polecic p. Rasia, jednak tylko seniora. Z calego serca odradzam mlodego Rasia, ktory nie powinine byc weterynarzem, tym bardziej nie powinien wspolpracowac z ludzmi. Zeby nie bylo ze bezpodstawnie kogos oczerniam+ podstawy mam jesli ktos chce wiedziec wiecej z checia opowiem o mojej wspolpracy z tym panem jako weterynarzem.

edit. Ras senior za konia bierze 100zl. mysle ze cennik aktualny, w zeszlym miesiacu robil zeby kopytnej mojej sasiadki.
Kamila W. wiem, ze robi zeby jakims urzadzeniem co samo piluje zeby konskie (nie pamietam co to dokladnie jest, bo pytalam o to juz jakis czas temu) koszt byl to ok. 300zl. Jak teraz jest nie wiem dokladnie.
zelka2303 chyba chodzi Ci o zięcia Pana Rasia 😉 Mogłabyś mi opowiedzieć na pw o waszej współpracy? 
Tez go nie polecam.
Kamila Walkowska robi tarnikiem. Robiła mi zęby(znaczy się kopytnemu) i wszystko cacy. Widziałam ją tez jak robiła inny koniom i zawsze było okey.
Edy jasne, że o zięcia napisz mi pw to Ci odpisze jutro
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
21 października 2013 18:23
Kochani olsztyniacy!  :kwiatek:
Piszę do Was z prośbą o pomoc. Sprawa dość pilna. Szukam niedrogiego miejsca dla 6-7 miesięcznego źrebaka, ogierka, rasy konik polski.  😉 Nie wymagam żadnych luksusów- odpowiadają mi jak najbardziej łąki 24h/7 z dostępem do jakiejś wiaty i siana zimą, oraz z towarzystwem do zabawy. 
Jakieś propozycje?  👀
Będziemy razem z maluchem baaardzo wdzięczni za wszelką pomoc.  :kwiatek:
przelec kilka stron w tyl i znajdziesz kilkanascie miejsc dla swojego konia
Bieda jest z tym, musisz pojezdzic po jakichs rolnikach...
Ja szukam miejsca na emeryture dla swojego konia i slabo.
Szczery a co to za koń?
Bez przesady.... 😵. Np. Panterka szukała ostatnio towarzystwa dla swojej klaczki , po kosztach utrzymania .Warunki świetne 🙂. Odezwij się do niej , może jeszcze ma miejsce 🙂.
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,216.msg1870010/topicseen.html#msg1870010
Kosteczka też ma wolne miejsca i niedrogo  🙂.
Szczery wyslalam Ci miejsce pensjonaciku, gdzie moglbys wstawic konia, wystarczylo tylko zadzwonic i porozmawiac.
Bieda jest z tym, musisz pojezdzic po jakichs rolnikach...
Ja szukam miejsca na emeryture dla swojego konia i slabo.

Stajni dla emerytów jest mnóstwo tylko pytanie jakiej stajni szukasz? Jaki przedział cenowy , czy ma być to duża stajnia czy raczej kameralna ? W jakiej odległości od Olsztyna? Czego oczekujesz w cenie pensjonatu?
Bez przesady.... 😵. Np. Panterka szukała ostatnio towarzystwa dla swojej klaczki , po kosztach utrzymania .Warunki świetne 🙂. Odezwij się do niej , może jeszcze ma miejsce 🙂.
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,216.msg1870010/topicseen.html#msg1870010
Kosteczka też ma wolne miejsca i niedrogo  🙂.


Zwłaszcza, że kosteczka lada dzień sprowadza już z powrotem do domu swojego 2,5 letniego dzieciaka, który pewnie by się ucieszył z towarzystwa do zabawy  😉

Na Olsztyńskim fb już pisałam, ale kto tam nie zagląda, będzie widział tutaj.
Dostałam dziś wieści ze sklepu z bryczesami z Pasłęka, że mają nową dużą dostawę. Jest duży wybór bryczesów, są też fraki i toczki. Jeżeli był by ktoś zainteresowany, wstawię na nich namiary.
1 warunek. Pastwiska
2 warunek. Tanio [czyli nie 600 czy 700 zł, a jak najmniej..]

kosteczka, ale to rozmawialismy na wiosne, tak?  :kwiatek:
szukam w warmińsko-mazurskim miejsca gdzie w tym roku można pojechać na np. tydzień do stajni/ośrodka i potem zdać na koniec odznakę.

ponawiam, może ktoś coś wie?  :kwiatek:
1 warunek. Pastwiska
2 warunek. Tanio [czyli nie 600 czy 700 zł, a jak najmniej..]

kosteczka, ale to rozmawialismy na wiosne, tak?  :kwiatek:

Jeśli odpowiada Ci dalsza odległość od Olsztyna ( 90 km) to zapraszam na PW.
Szczery  podalam ci adres osrodka, gdzie konie praktycznie caly dzien sa na dworzu, dzwoniles o aktualny cennik?
RioBrawo Kierzbuń, Robson, Zastawno. To tak na szybko co mi do głowy przyszło.
Szczery ja też Ci proponowałam stajnię, która spełnia Twoje wymogi  😀
1 warunek. Pastwiska
2 warunek. Tanio [czyli nie 600 czy 700 zł, a jak najmniej..]

kosteczka, ale to rozmawialismy na wiosne, tak?  :kwiatek:


Na wiosnę miejsce masz już zaklepane, rozmawiałam z właścicielką. A do wiosny to i u mnie też by się miejsce znalazło.
Iszka90 dziękuję. popytam w tych stajniach czy będą organizowali u siebie odznaki. najbliżej mam do Zastawna.
Ja w Zastawnie zdawałam odznakę w tym roku. Szczerze mogę Ci polecić tą stajnię  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się