sklepy internetowe

Dziewczyny, ile zazwyczaj czekałyście na przesyłkę z Arcusa? Zamówiłam hacka którego mieli na magazynie i od razu zapłaciłam, mając nadzieje że przyjdzie na drugi dzień a tu już trzeci dzień mija i nic, zamówienie dalej w trakcie realizacji 🙁
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
24 października 2013 23:49
+ dla [font=Verdana] http://sklep.dtmhorses.pl/[/font] jestem szczerze zachwycona komunikacją, oraz jakością ich produktów - koń wcina jak szalony a portfel oddycha z ulgą 🙂
Dżastin ja ostatnio zamawiałam i czekałam 4/5 dni 🙂
Duży minus dla OKSERA - we wrześniu szukałam bluzy polarowej firmy FP w określonym rozmiarze i kolorze. Napisałam maila w celu sprawdzenia dostępności produktu. Otrzymałam odpowiedź że jest dostępny. Złożyłam zamówienie i go opłaciłam. Dostałam maila że produkt dotrze do nich w dostawie która będzie w kolejnym tygodniu. Po praktycznie miesiącu czekania napisała maila co z zamówieniem. Okazało się że oczywiście bluzy w zamawianym przeze mnie kolorze i rozmiarze nie ma.... Nikt nie poinformował mnie o tym wcześniej. Napisałam maila że inny kolor mnie nie interesuje i w związku z tym że rezygnuję z całego zamówienia i proszę o zwrot należności na moje konto z którego wpłacałam za zamówienie. Po kolejnych kilku dniach zero kontaktu i zero zwrotu wpłaty. Napisałam kolejnego maila z podaniem nr konta i moich danych oraz szczegółami zamówienia - gdyby nie mogli znaleźć. Nadal cisza. Wysłałam kolejnego maila z informacją że jeśli nie otrzymam zwrotu do poniedziałku to zgłoszę sprawę na policję. Wtedy otrzymałam odpowiedź żebym cytuję "ich nie szantażowała" i że przecież napisali mi maila że zrobią przelew zwrotny do piątku.. tyle że chyba tylko "chcieli" go wysłać... Oczywiście mam nadzieję że przelew do poniedziałku dotrze, ale firma jest kompletnie nieprofesjonalna i niepoważna.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
25 października 2013 16:02
Przy tak wielkiej dostępności produktów FP w innych sklepach, dziwię się, że zaryzykowałaś zamówienie w Okserze 😉
O jaką bluzę chodziło?
Niestety nie czytałam wcześniejszych negatywnych opinii a na 7 sklepów do których napisałam w kwestii dostępności bluzy tylko oni potwierdzili....
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
25 października 2013 18:51
Bo oni zawsze WSZYSTKO "mają" 😉 Witaj w gronie oszukanych  🏇
Wielki PLUS dla Podkowy 🙂 - ekspresowo, solidnie, konkretnie - POLECAM 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
26 października 2013 11:22
O jaką bluzę chodziło?


Dokładnie, a jaka to była bluza?
Ogromny PLUS dla www.rokale.pl. Szybko. Bardzo miła obsługa. Jedna rzecz się nie zgadzała, od razu przysłali na swój koszt to, o co prosiłam. Polecam
Ogromny PLUS dla www.rokale.pl. Szybko. Bardzo miła obsługa. Jedna rzecz się nie zgadzała, od razu przysłali na swój koszt to, o co prosiłam. Polecam


Zazdroszcze, ja do tej pory nie moge sie dogadac z obslugą tego sklepu.
Gallien   Un poco di zucchero
01 listopada 2013 19:22
Z czystym sercem daję ogromy plus dla sklepu www.mksklep.pl/
Świetna obsługa, paczuszki zawsze na czas, jak dla mnie wszystko super 😀
Nigdy ten sklep mnie nie zawiódł 🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
05 listopada 2013 08:46
+ dla www.dobry-kon.pl
28.10 złożyłam zamówienie a 31.10 już miałam paczkę (tj. ważne bo przed długim weekendem 😉)
www.dobry-kon.pl i ja polecam 😀
+ dla www.konik.com.pl Ekspresowa wysyłka, super kontakt z klientem 😉
i + dla www.gnl.pl
Minus dla sklepu pasi-konik w Warszawie ze względu na brak kontaktu mailowego.
Edit: Już się wszystko wyjaśniło z emailem widocznie jakiś był błąd i do mnie odpowiedz nie doszła. Za to teraz już wszystko załatwione. Także zmieniam na + 🙂
jett   success is the best revenge
05 listopada 2013 18:17
A ode mnie po raz kolejny + dla pasi-konika, mimo małych problemów z przelewem wszystko dało się bez problemu załatwić  🙂 a kontakt mailowy jest super, nigdy nie zdarzyło mi się czekać na odpowiedź dłużej niż godzinę  😉
Mam pytanie czy DTMhorses.pl jest godnym polecenia sklepem?
"+" dla GNL
Mam pytanie czy DTMhorses.pl jest godnym polecenia sklepem?


Kupowałam 2 razy na allegro, bardzo szybka wysyłka, towar pierwsza klasa. Pierwszy raz miałam z nimi styczność jak mnie Atos wyrolował i zostałam bez paszy. Polecam i nie tylko ja zresztą

+ dla [font=Verdana] http://sklep.dtmhorses.pl/[/font] jestem szczerze zachwycona komunikacją, oraz jakością ich produktów - koń wcina jak szalony a portfel oddycha z ulgą 🙂
Ode mnie leci plus dla pasi-konika
Plus dla dobry-kon.pl za szybką realizacje zamówienia i dobry kontakt 🙂
wieeeeeeelki PLUS dla www.horse-trade.pl !
Pieniazki wpałciłam na konto, wysłałam potwierdzenie przelewu - na drugi dzien dostałam paczkę.
Miły, sprawny kontakt, towar zamawiano dla mnie od producenta, byłam rzetelnie poinformowana o okresie oczekiwania.
Baaaardzo duże plusy dla sklepu konik.com.pl i Equishop
ogromny  dla bergo pomagają w wyborze ogromne promocje  szybka wysyłka
Livia   ...z innego świata
07 listopada 2013 12:56
Niezmiennie wielki plus dla Konika, a przy okazji także plus dla Salonu Pegaz z Poznania 🙂
fraziu   Grażka, weź przestań
07 listopada 2013 23:16
PLUS dla animalia.pl

I oczywiście OGROMNY MINUS dla sklepu Atos...
Duży plus dla sklepu Mustang

http://www.sprzetjezdziecki.com/mustang-m-51.html

Bardzo dobry kontakt,szybka realizacja zamówienia,profesjonalne podejście do klienta.Polecam
BASZNIA   mleczna i deserowa
13 listopada 2013 09:51
Meeeeega plus dla www.bober.com.pl.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się