Stajnie w Warszawie i okolicach

Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
20 października 2013 22:30
Jeszcze rok temu istniała i miała się chyba całkiem nieźle.
może ktoś z volty stoi aktualnie w Marynkach? ta stajnia w ogóle istnieje jeszcze?




Marynki istnieją. Potwierdzam.
Znajomi stoją. Od lat. Z tego co wiem - są zadwoleni.
Ale to dużo zalezy od tgo, czego od stajni oczekujesz. Polecam odwiedziny i rozmowę na miejscu.
Wie ktoś może coś o Stajni Kobra Park?
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
23 października 2013 20:24
Blass, co chcesz wiedzieć?
Brzask no coś o warunkach, atmosferze, czy jest tam trener a jeżeli jest to coś o nim,itp. Wiem, że nie ma hali, ale czy da się jakoś wytrzymać w zimę...
Dojeżdża ktoś może do Corleando-Land z Woli/Bemowa lub przejeżdża przez te dzielnice i czy byłaby możliwość zabrania się któregoś razu?
Dziewczyny, poszukuję stajni/szkółki, gdzie osoba na poziomie dość zaawansowanym mogłaby pojeździć sobie, wziąć jakiś konkretniejszy trening ujeżdżeniowy/skokowy, na czyimś koniu, powiedzmy raz w tygodniu.
Zupełnie nie orientuję się gdzie są dobre szkółki, a niewielu trenerów udostępnia swoje konie.
Najlepiej z w miarę dobrym dojazdem z Imielina/Służewia, ale niekoniecznie.
Pomożecie ? 🙂
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
24 października 2013 19:49
croopie,
Plejada mi od razu wpadła do głowy.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
25 października 2013 12:44
olq to stajnia Adama Sosnkowskiego - dość duża ale niestety ciemnawa i w lecie duszna - te 3 padoki swe czasu przeznaczone były tylko dla klaczy hodowlanych
Jeżeli ktoś będzie szukał stajni dla rekonwalescenta, emeryta bądź rekreanta w niedalekiej odległości od Warszawy, to mam do polecenia stajnię z bardzo dobrą opieką, całodziennym padokowaniem i fajnymi terenami. Więcej informacji mogę podać na PW, żeby nikt mnie tutaj nie posądził o reklamę 🙂
Witam
Czy ktos wie jak nazywa sie stajnia w Slupnie/Markach? Wlasciciele posiadaja dogi niemieckie a stajnia jest duza i boksy nie sa przy scianie, tylko tak posrodku.
Przepraszam za brak polskich znakow, ale cos mi sie z klawiatura dzieje 😉
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/18145?q=&kategoria=5&lokalizacja=6&widok=0&strona=

Ktoś coś wie/był/widział/trzyma konia? 👀


Mnie to zastanawiają te opony w karuzeli... ja rozumiem, że one są po to żeby konie nie chodziły przy wewnętrznych barierkach, ale to chyba nie jest zbyt dobry pomysł  🤔 I na hali nie ma band oddzielających od konstrukcji (no chyba, że jeszcze będą). Ale mają fajną siodlarnie bo bardzo przestronną 🙂
Bartekl1 To jest po prostu stajnia Słupno link na Facebooka
Pooh barek fajny  😉
nie polecam
Czy ktoś może mnie skierować z tego wątku do odpowiedniego,żeby znaleźć stajnię w okolicach Amsterdamu- mam na myśli  pensjonat dla jednego konia,stajnia z halą i warunkami do sportu.Żadne konfiguracje w wyszukiwarce nic nie dają 🙁
Będę wdzięczna  :kwiatek:
lostak   raagaguję tylko na Domi
28 października 2013 06:44
Czy ktoś może mnie skierować z tego wątku do odpowiedniego,żeby znaleźć stajnię w okolicach Amsterdamu- mam na myśli  pensjonat dla jednego konia,stajnia z halą i warunkami do sportu.Żadne konfiguracje w wyszukiwarce nic nie dają 🙁
Będę wdzięczna  :kwiatek:

Napisz na facebooku do naszej holenderskiej trenerki, która od dwóch lat do nas przyjeżdża Birgitt van der Eijken.  Ona z pewnością coś ci poleci, albo wpadnij pogadać jak będzie na kolejnych konsultacjach 5-8 grudnia w Centku

edit: miesiące mi sie pomyliły
Mogę zdecydowanie polecić stajnie w Paszkowie (stoję tam od jakiegoś dłuższego czasu z moją kobyłą) stajnia się zdecydowanie zmienia na plus! odświeżowana i odmalowana stajnia,  kryta karuzela, i co najważniejsze po tylu latach paszków doczekał się wkońcu hali!!!  😅 
Stajenni są ci sami od lat więc naprawdę można im powierzyć konia w opiece...  minusem może być szkółka-mnóstwo dzieci w weekend - ale oni mają osobny plac do jazdy i większość kucyków rekreacyjnych mieszka w osobnej stajni, tak więc nie przeszkadzają (przynajmniej mnie i mojej kobyle). Padoków jest stosunkowo mało, dwa większe i jeden mniejszy ale zawsze są zatrawione. No i plusem dużym są na pewno tereny do jazdy poza ośrodkiem, lasy, łaki itd...
Info dla zainteresowanych.
Do końca tygodnia prawa strona Wisły wzbogaci się o kolejna  hale. W Dragonie ruszyły dziś z rana prace
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
28 października 2013 16:40
archeo, jaka cena taka hala 😉 a podłoże i podmurówka?

no i karuzela dalej bez ścian, podłoża i zadaszenia?
archeo, jaka cena taka hala 😉


Eeeee... nie bardzo rozumiem.
Dziś zaczęli stawiać.  Jak skończą będzie można coś więcej powiedzieć. Na chwilę obecna wiem, że ma mieć 20x45 i w sumie tyle. Dziś się panowie wokół uwijali

A jeśli chodzi o karuzele to rzeczywiście nieskonczona jest.  Jak skończą z halą to mam nadzieję, że temat karuzeli wróci na tapete 😉
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
28 października 2013 17:03
aleqsandra Podłoże ma być z trotów i piachu, za zadaszenie karuzeli mają się brać po hali - boki już powoli powstają.

Nie najgorzej, zwłaszcza że nie wszystkie hale w okolicach Wołomina/Radzymina mają podłoże kwarcowe- ba myślę, że żadna z nich nie ma takowego.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
29 października 2013 10:40
ale przecież nikt nie mówi o kwarcu, ja tylko pamiętam jeszcze pogłoski o tym, że podłoże będzie full natural 😉 ale skoro są plany, to trzymam kciuki
więc może wyjaśnię
hala już prawie stoi(została brama i dach)
sa już ściany i oswietlenie
może nie jest to suuper hala,ale dla Naszych zwykłych koni taka starczy 😎
boki blacha trapezowa ,dach plandeka,wym 20x45x4,5
podłoże wjeżdża w czwartek,bedzie to czysty przesiewany piach + trocina
a co do ceny to chyba trzeba się cieszyć że tanio,a nie martwic że nie stać kogoś=)
natomiast nawiązując do karuzeli,już stelaż ogrodzenia i dachu powstaje,tylko dopniemy hale na ostatni guzik
to raz dwa bierzemy się za karuzelę=)
może do Hubertusa się i z tym wyrobimy!
na wszystkie dodatkowe pytania chętnie odpowiem na priv  😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
30 października 2013 11:06
W Trzcianach będzie karuzela  💃
Od 2 miesięcy stoimy w Sabacie i jestem zachwycona. Opieka jest super, ludzie bardzo fajni, pomocni, koń dostaje dobrze jeść, cały dzień stoi na padoku z kumplem, z którym się nie tłucze. Stajenny jest fajny, kompetentny i naprawdę da się ze wszystkim dogadać. Nareszcie koniec naszej tułaczki. Uff! 😅
W Trzcianach będzie karuzela  💃
  😅
Slyszal ktos cos moze o stajni w lipce/ostrówku? Niedawno zauwazylam, ze chodza tam jakies konie (za takim sklepem, chyba miesny). Jakis czas stały przeszkody typu murek, tęcza. Ktoś coś wie? 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
31 października 2013 10:46
ash, a to gdzie staliście przed Sabatem?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się