Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Karino przeniosło się do Zabierzowa
horse-trade fakt fajny, chętnie też sprowadzają rzeczy na zamówienie
hidalgo ok - ale dla mnie kompletnie nie ta strona krk
Amigo kiepsko. Ceny z sufitu... ekspedientki mało ogarnięte
Stary młyn... no jeszcze nie zdarzyło mi się trafić u nich rzeczy po które jechałam. A już hitem było jak zadzwoniłam upewnic się czy mają rzecz która widnieje u nich na ww. Oczywiście nie mają. Pytam czy mogą mi to zamówić bo dosyć pilnie potrzebuję, mogą.. za miesiąc... i doliczą mi koszty sprowadzenia do sklepu. Uśmiałam się serdecznie 😉

edit
zapomniałam jeszcze, że mamy
horse-fit w Paszkówce - tylko oni chyba bardziej internetowi?
i sklep u Szarych , Equi-pro
i w Facimiechu - nazwy nie pamiętam
Na amigo mam alergię.


Nic dodać, nic ująć.
Chociaż czasem się tam muszę pofatygować, bo nie będę jechać pół Krakowa za mydłem do siodła, ale nie zdarzyło mi się, żeby tam było to co dokładnie chciałam.
Ja też z alergią na Amigo, i za każdym razem powtarzam sobie, że nigdy więcej. Niestety bliskość centrum wciąż wygrywa z tym, że zawsze czuję się tam jak złodziej, któremu non-stop się patrzy na ręce.
Serio nie rozumiem po co robią tam jakąkolwiek wystawę, skoro nie można jej w spokoju (tzn. bez ścigającego wzroku ekspedientek) obejrzeć.  🙄
Ze Starym Młynem doświadczenia dokładnie takie jak Epikea, plus jeszcze po zmianie adresu pofatygowałam się specjalnie zobaczyć czy coś lepiej w nowym miejscu i zastałam... kartkę na drzwiach, że w dniu dzisiejszym czynne do 12 😤

Za to na Amigo nie narzekam - przy oglądaniu panie owszem pytają czy pomóc, ale otrzymawszy odpowiedź negatywną pozwalają macać i przebierać bez wgapiania się, zazwyczaj dostaję to czego potrzebuję, nawet czerwoną lizawkę, której gdzie indziej nie uświadczysz, jak nie mieli czapraka który pasowałby pod bezterlicówkę to uszyli mi na miarę, całkiem szybko, ładnie i za bezcen, inne rzeczy których nie było np rozmiaru też szybko sprowadzone i miałam info na tel że już do odbioru - ja nie mam zastrzeżeń.
A myślałam, że tylko ja jestem chora jak muszę po coś jechać do Amigo.. Tragedia, powinni co niektóre panie stamtąd wywalić albo wysłać na szkolenie z zakresu obsługi klienta  😀iabeł:  Bo to, czy uda Ci się coś załatwić zależy od tego, kto akurat jest na sklepie...

Wiecie może gdzie można kupić takie belki/drągi drewniane do ogrodzenia pastwisk? Ile to mniej wiecęj kosztuje?


wpisz w google palisada skład z drewnem kraków 😉
znacie może kogoś albo szkółkę jeździecką której przyda się maść do kopyt?
Chętnie oddam komuś nowe pudełko 500 ml komu się przyda a nie ma za bardzo finansów na zakup 🙂
a w którym sklepie jest największy wybór kasków?
widziałam dzisiaj w Decathlonie na Zakopiance jakieś ostatnie sztuki derek polarowych sporo przecenionych, jakby ktoś potrzebował 🙂
a w którym sklepie jest największy wybór kasków?


Wydaje mi się, że w hidalgo chyba jest dość spory. Zależy czy to ma być po prostu kask czy Kask w jakimś tam wzorku, firmie, kolorze, fasonie. 😉
Tzn że wszystko, co jest na stronie mogę sobie w sklepie pomacać i poprzymierzac?
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
27 października 2013 17:59
szepcik na pewno nie wszystko, dużo rzeczy jest na zamówienie. Najlepiej przejechać się i zobaczyć a jeśli masz coś upatrzone, zadzwonić i zapytać czy jest.

Ja z amigo nie mam problemów, szczególnie, kiedy kupuję to, co potrzebuję i do tego mam zniżkę  😁

Ale rzeczywiście rzadko korzystam ze sklepów jeździeckich w młp, wolę kupować przez internet bo mimo przesyłki, zwykle wychodzi mi taniej...
Ktoś się wybiera do Michałowic na szkolenie z Hubertem Szaszkiewiczem w przyszły wtorek? 🙂
ja  🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
28 października 2013 18:56
Wybaczcie, ale nie bardzo mam czas przekopywać się przez cały wątek, więc krótka piłka - czy w okolicach Krakowa znajduje się jakaś godna polecenia stajnia, gdzie można postawić jednego lub dwa odsadki? Z padokami i towarzystwem w podobnym wieku? :kwiatek:
Udórz?
jankesiara ja chyba też 🙂 jeśli czas pozwoli
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
28 października 2013 23:34
a to szkolenie z Hubertem Szaszkiewiczem jest tylko dla instruktorów i trenerów czy dla wszystkich?
Strucelka na stronie mzju pisze, że dostępne dla wszystkich zainteresowanych (w pierwszym komunikacie jest inf na ten temat).
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
29 października 2013 09:38
ja się chce wybrać, wysłałam zgłoszenie, czekam na potwierdzenie
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
29 października 2013 11:56
Wybaczcie, ale nie bardzo mam czas przekopywać się przez cały wątek, więc krótka piłka - czy w okolicach Krakowa znajduje się jakaś godna polecenia stajnia, gdzie można postawić jednego lub dwa odsadki? Z padokami i towarzystwem w podobnym wieku? :kwiatek:

Nowakówka?
W Iwanowicach w młynie jest prywatna stajnia, nie ma tam młodych koni, ale konie spędzają tam cały dzień na polu, a jak będą 2 odsadki to już towarzystwo mają
Ma ktoś namiar na dostawców siana i trocin z okolic Skawiny? Będę baaardzo wdzięczna.🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
30 października 2013 07:58
to się wybiera na czworoboki szkoleniowe do Faci?
Wybaczcie, ale nie bardzo mam czas przekopywać się przez cały wątek, więc krótka piłka - czy w okolicach Krakowa znajduje się jakaś godna polecenia stajnia, gdzie można postawić jednego lub dwa odsadki? Z padokami i towarzystwem w podobnym wieku? :kwiatek:


Z tego co wiem Paszkówka przyjmuje konie na odchów
juliadna ja bym chciała, ale jeszcze nie wiem czy uda mi się na pewno pojechać.
Pursat   Абсолют чистой крови
30 października 2013 19:02
Udórz?

Dzięki, sprawdzę. :kwiatek: Epikea, a Gościniec? 😉

[quote author=Pursat link=topic=196.msg1910042#msg1910042 date=1382986585]
Wybaczcie, ale nie bardzo mam czas przekopywać się przez cały wątek, więc krótka piłka - czy w okolicach Krakowa znajduje się jakaś godna polecenia stajnia, gdzie można postawić jednego lub dwa odsadki? Z padokami i towarzystwem w podobnym wieku? :kwiatek:

Nowakówka?
W Iwanowicach w młynie jest prywatna stajnia, nie ma tam młodych koni, ale konie spędzają tam cały dzień na polu, a jak będą 2 odsadki to już towarzystwo mają
[/quote]
Tę stajnię znam, padoki widzę z okna. 😉 Zależy mi jednak na tym, żeby mały miał grupę rówieśników do towarzystwa.

[quote author=Pursat link=topic=196.msg1910042#msg1910042 date=1382986585]
Wybaczcie, ale nie bardzo mam czas przekopywać się przez cały wątek, więc krótka piłka - czy w okolicach Krakowa znajduje się jakaś godna polecenia stajnia, gdzie można postawić jednego lub dwa odsadki? Z padokami i towarzystwem w podobnym wieku? :kwiatek:


Z tego co wiem Paszkówka przyjmuje konie na odchów
[/quote]
Dopiszę do listy. :kwiatek:

Może jeszcze ktoś, coś? :kwiatek:
na Gościńcu nie ma żadnych źrebiąt 😉 i jest tylko kilka pastwisk więc ciężko z wypuszczaniem konia od rana do wieczora ale za to każdy wychodzi codziennie przynajmniej na pół dnia 🙂
Dava   kiss kiss bang bang
31 października 2013 06:49
Pursat serio na odchów to rozważałabym tylko Kostrzewskich. Tylko oni mają grupy koni w każdym wieku i bezkres pastwisk (górki, laski itd). No i doskonałą wiedzę na ten temat  :kwiatek:
Czy ktoś może orientuje się gdzie obecnie stacjonuje Pani Ula Śliwa, czy bywa w Krakowie i czy jest szansa aby umówić się z nią na trening przynajmniej raz na czas?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się