Howrse gra :)

Heval, spoko 😉 ale dziwne te twoje zawody. jak zgłaszam jakiegoś konia, to pokazuje mi jedne zawody z rozetą, a drugie bez. potem zgłaszam innego i pokazuje mi, że ona mają rozety.
Cierp1enie, policz sobie u mnie w historii wykopalisk, ile tego poszło 😉
30 kuponów poszło - mam 36 kości  😵
a ja właśnie zbankrutowałam na koniu na kupon  😵
nie umiem się jakoś wybić w tej grze, jak dotąd najwięcej eq miałam trochę ponad 240. wszystko poszło w dwa dni 😵
xxagaxx weź takiego, który ma BLUP 100 i największe PG, oczywiście, jeśli xrebak ma miec dobre UM to podaj łzy.  Ile masz PG u klaczy? Może ja mam coś lepszego, urodzę i Ci przekażę konia 🙂
Plackowata, klacz moja ma 1297.63 😉 Więc całkiem przyzwoicie, szuka, teraz życiowego ogiera 😀
No to ja niestety nic Ci nie poradzę, chyba, że poczekasz kilka dni jak dziewczyny podniosą cenniki. potrzebujesz konia na GP czy ot tak?
Plackowata, ot tak 😉 Ja dla siebie wszystkie konie mam. Większość hoduje zeby sobie poziom zawodów w ośrodku podnieść..

Chciałam kupić jakiegoś Achełtekińca, który miałby przyzwoite PG, ale tego na polskim howrse nie uświadczysz. Araby, Hanowery, Angliki no problem, a hodowla achełtekińców jest mega zamknięta.
A może ktoś posiada dobrego, kryjącego ogiera pełnej krwi angielskiej? 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 października 2013 18:15
a ja właśnie zbankrutowałam na koniu na kupon  😵
nie umiem się jakoś wybić w tej grze, jak dotąd najwięcej eq miałam trochę ponad 240. wszystko poszło w dwa dni 😵


Witam w klubie, obecnie mam 20 tys na koncie 😁
Misskiedis kłaniam się, 393 eq 😁
masz tylko tyle eq?
czy 393 tys?
tylko tyle 😵
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
29 października 2013 18:27
sprzedam 2x zestaw hery za 3 kupony plus 100 eq  lub 4 kupony.  💃
a ja chętnie sprzedam zestaw bonusowy.. ktoś, coś?  👀
tylko tyle 😵


wystaw mi konia za 10 tys, poratuję Cię  😉
na rosolowa
jeju, dziękuję  :kwiatek:
Już 🙂 nie ma za co 🙂 Ja nie zbiednieję, a Tobie się przyda
malo że sie przyda, na nogi dzięki Tobie stanę  :kwiatek: bo zanim to co mam na sprzedaż pójdzie to lata miną... ech, masakra, ostatnio w ogóle mi nie idzie. ani w piaskach, ani w normalnej grze 🙄
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 października 2013 18:47
Misskiedis kłaniam się, 393 eq 😁


Hahaha, ja grzecznie "ciułam" po trochu no i mam przywilej dający tysiaka za logowanie 😎
mi w how idzie bardzo dobrze mam 3 260 280 eq + 2 kupony 😀
i cały czas idę do przodu bo mam przywilej bogactwa i dostaję 1000 eq za logowanie 😀
mam 11 kości ozyrysa 😀 idzie pomału hehe 😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 października 2013 19:22
Sprzedam kamienie filozoficzne, zestaw hery i jakieś mniejsze rzeczy z CR typu różdżki, pioruny, chmurki... 😀
eh, chyba czas na "męską" decyzję :/ albo spłukać się do reszty i mieć Ozyrysa, albo przyhamować puki mam jeszcze jakieś kupony i poczekać na lepszą promocję 🤔 skłaniam się ku tej drugiej opcji :/
Ha ha a ja mam tylko 236eq 😀iabeł:
calore - ja wydałam te 30 kuponów, tak więc jestem już zdecydowana wydać kolejne 20, bo żal mi jednak nie mieć tego ozyrysa
mi też szkoda, tego co wydałam, ale bardziej będzie mi szkoda, jeśli jednak nie dostanę boskiego. jeśli do końca promocji nie zdarzy się żaden cud, typu kość w każdym kopaniu - bye bye Ozyrys 😁 będą lepsze boszczaki 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
29 października 2013 21:31
Mam 20 kości, 42 relikwie. Dynamitu nie kupuję, bo mam tylko 4 kupony (2 wywaliłam na Wyzwanie Tytanów, w którym tradycyjnie nic nie wygrałam), więc i tak boskiego nie zdobędę. Jak zwykle  🤔
Czy ktoś chciałby odkupić Slepnira ?
jaaa
teraz miałam 2 zadania i 2 relikty... a gdzie kość ja się pytam.
Uzbierałam pierwszy milion, jestem z siebie baaaaardzo dumna 😀
Wymienię 2 passy z com na 2 kupony na pl
mam szalone 6 kości. Bardziej się cieszę że mam ponad 2 i pół mln equus  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się