Sesja/Studia i t d ;)

Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
30 października 2013 17:20
ale po co badac dwa razy to samo?
Chuda, badawcza to taka, która bada (jakieś niezbadane obszary), a nie przepisuje, co inni zbadali...
ale przecież ja nie będę przepisywać tego co inni zbadali. Ja robię swoje badania i będę opisywać tylko moje badania. Tak samo jak 37 innych osób z mojej grupy seminaryjnej. Promotor jasno powiedział ma być badawcza. Moje koleżanka piszę np na temat tego jak funkcjonują dzieci w rodzinach rozbitych. A przecież już badali to. Przecież ja tego nie piszę do naukowych wydawnictw, tylko  pracę.

Ale ok, koniec tematu  :kwiatek:
4 z gramatyki niemieckiej, jestem z siebie dumna  🙂
Pisałam po prawie nieprzespanej nocy  👍
Veta UP Lublin!
Macie może przetłumaczone te czytanki z łaciny? :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
31 października 2013 19:02
kotlet, dzięki 🙂 ja się nie mogę zdecydować. w sumie, te moje lubię, są przyjemne, ale kurczę, ciągnie mnie do biologii, brakuje 🙁
madmaddie, jest jeszcze jedna sprawa. Jeśli pójdziesz na biologię to przygotuj sie na mega dużą ilośc chemii wszelakiej.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
31 października 2013 20:28
na to jestem przygotowana, byłam na biol-chemie, sprawdzałam programy studiów. trochę się właśnie boję tych niebiologicznych. bo matma i fizyka też jest?
madmaddie, ja na SGGW miałam matme i statystykę (ale naprawdę swietnie prowadzona i cieżko było nie zdać), fizykę i biofizyke. Nawet ja jako mega dureń ze wszystkiego co z fizyka związane je zdałam :P wiec te przedmioty to raczej luzik. Do szewskiej pasji doprowadzała mnie za to chemia organiczna która swoją droga uwielbialam w liceum. No ale wiele zależało od prowadzącego.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
31 października 2013 20:41
kotlet, danke!
chyba rozwiążę moje rozterki bawiąc się w wolnego słuchacza  😁

edit: jaki cudowny  fan pejdż  😜
[[a]]https://www.facebook.com/pages/Najlepsze-teksty-pa%C5%84-z-dziekanatu/247720825378991?hc_location=stream[[a]]
madmaddie oo to jest idealne jeśli chodzi o te z naszego I wydziału (mój chłopak i współlokatorki mają szczęście mieć z nimi kontakt). Ja mam bardzo miłe i pomocne panie (i pana). Kiedyś czekałam pod drzwiami jakieś pół godziny przed otwarciem i jak tylko zostałam zauważona przez PANA to udało się załatwić wszystko z marszu. A kolejeczka do drugiego pokoju rosła w oczach, bo panie piły kawę  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 listopada 2013 23:18
A ja właśnie robię zadanie domowe z projektowania organizacji. Ale nie mogę o skończyć, bo zgubiłam środek książeczki z której miałam brać dane. Jutro będę musiała to zrobić przed ćwiczeniami.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
05 listopada 2013 10:31
Co do organów to mam podobnie. Znienawidziłam na stdiach  😁

Biochemia pchnięta  😅
Jutro test z geografii obszaru niemieckojęzycznego, a ja prawie nic jeszcze nie ruszyłam  🤬
Jedynie landy niemieckie jakoś ogarniam  🙄
Nie zdam czachy jutro. Gówno za przeproszeniem umiem ale mam wrażenie ze nie jestem jedyna bo autorzy altasów anatomii zwierząt wydają się być równie niedoinformowani. Zabije za jedną, porządną książkę...

subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
06 listopada 2013 08:02
kurde, a ja się rozleniwiłam i mam problemy, żeby się zabierać do wejsciówek czwartkowych ... -.- jakoś mało zmobilizowana jestem ..
Takie miałam ambitne plany na naukę w ten długi weekend, a dzisiaj mam strasznie śpiący dzień i nie wiem, czy połowę planów zrealizuję  🤔 Nawet nie wiem, przez co tak się skupić nie mogę, przecież porządnie się wyspałam.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 listopada 2013 16:52
KToś dzisiaj siedzi ? Mnie właśnie Neostygmina wyprowadza z równowagi, ale czekam na  Skopolaminę, to osiwieję ..  🙇
robakt   Liczy się jutro.
13 listopada 2013 17:00
Trzymajcie kciuki za jutrzejsze kolokwium z fizyki  :kwiatek:
Gillian   four letter word
13 listopada 2013 17:01
za tydzień zerówka z biochemii... och jak ja to widzę różowo  😵
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 listopada 2013 17:11
u mnie biochemia przyjemna, póki do egzaminu nie będę musiała się uczyć xD
jutrzejszy kolos z business English  😵
Nie da rady, to jest jakaś masakra  👿
Ja dzisiaj siedzę. Koło z mikro czeka. Sądząc po dzisiejszych opisach łatwo nie będzie, z 5 osób tylko dostało powyżej 3. Z około 30. 😜
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 listopada 2013 21:36
mnie w tym tygodniu studiowaniu w ogóle nie wychodzi  😁
Dostałam 4,5. 😜 😜 😜 Możliwe, że w takim razie będę zwolniona z egzaminu. 🏇
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
14 listopada 2013 14:28
Leki pchnięte , teraz kombo z roślin w poniedziałek :/
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 listopada 2013 15:03
Subaru, Ty w ogóle lubisz swoje studia? 😉
Zadam takie dziwne pytanie.. Czy ktoś pracował z programem Bioedit  :kwiatek: ?

Raport z transgeniki mnie pożera  😵  Ale za to dwie piąteczki z prezentacji już wpadły 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
14 listopada 2013 15:39
madmaddie może nie jest to coś, co było moim wielkim marzeniem, ale teraz mogę powiedzieć, że tak, lubię je 😉 Ale wizja gnozji nikogo nie raduje  😁
Dzisiaj ja sobie posiedzę. Powoli zbliża się ustny egzamin z finansów, który średnio mi się widzi 🤔 Pociesza mnie tylko fakt, że jak uda mi się go pchnąć, to będę miała spokojne święta i jeden egzamin z głowy  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się