Stajnie w Lublinie

a dzięki wielkie 🙂
Małe ogłoszenie xD

3 listopada Hubertus w Zawieprzycach  😀

ratatuj   Moje rude szczęście
31 października 2013 16:55
Dziewczęta, czy zna się któraś na Wintecach?
hej revoltowicze wiecie może gdzie niedaleko zalewu , w tych okolicach są stajnie godne polecenia? chodzi mi o bardziej kameralne ,ew czy ma ktoś wolny boks dla jednego konika  i w jakich cenach🙂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
01 listopada 2013 21:28
badchild na ku słońcu jest stajnia, na cienistej, na Krężnickiej.
a wiesz może w jakich  cenach pensjonat 😉 ❓ ❓ ❓ ❓
ratatuj   Moje rude szczęście
02 listopada 2013 14:06
Na krężnickiej chyba 550 zł, na Ku słońcu niedawno było 500 a na Cienistej jest tańszy sporo, ale tam kolejka co do pensjonatu jest ponoć bardzo długa...
Czy orientuje sie ktoś jaka jest cena pensjonatu w stajni Gros? Czy konie wychodzą na pastwisko, ośrodek zadbany, właściciele mili? i co z trenerem?
A może ktoś mógłby polecić jakąś inną stajnię w Lublinie? 😉
A mi się obiło o uszy, że na Krężnickiej 600, ale nie wiem czy to prawda  👀
W Grosie chyba 1300 złotych, z tego co się orientuje to jest tam wybieg piaszczysty i 8000m2 wybieg trawiasty ze specjalną mieszanką traw 🙂

A tak to polecam po za Lublinem, Dakar.
Bezpośredni dojazd busami Lublin - Trzeciaków, Świdnik - Trzeciaków.
550 złotych / miesiąc 🙂
Duuuże zielone padoki!  😉 😉 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
02 listopada 2013 18:53
Ku Słońcu zdaje się 500/550zł, Krężnicka nie jestem pewna ale chyba podniesiony do 600/650zł a Cienista nie wiem.
Olaa1002 konie w Dakarze są wypuszczane, czy trzeba przyjechać wypuścić samemu? Jeśli wychodzą to na ile dziennie?
Są wypuszczane codziennie przez właścicielkę 😉
Wychodzą tak naprawdę od ok. 9 do wieczora, także są praktycznie cały dzień na pastwiskach  😉
W Grosie jeszcze w sierpniu wyglądało to tak że, konie korzystają z całej infrastruktury ośrodka - karuzela, wybiegi.
Pracownicy wyprowadzają konie na wybieg, karuzelę. Cena - 40zł/dobę
Myślę, że raczej nic się nie zmieniło 🙂
Mamy jakąś forumową instruktorkę westernu ? 😉

Albo chociaż może ktoś zna kogoś takiego?  Będę wdzięczna za jakiekolwiek info.
Nie dla mnie, dla znajomej :P
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 listopada 2013 21:11
oli330 polecam stajnię w Bystrzejowicach- właściciele mili, konie chodzą na wybieg, hala jest, tereny moim zdaniem fajne. Dopiero co się wyprowadziliśmy z Grubym więc pewnie nasz boks wciąż wolny  😉
U nas stajnia się powiększyła o 12 boksów, obecnie na wykończeniu już są. Też pod Lublinem, są padoki (dużo 😉 ), tereny, hala, myjka zewnętrzna i wewnętrzna. 🙂 więcej info na priv
[i][/i]mam takie pytanie czy wie ktoś czy w AKJ jest hala ??
Olaa1002 ja jeździłam kiedyś reining, ale jazd nie prowadziłam 🙂 Wiem że Martyna Tulibacka może coś pomóc.
badchild nie ma. Nawet na ujeżdżalni nie ma niestety oświetlenia.
to jak oni tam jezdza w ze ;o  ❗ ❓ 🤔
Ale Martyna przecież już nie stacjonuje w Lublinie  ❓
nie wiem jak teraz ale kilka miesięcy temu przynajmniej przyjeżdżała jazdy prowadzić w okolice.
hm.. masz z nią dalej kontakt? Mogłabyś podpytać, czy dla osoby mającej nikłe doświadczenie udostępni swoje konie i poprowadzi na nim jazdy?
Frosska   samozwańczy starszy oborowy
06 listopada 2013 14:53
Ja mam takie pytanie jak pensjonat w Arizonie wygląda? Orientuje się ktoś jakie są tam warunki, atmosfera i jak z padokami/pastwiskami i w ogóle? Ew. prosiłabym o informacje o pensjonatach tak do 500zł na terenie Lublina :kwiatek:
.
Frosska hm.. są padoki no i rzeczywiście konie są tam wypuszczane...
Atmosfera mi totalnie nie odpowiada oraz sposób żywienia/ścielenia koniom. Jak masz za grubego konia i chcesz żeby schudł to ten... ---> Arizona
Ale to tylko moja opinia.

Muchozol poszło na priv🙂

Jak masz za grubego konia i chcesz żeby schudł to ten... ---> Arizona


Zdecydowanie odradzam taki sposób odchudzania koni.
Aarizony totalnie nie polecam. Dobry ośrodek do odchudzenia koni. Na pierwszy rzut oka wydaje się być fajnie, no bo padoki, hala, ujeżdżalnia nawet w porządku, ale w dalszym ciągu [size=10pt]NIE POLECAM[/size]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🏇
Zgadzam sie co do Arizony, nie che robić antyreklamy, ale ostatnio słyszałam, że większość koni zarobaczona.

W Kaprioli chyba 500zł było.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się