Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

zduśka woooow mega sesja!!! 😀
kujka   new better life mode: on
31 października 2013 10:12
zduśka, to jest pierwsza Twoja sesja, ktora mi sie naprawde podoba. SUPER!!
Masz wiecej??
brzezinka, Być. Po raz kolejny dziękuję.  :kwiatek: O ewentualnym uśpieniu nie ja decyduję, tylko teść.

Dzisiejsza noc była paskudna, ciężko ją zmusić do wstania. Teść pojechał ze zdjęciem do innego weta, który wyleczył trzy takie przypadki. Niestety twierdzi, że po takim czasie powinno już być lepiej. Ponoć zasugerował jakiś lek, więc spróbujemy.
gryglodor to nie bylo szkolenie, Monty przyjezdza do UK i robi pokazy, a jako ze przyjezdza bez koni to uzywa tutejszych problematycznych, zglosilam Siwego i go wybrali  😜

Kilka slow o spotkaniu: http://www.imequestrian.co.uk/monty-roberts-zywa-legenda/
Filmik:
mtl, jednym słowem: WOW
mtl, ale to nie jest koń problematyczny - więc jaki sens tego pokazu? koń się lekko cofa i M.R. używa swoich czarów, hyc konik w przyczepie, no kolejny sukces, yes yes yes! :/
mtl, ale to nie jest koń problematyczny - więc jaki sens tego pokazu? koń się lekko cofa i M.R. używa swoich czarów, hyc konik w przyczepie, no kolejny sukces, yes yes yes! :/


ja go zaladowac nie potrafie  😉
to jeszcze nie znaczy, że jest problematyczny 😉
to jeszcze nie znaczy, że jest problematyczny 😉


napisalam ze "nie ma ochoty wchodzić do bukmanki"
Z klatką na zadku większość koni nawet tych co nie chcą wchodzić do przyczepy, wejdzie 😉
Ale fajnie że impreza udana 🙂 na pewno było to niezapomniane doświadczenie.
mtl, na konia, który nie ma ochoty wejść do przyczepy podziała miotła na dupsko. A takie pokazy z pseudo-trudnym koniem powodują ogłupianie ludzi na naturalsowy shit. Zapraszam do mnie na ładowanie, zobaczysz co to znaczy koń nie mający ochoty gdziekolwiek wchodzić...
Z klatką na zadku większość koni nawet tych co nie chcą wchodzić do przyczepy, wejdzie 😉
Ale fajnie że impreza udana 🙂 na pewno było to niezapomniane doświadczenie.


juz nawet myslalam zeby sobie kupic i zabierac na zawody  😁
Siwy majac blokade z jednego boku i z tylu da sie jakos zaladowac (zajmuje to srednio 10 minut), do tego etapu co Monty doszedl mnie sie nie udalo, aczkolwiek nie twierdze ze jak bede go ladowac nastepnym razem to Siwy wejdzie odrazu

Gillian miotla nie dziala  😉
mtl, ale wchodzi i chyba zdarza Ci się czasem z nim podróżować na zawody czy inne wyjazdy? Bo tak szczerze mówiąc, to rzeczywiście na filmie nie widać za specjalnych problemów 😉
mtl, ale wchodzi i chyba zdarza Ci się czasem z nim podróżować na zawody czy inne wyjazdy? Bo tak szczerze mówiąc, to rzeczywiście na filmie nie widać za specjalnych problemów 😉


Startuje glownie tam gdzie stoje, gdzie indziej pojawiam sie bardzo rzadko. Przepraszam, ze nie mam konia zabójcy, ale bez problemowy to on nie jest, do bukmanki nie wszedl nawet po tym jak go Monty zaczarowal w koniowozie. A pod bukmanka tak jak na filmiku bawil sie przez 1-2 minuty potrafi robic przez dobra godzine przy mnie. Jakby nie patrzec na filmiku nie widac calego problemu, bo Monty ma "sprzet", problem jest gdy tego sprzetu nie ma
mtl, wariant z lonżą na zadzie dużo tańszy i prostszy niż klatka a skutek ten sam.. 😉
mtl, wariant z lonżą na zadzie dużo tańszy i prostszy niż klatka a skutek ten sam.. 😉


z koniowozem wyszlo, z bukmanka sie nie udalo
mtl, wariant z lonżą na zadzie dużo tańszy i prostszy niż klatka a skutek ten sam.. 😉


oj nie zawsze, nie zawsze  😁  na zawody jeżdże tylko tam gdzie mogę załadować ze stajni. Lonże bierze między nogi. Ściany, drzwi itd. już nie na szczęście 🙂
Ja i Dery też życzymy udanego halloween  😎






I jeszcze takie dwa, już nie takie straszne z dzisiejszych podskoków 😉Jestem mega dumna z tego "moojego" dzieciaka 🙂

Mąka ale czad  😜 Pomysł miałyście świetny. Wykonanie od scenerii i stroi po same zdjęcia zachwyca
Zwariowałam! Laski, ale sesja 😜
A Dery jak profi pomalowany 💘
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 października 2013 17:18
brzezinka, jak staje dęba i się obraca to już tak fajnie nie jest...
ash   Sukces jest koloru blond....
31 października 2013 17:28
Mniej profi ale również halołinowo pozdrawiamy z Karym i chwalimy się, że dziś mieliśmy pierwszą jazdę po przerwie.
Ale mi tego brakowało!!!!! 💘
Super te Halloweenowe foty🙂
Ja z młodziakiem w końcu się ogarniamy i zaczynamy wprowadzać robotę. Może za jakiś czas uda nam się wystartować w jakiś ujeżdzeniówkach🙂
Dziecko ruch ma obłędny,po tatusiu także trzeba wykorzystać możliwości 🙂 Czekam aż się całkiem otworzy i do końca puści plecy i szyję to dopiero będzie machał  😜



Wichurkowa a co to takie fajne?
To Berbatov, tatuś  Bertoli W po Breitling W 🙂
ash skąd wytrzasnęłaś tego pająka ?  😁
ash   Sukces jest koloru blond....
31 października 2013 18:00
equi.dream, zamieszkał u nas w stajni niedawno 😀 Pilnuje porządku na hali 😉
Mąka, zduśka Fajna zabawa, ciekawe foty  🙂

Wichurkowa Jestem ciekawa postępów, czekam na Twoje relacje!

wichorkowa świetny  😜
maleństwo   I'll love you till the end of time...
31 października 2013 19:38
Mąka, super pomysł miałyście! choć muszę przyznać, że zduśki zdjęcia robią większe wrażenie - przez większy kontrast, biel na ciemnym tle.

ash, nie dziwię ci się, mnie już też strasznie brakuje jazd, a jeszcze ładnych parę miesięcy...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się