Howrse gra :)

chonakawe, jutro odezwę się w sprawie jednego kuponu/passa 🙂
calore nie ma problemu 😀
ja mam 41 kości i 31 kuponów poszło...
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
30 października 2013 20:44
Dar ty to pewnie chcesz za tego Sleipnira fortunę,co? 😁

Misskiedies-niespodziewałam się tak małych zasobów 🙇
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
30 października 2013 21:38
Cierp1enie bardzo Cię przepraszam, nie dałam rady dziś kliknąć... na śmierć zapomniałam 😡 U siebie też nie kliknęłam...
nie no, same fajne rzeczy i to w jakich ilościach 😵
calore, tobie się poszczęściło chociaż z tym że masz Wagę, ja z tych lepszych znalazłam: Objęcia, Zaczarowaną Dynię, Wodę Młodości i KF, ale przez jakiegoś ducha, miałam zadanie żeby dać KF, dobrze że miałam konia, któremu i tak bym go dała. Ta promocja jest do bani.  Z resztą ta loteria, co będzie, też jest kijowa, a jak jeszcze będzie jak w testowym z utrudnieniem, tz. trzeba będzie mieć ileś tam losów( w testowym było 40), żeby wygrać fajne przedmioty, bo inaczej to same śmieci, i tych koniczynek bardzo mało wpadało. Mam nadzieję że to było tylko w testowym. 
Dar ty to pewnie chcesz za tego Sleipnira fortunę,co? 😁

Misskiedies-niespodziewałam się tak małych zasobów 🙇



można to przedyskutować :P
czarownica - calore mi kliknęła 🙂😉


to się cieszcie z nagród, ja najlepszą rzecz dostałam kf, które i tak straciłam do zadania :/
a tyle kuponów straciłam
35 kuponów straconych i dopiero 39 kości...
Po 10x wygrane kaloszki, fortuna krezusa i 1000eq. Super!
Maskakra ta promocja.
Ja tam zadowolona jestem. o boskiego nie walcze a czasem fajrze rzeczy wpadaja
PATOLOGIA I PORAŻKA, o ile w innych promocjach była szansa na boskiego tak w tej to jest MASAKRA... wydałam 30 kuponów mam 39/54 kości a ze strzałów same śmieci... na cholerę mi 10 uzd szytych na miarę, siodeł na miarę czy ileś tam rzep, kaloszków :/ Bez komentarza....

PS Sprzedam zestaw Nyks za 5 kuponów 🙂
mam to samo :/

gościu ma ozyrysa i pisał mi, że wydał 70 kuponów
Narzekacie na swoje prezenty?  😁

lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
31 października 2013 13:04
Z chęcią pozbędę się kościotrupa z ZD (dodatkowo posiada KF) 🙂 jak ktoś jest chętny to proszę odezwać się na PW.
Hej dałabyś ogłoszenie na rv w howrse'owym wątku?
o takiej treści
Potrzebny sitter do koni schroniskowych!
Tygodniowo daję 5000 equus i co 2 tygodnie 1 mini prezent niespodzianka!
Proszę pisać na nick: Torqoise
chonakawe, nadal masz tego passa na wymianę? 🙂 jak tak, to wystaw mi na pl konia za kupon, a ja wystawię za passa na com 🙂
Super, miałam kupić od dziewczyny kupony za Eq - ponad 700 dni stażu i 10 pkt karmy... A oszukała -.-
calore mam, wystawiłam, nie musisz zwracać 🙂
Super, miałam kupić od dziewczyny kupony za Eq - ponad 700 dni stażu i 10 pkt karmy... A oszukała -.-



pisz do niej, jak nie to zgłaszaj nick do zagrody-mgły




masakra, ale beznadziejna promocja
pójdzie na nią prawie 50 kuponów :/
74,45% mają moje zawody w ujeżdżeniu 💃 jeszcze może jeden raz i będzie rozetka 🙂
Cierp1enie, złapałam jeden relikt, jeszcze jeden i będzie 20.
chonakawe, super, dzięki! 🙂 mojego też nie oddawaj.
Cierp1enie, ciężko do niej pisać, jak mnie zablokowała 😉 Dołuje mnie tylko to, że nawet osobie z takim stażem nie można spokojnie zaufać... Coraz więcej oszustów, niestety.
Ma ktoś pożyczyć 10 kuponów? Oddam we wtorek jak bede mogła pouśmiercać moich emerytów.
Tyle już mi poszlo na tego Ozyrysa że szkoda by było go nie zdobyć.
A jakoś wydawać prawdziwe pieniadze to nie bardzo...

Edit:
Albo może ktoś ma jakies zbedne konto gdzie mogłabym sobie sama pouśmiercać-ładnie się odwdzięczam  :kwiatek:
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
01 listopada 2013 07:56
Ja mam, ale musisz zaczekać 2 dni aż będę miała 30 dni stażu by móc korzystać ze sprzedaży zarezerwowanych 🙂
Cierp1enie, ciężko do niej pisać, jak mnie zablokowała 😉 Dołuje mnie tylko to, że nawet osobie z takim stażem nie można spokojnie zaufać... Coraz więcej oszustów, niestety.


daj tu jej nick
Organizuje ktoś w swoim OJ zawody, w których można już wygrać rozety (Klasyk)?
Mógłby mi ktoś przetrzymać eq? dosłownie 10 czy 12 bo potrzebuje zaliczyć zadanie w tych piaskach.... brakuje mi 2 kości do Ozyrysa 🙂

PS Sprzedam zestaw Nyks 🙂
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
01 listopada 2013 09:49
MonioRek, mogę Ci przetrzymać 🙂
[quote author=konirka link=topic=49169.msg1912589#msg1912589 date=1383253188]
Cierp1enie, ciężko do niej pisać, jak mnie zablokowała 😉 Dołuje mnie tylko to, że nawet osobie z takim stażem nie można spokojnie zaufać... Coraz więcej oszustów, niestety.


daj tu jej nick
[/quote]

Gab_i007
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
01 listopada 2013 12:16
Edit:
Albo może ktoś ma jakies zbedne konto gdzie mogłabym sobie sama pouśmiercać-ładnie się odwdzięczam   :kwiatek:


Mogę na koncie koleżanki i brata uśmiercić konie, ale nie mam tam praktycznie PD...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się