Stajnie na Śląsku

Szukam stajni (również przydomowej) dla młodej klaczki. Zależy mi na dobrej opiece i pastwiskach. Planowane odsadzenie w grudniu (będzie miała 6m-cy). Ok Bielska-Białej. Jak ktoś ma ciekawe namiary to byłabym wdzięczna viperkaa@gmail.com
Ktoś wybiera się do Ogrodzieńca w sobotę? 👀
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
24 października 2013 18:02
viperkaja teraz stoje w fantastycznej stajni idealnej dla odchowania młodziaka bo są konie w podobnym wieku i cała banda maluchów i młodziaków. Niestety stajnia w okolicach Katowic(w strone czestochowy) ale dojazd z bielska jest dobry, ale wiem że daleko. Pisze gdybyś była jednak mimo wszystko zainteresowana. Jak coś to pisz na PV dam ci więcej informacji 🙂
Ktoś robił zdjęcia w Aurze?
Wybiera się i to całkiem sporo osób na Ogrodzieniec 🙂  Jak co roku z resztą 🙂
No to mam nadzieje że się spotkamy 😉 Jadę na rudej klaczy , w czarno żółtej sukni .
Hegemonia   Grunt to konik polny :)
26 października 2013 15:48
przyzna się, kto spotkał dzisiaj konika polskiego w terenie 😉 ?

bo... już drugi raz spotkałyśmy się na hubertusie, dzisiaj w lesie, a ja ogólnie ... nie mam z kim jeździć w tereny, więc może można by się jakoś zgadać... ?
Więc, byłam , wróciłam i wrzucam zdjęcie z Ogrodzieńca 🙂
Ale się prezentowaliście  😍
Donia Aleksandra, suuuuper! 😍
Piękna suknia! 🙂
Dzięki dziewczyny 😉 skoro się podoba, to jeszcze jedno:
Jak z bajki!!! 😀
Hegemonia   Grunt to konik polny :)
26 października 2013 22:22
Donia Aleksandra, zdradzisz nam skąd wzięłaś tak cudną suknię, w którą zmieściłaś pełnowymiarowego konia w dodatku? genialnie to wygląda!
ach, no i drugi sekret do zdradzenia... jak chodzisz w tej sukni 🙂 ?
hufeisen dziękuje  :kwiatek: ale to zamek dodaje kilmatu  🙂
Hegemonia suknia jest od forumowej Brzask, ma więcej taki cudeniek o ile dobrze wiem 🙂 A ja w niej nie chodzę, jest za długa dla mnie. Zadzieram kiecę i wsiadam na konia po prostu  😉
pytanie z kategorii trudnych 😉 czy w Bytomiu lub okolicach funkcjonuje jakaś stajnia pensjonatowa, która dysponuje boksami angielskimi i stałymi, wysokimi ogrodzeniami na padokach (nie pastuchem)?
Oprócz Stolarzowic (nie że mi się tam nie podoba, ale stolarzowice znam i czekam na wolne miejsce- pytam awaryjnie 😉).
Znalam konia, dla ktorego ogrodzenie w Stolarzowicach nie bylo swego czasu problemem : ) nie kojarzę takiej stajni w okolicach..
W połowie listopada zwalniają się dwa boksy w pensjonacie w mojej stajni. Boks w stajni murowanej zamkniętej (boks 10m2) oraz boks w stajni drewnianej typu angielskiego (boks 12m2). Stajnia NA GÓRCE Miedzyrzecze k.Bielska-Białej. Więcej info na www.stajnia-na-gorce.pl
Zapraszam
2.11 ma być Hubertus w Niekarmii, tak?
Wie ktoś coś więcej odnośnie miejsca i godzin? 😉
Livia   ...z innego świata
31 października 2013 18:37
Kesja, ja słyszałam że w Niekarmi ma być 11 listopada, ale jeszcze najlepiej kogoś spytaj 🙂
Livia, ja tutaj na poprzednich stronach wyczytałam, tak to bym nawet nie wiedziała 😀
Jak by ktoś wiedział dokładnie to będę wdzięczna za  info 🙂
Livia   ...z innego świata
01 listopada 2013 06:22
Kesja, info z facebooka: 11 listopada 2013 r. godz 11.00 Stajnia Na Krańcu Świata oraz Konna Pielgrzymka zaprasza na Hubertus– coroczne święto myśliwych i koniarzy. Nasze spotkanie rozpoczniemy Msza Swieta nastepnie pojedziemy we wspolny teren🙂 na zakonczenie Ognisko🙂
zapisy do 4.11.2013
cena 10 zl ( obejmuje ubezpieczenie oraz pamiatkowe flots)
Pytam z ciekawości 🙂 Czy ktoś stoi w Tychach ze swoim koniem/końmi? 😀
Farifelia   Farys 21.05.2008
01 listopada 2013 09:34
kludulka, ale gdzie w Tychach? Tam jest sporo stajni w różnych częściach miasta.
Ogólnie w Tychach 🙂
Jeżeli ktoś trzyma gniadego konia w stajni Pandor w Mikołowie to proszę o info na priv bo mam jedno ładne zdjęcie 🙂
Mało danych ale więcej na ten temat powiedzieć nie potrafię  😉
Jako, że planuję wyprowadzkę do Bielska, chcę się zorientować czy dojeżdża tam jakiś sensowny trener ujeżdżeniowy?
Ogólnie w Tychach 🙂
Jeżeli ktoś trzyma gniadego konia w stajni Pandor w Mikołowie to proszę o info na priv bo mam jedno ładne zdjęcie 🙂
Mało danych ale więcej na ten temat powiedzieć nie potrafię  😉


Wyslij fotke Hegemonii, bedzie wiedziec na pewno 🙂
Mogę prosić o opinie stajni "Na górce" w Międyrzeczu oraz MSM Western w Jawiszowicach?
Ktoś się wybiera na hubertusa do Ciężkowic ?
My chcemy jechac, ale gonitwa planowana jest na godzine 16 🤔
Mogę prosić o opinie stajni "Na górce" w Międyrzeczu oraz MSM Western w Jawiszowicach?


Obie stajnie polecam. W stajni na górce bdb opieka nad końmi, dobrze karmią (wg zaleceń), wypuszczają, właścicielka jest superbabką, no i to ja zabieram stamtąd konie, ale tylko i wyłącznie z powodu zmiany pracy - mniej czasu dla koni i muszę je mieć bliżej domu.
W Jawiszowicach żarcie też dobre, opieka w porządku, duża hala, fajni ludzie.
Więcej opiszę na PW.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się