Śląsk

safie, o, ty po UE? chcę tam magisterkę robić 😉 co studiowałaś?
co z tym spotkaniem 12go? mnie jednak pasuje, nawet bardzo 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 października 2013 18:56
W zeszłym roku skończyłam 😉 Gospodarka przestrzenna i mały epizod z ekonomią :p
i jak uczelnia? nie chodzi mi o to, czy jest ciężko, tylko raczej o jakieś ogólne ogarnięcie. po dzisiejszym "macie z tego egzamin? ja nie wiem, dowiedzcie się, czy mam wam ten egzamin robić" to w sumie niewiele wymagam 😁 czy ktoś u ciebie na magisterskich przyszedł z innej uczelni może?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 października 2013 19:44
calore , napisze priv 😉
Spotkanie 12-tego? Byłabym chętna, ale chyba będę latać z aparatem na hubertusie w Sonabie, albo w Leśnej 🙁 Dla odmiany może ktoś tam będzie?
mi jednak 12-tego nie pasuje, "wypadł" mi pogrzeb.
Również chętnie dołączyłabym się do spotkania, jeśli gdzieś w Katowicach w godzinach późno popołudniowych

Kilka nas jest, to może jednak coś spróbujmy zorganizować ?
Ktoś kiedyś mnie pytał tutaj czy w Świerklańcu w Pałacu Kawalera jest możliwość zakwaterowania i wg. tej strony (re-volta.pl/stajnie/info/stajnia_palacowa_w_swierklancu) wychodzi na to że tak. Jak ktoś jest zainteresowany to podaję numer do instruktorki - P. Sonia Brzozowska 607575161
i biura Pałacu Kawalera 322844490
jest jakaś chętna mieszkanka okolic katowice-mikołów-tychy-gliwice, która miałaby się ochotę umówić na sesję fotograficzną z koniem? Mam sporo fajnych kiecek, pare pomysłów na fajne stylizacje, niestety modelki z koniem brak 😉
Wadera ja zapytam koleżanek 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 października 2013 19:45
No i czemu nie Będzin?  😉
wadera ja średnio fotogeniczna ale chętna 🙂 tylko z powodu pracy dostępna wcześnie rano albo w weekendy.

sama również się czasem bawię w foto więc jak co też będę szukać na zimę obiektów do modelowania 😀
Bo to jest tak, że jak fotografujesz to sama nie masz zdjęć.. 🙁 ja też mogę do kogoś wpaść na zdjęcia, z kolei do pozowania gębę mam mniej przyjemną 😀iabeł:
Ale nie powiem, zdjęcia by się przydały 🙂 Jestem z Katowic, koń stoi w Siemianowicach niedaleko (ale transport zapewniam 😉). Haczyk tkwi w tym, że koń to pogrubiane niskopodwoziowe sp w łaty, a ja mam całe 160cm w kapeluszu jak dobrze pójdzie! Do dyspozycji też szetland, ale raczej on nie poza terenem stajni, bo mogłoby być więcej zdjęć "wściekły kuc dębuje, wściekły kuc zwiewa, wściekły kuc zakopuje mnie w ziemi", ale to na pewno w przyszłości, bo do zdjęć to on się nadaje (tylko może beze mnie) 🙂 W pobliżu mamy stawy w "parku/lasku", mały las, a zaraz za nim poooola. W razie czego zapraszam.
Livia   ...z innego świata
29 października 2013 07:27
Kabris, jak coś to zapraszam znów do siebie, jeśli będziesz gdzieś w okolicy 🙂
Livia bardzo chętnie jak tylko będzie czas, bo a poprzednich zdjęć byłam mega niezadowolona :P
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 listopada 2013 12:45
kto jeździł Polskim Busem z Katowic? 🙂
Livia   ...z innego świata
01 listopada 2013 13:54
Haha, Kabris, obie się na następny raz lepiej przygotujemy - ja zadbam o lepszy strój 🙂
madmaddie, ja jechałam do warszawy 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 listopada 2013 15:25
przeztysiacmorz, i one odjeżdżają z tego dworca pod Galerią Katowicką?
ostatnio miałam takie przygody z autobusami że wolę się upewnić 500 razy  😜
jeżeli dobrze myślę, że chodzi Ci o tą galerię nową - pkp to nie 🙂
ja w kwietniu startowałam z dworca pks w katowicach, na piotra skargi.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
01 listopada 2013 15:28
madmaddie, dwa lata temu odjeżdżały z dworca PKS czyli na Piotra Skargi 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 listopada 2013 15:32
tak wygląda?

pójdę sobie tam wcześniej popaczeć jak odjeżdżają  😁
madmaddie, tak to to. 🙂 haha akurat o to nie masz się co martwić. autobus jak stoi na pks to widać z daleka, potem podjeżdża na odpowiednie stanowisko wcześniej i ludzie się pakują do środka. (na rozkładach tych tabliczkowych też jest wypisany gdzie wsiadać więc no stress) 😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 listopada 2013 15:38
dziękuję!
ja jestem tak wielkim nieogarem, że lepiej sobie sprawdzę wcześniej 😂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 listopada 2013 10:18
potrzebuję ekspresowego szewca w Katowicach, wymiana fleków, tylko zależy mi żeby nie musieć czekać kilka dni.
centrum/ Ligota
robakt   Liczy się jutro.
28 listopada 2013 09:11
Czy jest ktoś kto mógłby kupić coś z Ikei i wysłać do Warszawy! PILNE!
Jeżeli to coś małego ja mogę, jadę dzisiaj 😉
robakt   Liczy się jutro.
28 listopada 2013 10:15
Dwie lampy. Szczegóły PW
Gdzie w okolicach Katowic jest jakaś hodowla owczarków niemieckich?
Znajomi chcą kupić jakiegoś owczarka ale kompletnie nie wiedzą gdzie (radziłam już żeby poszukali w schroniskach, ale koniecznie chcą młodego psa).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się