Konie srokate

bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
27 lipca 2013 18:43
oj duuuużo białego = dużo czyszczenia  😁
niech się zdrowo chowa
Łaciata   Forever in my heart ♥
27 lipca 2013 22:13
Figaro.Winner - Fajne małe. No i zgodzę się z komentarzem wyżej.. dużo białego i czyszczenia :P chodź.... ja mam prawie karego konia.. to nogi i dupka i ogon... to masakraaa 😀

Łaciata :P foto z lonży, a drugie z padoku.

Dziękuję za wszystkie wpisy. Wiem ile trzeba poświęcać czasu na pielęgnację srokaczy, ale i Wy na pewno wiecie ile to daje  radości 🙂 Pozdrawiam! :kwiatek:
Listopadowe galopady!!!
Łaciat pozdrawia wątek  😀 Co do czyszczenia, to tez jest z tym sporo roboty.
Listopadowe galopady...
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
jaaaaaaaaaaaa....... jak mi sie marzy takie niebieskie oczko.....  😍 😍 😍 😍 😍
edzia69   Kolorowe jest piękne!
03 listopada 2013 06:36
Podobna do klaczy Michael Roberta.
Takie konie jak Twoja i tamta udowadniają, że maść nie przeszkadza w skakaniu.
dziękuje
,,nasza" Łata emigrantka  💃





jak pomyślę o Harbuzie  😤
edzia69   Kolorowe jest piękne!
03 listopada 2013 16:32
Ani mi nic nie mów, bo zaczynam się rozglądać za zardzewiałą łyżeczką....
szkoda, chociaż sam w sobie nie miał najłatwiejszego charakteru 😉
Witajcie od dłuższego czasu poszukuje wymarzonego srokacza bez skutku niestety🙁 A jak widze, wy macie przepiękne okazy może orientujecie się o jakimś łaciatym do sprzedania. Konkretnie potrzebuje znaleźć srokatego wałacha lub ogiera do kastracji w typie tobiano rasy małopolskiej, sp lub wlkp o wzroście do 162cm gdzieś w okolicach województwa śląskiego dolnośląskiego małopolskiego opolskiego lub świętokrzyskiego. Z góry dzięki za info.
Witajcie od dłuższego czasu poszukuje wymarzonego srokacza bez skutku niestety🙁 A jak widze, wy macie przepiękne okazy może orientujecie się o jakimś łaciatym do sprzedania. Konkretnie potrzebuje znaleźć srokatego wałacha lub ogiera do kastracji w typie tobiano rasy małopolskiej, sp lub wlkp o wzroście do 162cm gdzieś w okolicach województwa śląskiego dolnośląskiego małopolskiego opolskiego lub świętokrzyskiego. Z góry dzięki za info.
  widzialam niedawno tu na ogloszeniach przepieknego srokacza do kupienia,ale juz go ktos zarezerwowal...🙁
nasza wisiała w ogłoszeniach ze dwa lata i dopiero w Finlandii znalazł się ktoś, komu się spodobała  😵 Szkoda, że nie urodziła się kara malowana 😉
Ten kon ma na imie Figiel,jest walachem zimnokrwistym,srokaty...SLICZNY 💘 💘 💘 Jest w woj.malopolskim
Listopadowe galopady...
 Wielkość zdjęcia

bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
05 listopada 2013 14:52
Ten kon ma na imie Figiel,jest walachem zimnokrwistym,srokaty...SLICZNY 💘 💘 💘 Jest w woj.malopolskim

Figiel mojej drugiej połowie wpadł w oko - ciekawi mnie dlaczego wystawiony za tak niską cenę  🤔
[quote author=Sahara link=topic=143.msg1916491#msg1916491 date=1383648377]
Ten kon ma na imie Figiel,jest walachem zimnokrwistym,srokaty...SLICZNY 💘 💘 💘 Jest w woj.malopolskim

Figiel mojej drugiej połowie wpadł w oko - ciekawi mnie dlaczego wystawiony za tak niską cenę  🤔
[/quote]  Wydaje mi sie ze to jest normalna cena jak na walacha zimnokrwistego 😲 😲 😲
Cena za Figla taka a nie inna gdyż właścicielowi konia zależało na szybkiej sprzedaży najzwyczajniej w świecie nie miał dla konia czasu i koń stał, a takiemu ziemniakowi ruch jest potrzebny gdyż inaczej go roznosi, konik już sprzedany, przyjadą po niego aż ze Szczecina 🙂
Nie dziwię się, że sprzedany. Sama bym go wzięła, gdybym aktualnie szukała konia. Chwytał za oko chłopak.
To może i my się doczepimy? :kwiatek:


Pogrubiane, niskopodwoziowe sp, taki typowy koński kundelek. Lat około 10 😉
Łaciatka o wdzięcznym imieniu (no, a przynajmniej ktoś tak powiedział i już zostało) Kasia 😁






Bąbel, "zimnokrwiste 100cm", lat około 15.








Pozdrawiam 🙂


EDIT:

https://www.facebook.com/mtpawlowicz/media_set?set=a.470066416443481.1073741827.100003203807942&type=1

muszę się pochwalić wyjatkowo ułożonymi plamami!


CUDO !!  💘
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
05 listopada 2013 22:18
MonioRek - rozumiem mam nadzieje, że chlopak fajnie trafi bo lapie za oko - nawet bardzo 😉. Trzymam kciuki za nowa droge chlopaka
Byloby super,gdyby nowy wlasciciel Figla zajrzal tu i pochwalil sie 🙂
Czy ktoś może mi powiedzieć co się stało Harbuzowi??
w sumie to i ja moge wstawic zdjęcia swojego mini srokatego hucułka 😀




w sumie to i ja moge wstawic zdjęcia swojego mini srokatego hucułka 😀



   A gdzie on jest srokaty 😲
ma mała plamke na lopatce pod grzywą, na dniach zrobie zdj z bliska to wstawie 😀 taki ukryty srokacz 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się