Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

Konstancja, bardzo dziękujemy!
Atea, dzięki, niebieski to mój nr 1 🙂 Podziwiam Waszą walkę, to niesprawiedliwe, że takie wielkie zwierzęta z  w sumie błahego powodu (przecież to nie jakieś straszne złamanie!) są w tak paskudnej sytuacji i ich jutro jest niepewne 🙁 Oby Wygrana wygrała tę bitwę!
kolebka, Nirv, dzięki!
Nirv, w wercji munsztukowej Pamir wygląda bardzo profi 😀

A my dziś poskakaliśmy. Fajna jazda, niezłe skoki, sierściuch kicał jak opętany 🙂 Aż miło.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
02 listopada 2013 12:46
Muchozol, trzeba wierzyć w każdego sierściucha, fajnie że już inaczej na niego patrzysz, miłej i owocnej pracy 🙂
Angeel, aaaaaaaale tereny 😍
anai, o mamo, też miałaś przygodę 😲 Dino to niezłe ciacho, uwielbiam Was! 😜


Aale mam stresa przed jutrem. Pierwszy raz się obawiam zawodów, bo tak rąbnęłam przedwczoraj, że mam wrażenie że na zawodach też dam popis 😁 Jutro pierwszy raz w życiu będę jechała Lke i cross. Potrzebuję mocnych kciuków chyba 😁
Jeszcze mam takie dwa Maluszkowe z zeszłej soboty 🙂

.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
02 listopada 2013 15:25
Muchozol, ja jakiś czas temu miałam takie parcie, że ja muszę na jakiś super hiper koniach jeździć, chciałam się pokazać przed znajomymi, że oh jaki ja się sportowiec zrobiłam, a teraz? Mam fajnego konia, ale głównie dla mnie teraz liczy się to, że może pojechać sobie w teren, pogadać z koniem, spędzić czas z nim, bawiąc się. Nie czuje musu jeżdżenia jakiś bóg wie czego i to jest w tym fajne, jak takie 500kg zwierze Ci zaufa 🙂 A to zdjęcie piękne, takie klimatyczne 😍
.
A ja dzisiaj miałam pierwsze duże nieporozumienie z kobyłą. Niby skończyło się na dobrym, ale nie pałam jakoś dobrym humorem... 😉
Cóż, kiedyś to się musiało zdarzyć.
Muchozol super, że Wam idzie  co raz lepiej! Pokazuj koniecznie więcej zdjęć 😉
Averis   Czarny charakter
02 listopada 2013 16:43
Atea, trzymam kciuki za kobyłę. Widać, zę chce walczyć. Oby wygrała.

Muchozol, trzeba wierzycw nasze konie. Jak nie my, to kto?

Hermes, trzymam kciuki. Dacie radę 🙂

anai, czaprak pod kolor derki pod kolor kurtki? Lubię to!

A my z Karsonem jeździmy. A jakże. Jest naprawdę przekochany ten mój chłopczyk. Tylko gruba sierść daje mu się we znaki podczas jazd. Zdjęcia dzięki uprzejmości tuch, która nas męczy mimo kontuzji nogi.







 
Averis, najpierw był czaprak jarpolowy 😀 W tym kolorze mam jeszcze softshell i czapkę 😉 I w ogóle mnóstwo innych niebieskości na co dzień, nie tylko na konie.
Faktycznie sierściuch z Karsona. A nie chcesz go ogolić? Ja już miałam dość czekania w stajni, aż mi koń wyschnie. Wolę ogolonego. 

xxmalinaxx, pierwsze koty za płoty 😉 Masz małolatę, będzie Cię sprawdzać, musisz się na to nastawić. Ważne, że zakończyłyście pozytywnie niesubordynację.
Averis   Czarny charakter
02 listopada 2013 17:08
anai , nie 😉 Karson chodzi pod siodłem 2-3 razy w tygodniu. Nie widzę sensu go golić, z resztą nie chciałoby mi się bawić z derkami. Polar po jeździe załatwia sprawę 😉
.
Nirv dzięki wielkie , ależ mu szyja długa wyszła na zdjęciach 😉
Ja też coś mam 😁:


  i jeszcze portrecik:
Muchozol jakie tam pokraczne, super!

Donia Aleksandra ale spokój ma w oczach, świetne rude!

Ja się wciskam z jedną moją Gnidą, wizyta w domu po miesiącu nieobecności 😉. Stwierdziłam że podmienili mi konia, bo ona z tych mocno idących do przodu, co to ich do ruchu na przód namawiać nie trzeba  😁. A dziś? Musiałam ją namawiać do galopu i na każdą łydkę dostawałam foch i podskok zadkiem  😁


Averis czy wy macie na sobie tego pięknego Krysiexa?? 😀 <zazdrosny>
Anderia   Całe życie gniade
02 listopada 2013 19:39
Atea ode mnie oczywiście też kciuki za kobyłę. Wierzę, że, zgodnie ze swoim imieniem, wygra 🙂  :kwiatek:

Hermes a co to za Maluszek? Nie jestem na bieżąco z kącikiem, z racji tego, że z powodów zdrowotnych na swoim dłuższy czas nie jeździłam, w związku z czym nie za bardzo było o czym pisać, więc i rzadko zaglądałam. Dlatego przeoczyłam 3/4 wydarzeń tu opisywanych. Super, że wróciłaś do jazd i to jeszcze na takim koniu - bo ze zdjęć wygląda na sympatycznego bardzo 🙂

anai gdyby nie suwaczek, w życiu bym nie powiedziała, że Dinuch jest w moim wieku. Wspaniale się trzyma i wygląda, jakby jeszcze długo zamierzał pociągnąć. 🙂 A pomyśleć, że niektórzy 17-latki uważają za spróchniałe dziadki... 😉

asiowe   after a hurricane comes a rainbow
02 listopada 2013 19:42
anai twój starszy Pan bardzo mi się podoba  😍
Mąka sesja hallowenowa obłędna !

to i ja nieśmiało wstawię się z moim rudym młodziakiem
zaczynamy dopiero wspólną prace


jakość filmowa




cały wątek pozdrawiamy  :kwiatek:
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
02 listopada 2013 19:47
edit: nie ten watek😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
02 listopada 2013 19:56
Anderia, wałaszek nazywa się Wararante M, chyba 8 letni, KWPN po Quidam De Revel. Zaczęłam go dzierżawić na początku wakacji, aczkolwiek ze względu, że 9/10lipca ucięłam sobie kawałek palca musiałam zrezygnować, ale już od 3 tygodniu znów go dzierżawię. Generalnie konik niesamowity, bardzo fajnie współpracujący, chętny do skoków no i mam nadzieję, że nasza współpraca długo potrwa, a kto wie.. 🙂
Mąka efekty sesji świetne  😜
anai super chłopak wygląda!🙂 ...i te strzemiona  😍
asiowe fajny🙂 powodzenia w pracy! ile ma lat? 🙂


ja mam takie świeże ze stajni, wszystkie konie ciągnie do tego wózka z marchwiami  😁
Anderia   Całe życie gniade
02 listopada 2013 20:05
Hermes no popatrz jak to jest, jak nie urok to... 😉 Ja zwarta i gotowa, zdrowotnie nie do ruszenia, za to futrzak pokazał się ze strony rekonwalescenta... Na szczęście, odpukać, to już prawie za nami, jeszcze tylko wdrożyć na dobre do roboty i arivederci! A Ty mam nadzieję, że palec masz już w całości 😁 No i oczywiście powodzenia życzę w pracy z koniskiem!
Burza - tereny mi sie bardzo podobaja 😀 Aczkolwiek poznalam dopiero kilka "petli", poznajemy dalej 🙂 Brakuje mi tylko bliskosci do morza. A co u nas? Praca pochlania mi bardzo duzo czasu, ale konia mam caly czas pod reka, wiec jest o tyle dobrze. Jezdze troche, ale Marian ma male problemy zdrowotne, wiec walcze o jego dobre samopoczucie 😉
Muchozol - jak zobaczylam Twoje 2 zdjecie to sie usmiechnelam z mysla "ale grubasek" 😀 Ale najwazniejsze, ze macie radoche ze wspolpracy 🙂
anai - wiekszosc terenow trojmiejskich w sumie wyglada podobnie ;p Twoj kon mi sie zawsze podobal, juz jak go widzialam pierwszy raz, 8 lat temu na hipodromie 😉 Tylko pozazdroscic mu dobrej kondycji, moj drugi kon tez 17-latek, ale wlasnie emeryt (nad czym troche ubolewam), ale on kontuzjowany.
Atea - czytam caly czas i trzymam kciuki za Wygrana - chyba nie bez powodu ma takie imie 😉
Donia Aleksandra - sliczne konisko, portret mi sie najbardziej podoba 🙂
wichrowelove - marchewki marchewkami, ale ta stajnia... jest obledna!  😜
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
02 listopada 2013 20:39
Anderia, palec prawie odrósł 😁 13 mam wizytę u chirurga ciekawe co powie 😉 Pokaż swojego gniadego lepiej 😉
Anderia   Całe życie gniade
02 listopada 2013 20:44
Jak będę miała co, to pokażę 🙂 Jak wrócimy do jazd, to koleżanka zadeklarowała się wpaść z aparatem, więc mam nadzieję, że sypnę fotą 😉
Jeszcze tylko wrzuce mojego szczesliwego emeryta i uciekam 🙂 Pozdrawiamy!

Anderia, cała revoltowagwardia stoi z tobą w stajni, na pewno znajdziesz kogoś z aparatem jak będziesz chciała 🙂

Fantazja, co u ciebie? Jak idziesz sprzedawanie kobyły?

Mój koń dzisiaj genialnie chodził, zakup siodła ujeżdżeniowego coraz bardziej mi chodzi po głowie! No taki zaangażowany i mięciutki to on dawno nie był, super  super 🙂 A jutro podskakujemy, juhuu!
.
anderia tak jak mowi dzią, się nie boj - znajdzie się ktoś do focenia. A koniczka masz fajnego, chwal się!

Hermes, biedna jesteś z tym palcem, dobrze że się poprawia!
Ale śmiechowe imię ma gniady 😀 to jest pełna czy pół dzierżawa?

Asiowe powiedz coś więcej o koniu 💘


Ech, a ja siedziałam na swoim rumaku dziś po dłuższej przerwie. I kurde, co jak co, ale jest mega współpracującym koniem. Mam zamiar pożużlować porządnie w sezonie zimowym, żeby wrócił mój "szporthors".
A jak się nasz wspólne losy potoczą to się jeszcze zobaczy. Na razie planów względem niego nie zmieniam, chyba że mnie do siebie przekona 😉
amnestria a macie jakieś foty z Duszkiem ? i jakie masz plany w związku z nim, bo chyba przeoczyłam? 😉 a uwielbiam Wasz duet!  😍
Dzionka też się domagam Waszych zdjęć! 😉 powiem Ci, że też rozważam zakup ujeżdżeniówki ostatnimi czasy,bo moja Siwa zaczęła tak fajnie współpracować. ; )
wichrowelove ooo jaaaa! genialne !!!  😜
anai bosko wyglądacie!!!
Atea jak tam z kobyłką?

A ja jestem właśnie w domu i od czwartku spędzam maxymalnie dużo czasu z synusiem moim i normalnie dopiero teraz poczułam jak bardzo brakuje mi go kiedy jestem w Warszawie, a jest taaaaaaaaki grzeczny. 😉
gryglodor, może będę miała za tydzień fotki z sesji ślubnej, o ile pogoda pozwoli focić 🙂 Na pewno wtedy coś wrzucę. Młody cudny, nie mogę się go doczekać pod siodłem przez sentyment do tatusia 🙂! A jak siwa w nowym domku?

asiowe   after a hurricane comes a rainbow
02 listopada 2013 22:22
wichrowelove aktualnie 4,5 roku od roku pod siodłem a u mnie od miesiąca..
Ps. taki koszyk marchewek to marzenie chyba każdego konia  😉

Muchozol dziękujemy bardzo 🙂

amnestria co tu więcej o nim powiedzieć..  chłopak jest jeszcze młody wiele przed nami i mam nadzieje że pokaże się z dobrej strony pod względem skoków.. po tatusiu 🙂 póki co był jeżdżony bardziej ujeżdżeniowo..
nasz początek jest za razem "smutny" ale mam nadzieje że w końcu u mnie się poukłada 😉
a mnie jak na razie przerażają tylko jego gabaryty  😁


jeszcze jedno portretowe
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się