Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

A które dwie?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
22 października 2013 16:23
Rekreacyjna i rozprężeniowa.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
02 listopada 2013 21:49
Potrzebuje namiarow na sprawdzony nocleg niedaleko hipodromu. najlepiej tani i jak najblizej . Istnieja takie?
domiwa, jedyne co mi przychodzi do głowy to OPO koło AWFu: klik lub akademik AWFu. Nie kojarzę innych miejsc w tym rejonie Gdańska.
Jestem ciekawa jak wyglada Hipodrom po tym dluuugim remoncie...,az sie kiedys przejade tam na zwiedzanie nowosci 🙂
Ponia   Szefowa forever.
03 listopada 2013 18:04
Byłam dziś na hipodromie, w dalszym ciągu nie moge wyjść z podziwu.

Nowa duża hala jest absolutnie przefantastyczna, stałam tak sobie paczałam  i wyobrażałam jak super parkury będzie można tam ustawiać  😍 😉
A czy teraz tez mozna wejsc od strony Zabianki czy tylko od strony Wyscigi?
Moon   #kulistyzajebisty
03 listopada 2013 18:12
Teraz to najlepiej od strony... Ergo.
Ale wejsć (wejść, nie wjechać, zaznaczam) można i od strony Sopotu jak i Żabianki.
Tyle, że od Żabianki bliżej do tej nowej części.
Nie wiem,ale mi jakos zal tych koni tam stojacych... :/
Moon   #kulistyzajebisty
03 listopada 2013 18:38
Dzizas, znowu to samo... Nie od dziś wiadomo, że na hipo nigdy nie było dobrych dużych padoków, nie mówiąc o zielonych pastwiskach, ale uwaga, uwaga: To jest ŚRODEK miasta, więc z drugiej strony nie ma co oczekiwać łąk jak przykładowo u Poni w Dąbrówce.
Nie wiem czyich koni Ci szkoda, na pewno w nie jednej stajni z dużymi padokami są i takie konie, których właściciele nie puszczają wcale, chodzą tylko na jazdy, opcjonalnie do karuzeli.
Mój koń jakoś na nieszczęśliwego nie wygląda - ma wielki boks z oknem na świat, chodzi na padok z funflem i co dość istotne - ma w końcu dobre podłoże do pracy.
Pewnie, że chciałabym, żeby obok tego wszystkiego Henio miał jeszcze wielgachna łączkę, najlepiej prywatną i zieloną przez cały rok, ale cóż, nie można mieć wszystkiego (przynajmniej w pomorskim ;-) )

Wszystko zależy kto czego oczekuje od swojego jeździectwa i co robi ze swoim koniem - Jakbym miała konia, który nie chodzi pod siodłem, lub gdyby moją ambicją było tylko i wyłącznie patrzenie na konia na łące, to na pewno wstawiłabym go do stajni gdzie zielonego jest po horyzont. A że niestety konia użytkuję pod siodłem, to musi on - jakże biedny - męczyć się na hipo.
Kogo spotkam na zawodach ? Pierwsze zawody na WYMARZONEJ hali, i to tak blisko! Aż się nie mogę doczekać.  😁
Od Nas jedzie 9 koni  👀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 listopada 2013 10:53
no nadal mam nadzieję, że mnie.

ale, ale, pobiłaś moją przyjaciółkę, która wczoraj mi zameldowała, że zgłosiła 7 koni pod 2 jeźdźcami  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 listopada 2013 10:55
Ja będę, pracuję co prawda, ale może zrobię dzieciom wykład o zawodach 😀
Od nas tez kilka przyjedzie  🙂

Szkoda ze po kontuzji jeszcze nie wsiadam ale na nastepnych mam nadzieje wystartowac  😉

Ale powinnam byc towarzysko  🏇
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 listopada 2013 18:43
smerfi, w końcu, wstrętna babo
strzyga tez cie kocham  😀😀

Co ja zrobie, ze ja tak daleko od cywilizacji  🙁
Dziewczyny, a jak teraz wjechać koniowozem na zawody na hipodrom? Najlepiej tak, aby później łatwo wyjechać bez zbędnego kręcenia 🙂
araucaria, wydaje mi się że najłatwiej od strony ERGO areny. Przez rondo, później w lewo i wyjeżdża się od strony wyścigów (od jedynej bramy wjazdowej z tego co wiem) tam gdzie zwykle był wjazd.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 listopada 2013 19:17
a nie jest już oficjalnie otwarty wjazd od strony Ergo Areny właśnie?
miejscowi, jak jest?
chodzi o rondo przy samej ergo? ja będę jechać od strony Gdańska, zapewne Grunwaldzką
Ktoś, ale ten wjazd też jest przy samym rondzie nie?

araucaria, tak dokładnie, i żeby było najmniej kręcenia to najlepiej jechać cały czas prosto do Sopotu i tą nowo (no już od jakiegoś czasu) otwartą drogą zjechać w prawo na Żabiankę, Ergo. Wyjeżdża się wtedy na wprost Ergo.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 listopada 2013 19:30
Ktoś, tak, jest brama, ale nie wiem co trzeba zrobić, żeby wpuścili :P

smerfi, no ze 100 km masz do mnie! Masakra! Jakoś Artek może do Ciebie jeździć, a Ty do mnie nie...
Moon   #kulistyzajebisty
04 listopada 2013 19:47
Pewnie na zawody jakoś udostępnią wjazd, przecie nie będą ludzie krążyć starym wjazdem od Polnej.
A parking dla koniowozów ma być docelowo tam gdzie kiedyś był plac szkółkowy "Orłosia" - Tyle, że w tym momencie to jeszcze ogrodzony jest siatką i bardziej wygląda jak plac budowy a nie parking 😉
Strzyga ja pierdziele - przez 2 minuty sie zastanawialam o jakiego Artka chodzi  😵 😁  Po niego sama osobiscie przyjezdzam nawet  😀😀
Dbaj tam o niego  🤬
Z propozycji: 5/ Wjazd od ulicy Łokietka, vis a vis Ergo Arena. Parking dla koniowodów, trailerów na dawnym placu
Romańczuka (na granicy starej i nowej części Hipodromu)


Jak przyjade to niech mnie ktos poprowadzi co i gdzie znajde  😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 listopada 2013 20:06
Moon, plac Orłosia to ten na torze =)
smerfi, ja na niego mówię Artur 😀 Następnym razem jak będzie do was jechał, to się z nim zabiorę jako opiekunka 😀

Wjeżdżasz od Ergo, zaraz przy rondzie i jeeeeedziesz prosto aż się skończą stajnie, wtedy w lewo.
Moon   #kulistyzajebisty
04 listopada 2013 20:07
O widzicie jakam bystra - chodziło mi o plac Romańczuka, no :P

smerfi, ja pierwszego dnia, żeby dojść na halę bez krążenia wokół stajni musiałabym gps mieć 🤣
strzygaMoze King Arthur ?? 😀

Ja na Hipo znam tylko ten placyk za jakas mala hala gdzie staly konie na CSIO- czyli trzeba jechac jeszcze dalej ? Bo nie wiem czy sie zmieszcze autem w co niektorych waskich uliczkach....

Kurde chyba nie poslucham zalecen i wsiade zeby forme dogonic i wystartowac  😂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 listopada 2013 20:15
smerfi, jak dojedziesz, zadzwoń do mnie, to Cię pokieruję. I dla Artura smakosze przygotuj (zrobiłam mu ostatnio piękny warkocz :P)
Wjedziesz od strony Ergo, tam będą nowe, piękne stajnie po lewej stronie, miniesz je, dużą halę miniesz, miniesz kolejne nowe stajnie i jak tylko one się skończą, skręcisz w lewo.
No po takim wytłumaczeniu to na pewno się trafi. Ale jadę od Ego ulicą Łokietka, tak?

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 listopada 2013 20:23
z Sopotu tak, z Gdańska jedziesz gospody/drogą zieloną
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się