Poszukiwany/poszukiwana

Poszukuję konia PASER ur. 1998, młp, o: Cezar, m: Pasa.
Ostatnie znane jego miejsce przebywania to Ranczo Radawczyk pod Lublinem.
Zosostał sprzedany w okolice Opola Lubelskiego lub Zamościa.
Za każdą nawet mała informacje będę bardzo wdzięczna.
Podrawiam.

!!!POSZUKUJĘ!!!

Klacz: Wiwa Louisa
9 letnia, siwa kobyła, ślepa na prawe oko, podobno poszła w okolice Słupska. Była moja, chciałabym wiedzieć gdzie jest.

Poszukuję wałacha o imieniu No Name. W paszporcie wszystko NN, koń ma około 11 lat. Paszport wystawiał Kujawsko-Pomorski ZHK.

Koń ma charakterystyczną białą plamkę na wysokości kłębu oraz niewielką odmianę na głowie.






Bardzo proszę o wiadomość na PW  :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 listopada 2013 18:10
Poszukuję informacji na temat klaczy TESSA
Ojciec: Cyklon
Matka: Tamiza
Data urodzenia: 2006-07-16
Rasa: wielkopolska
Maść: ciemnogniada



Interesują mnie informacje sprzed 2010 roku, w którym to została kupiona ze stajni w miejscowości Góra.

Szukam również informacji na temat matki Tessy- TAMIZY, być może ktoś znał tę klacz i może coś o niej powiedzieć lub ma jej zdjęcia?
TAMIZA
Ojciec: Revlon Boy
Matka: Toskadia
Rasa: pełna krew angielska
Maść: ciemnogniada
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
02 listopada 2013 18:24
Szukam ogierka/wałacha ur. styczeń 2011, nr paszportu: 61600761020211, o.RINGO , m.KORTA.
Kasztan z chrapką.
Może ktoś kupił, lub znajomy znajomego....
Chciałabym wiedzieć co u niego, stał z moim. Sprzedany. Później widziałam na allegro 'odsprzedawanego' jako 2latka chodzącego przy wozie ;/
Witam,
szukam osób które wiedzą coś o klaczy Palestyna. W paszporcie NN, ciemnogniada ik 150 cm. Paszport wydany był w Krakowie, poźniejszy wpis jest ze związku w Poznaniu. Jestem jej obecna wlaścicielka jednak chciałabym dowiedziec sie jak najwęcej o niej i o przeszłości.
Ponownie poszukuję wałacha małopolskiego!
Konik nazywa się Kaprys m (Hebab o - Kolia sp/Modest m), ur. 14.08.2007r, maści siwej. Nieduży, ok. 155cm wzrostu.
Trop urywa się w miejscowości Zubrzyca Dolna (45km od Zakopanego). Niedawno zasłyszałam, że został sprzedany do miejscowości Poronin. Gdyby ktoś wiedział coś w tym temacie, prosiłabym o kontakt, bardzo mi na tym zależy!
Kontakt przez PW, ewentualnie podaję e-mail: kat.oleksinska@gmail.com

Dodaję zdjęcia (sprzed roku):



Poszukuje srokatego wałacha ! Został sprzedany jakiś rok temu... Jeśli ktokolwiek widział Go gdzieś lub chociaż u kogoś na zdjęciach, BŁAGAM O KONTAKT !
Poszukuje srokatego wałacha ! Został sprzedany jakiś rok temu... Jeśli ktokolwiek widział Go gdzieś lub chociaż u kogoś na zdjęciach, BŁAGAM O KONTAKT !
  Napisz cos wiecej,jak mial na imie,jaka rasa...
Poszukuję klaczy CZAROWNA (matka Czara ojciec Druh )
Czy taki bardzo poszukiwany to nie wiem, ale miło byłoby usłyszeć jakieś informacje na temat ogierów(być może już wałachów), które stały w Batorowie, u prywatnego właściciela, oba po Country Clubie.
1. SON COUNTRY xx, może mieć jakieś 5/6 lat- sprzedany jakiś rok temu


2. OLD COUNTRY xx, może mieć 5/6 lat- sprzedany około 2/ lata temu
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-sYywOxWZX9M/UKEoMQTq91I/AAAAAAAADns/4wrRWcetlyI/w702-h527-no/Old+Country.jpg[/img]
Szukam kobyłki Baffina SP 2007 od Barć po Karbon
Kasztanka bez odmian, tylko z tą strzałeczką.
Sprzedana w okolice Olsztyna, tylko tyle wiem :<


Tęskni mi się za nią i jestem ciekawa jak tam się miewa  🤔
Szukam klaczy ktora sprzedalam w 2012 roku w marcu/kwietniu. Grecja to gniada klacz malopolska ktora stala w woj. swietokrzyskim. Podobno stoi gdzies pod lublinem. Kupila ja 10-12 letnia dziewczyna z rodzicami. Bardzo mi zalezy na odnalezieniu jej, niestety zgubilam numer telefonu do nowych wlascicieli a bardzo chcialabym sie dowiedziec co u niej slychac 🙂 dolaczam jeszcze zdj i dziekuje za kazda pomoc 🙂 http://ogloszenia.voltahorse.pl/grecja-emir-gaja
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 listopada 2013 11:05
Nie masz na umowie kontaktu do nich?
Poszukuję wałacha BAD NEWS

ur. 1996
rasa xx
maść gniada
wzrost: 152 cm

o: Apprizzo
m: Bizonita po Baby Bid

znaki szczególne: łysina, odmiany jak na zdjęciach, na nadpęciach z przodu obtarcia od ochraniaczy (widoczne na zdjęciach)

Pytałam w redakcji ksiąg stadnych xx - nie otrzymali info o śmierci konia.

Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Tel. 503011078, e-mail: badnews@wp.pl
Szukam informacji nt. ogierów wielkopolskich, które stały w PSO Starogard Gdański w latach 90 tych.
RIO BRAVO- siwy, ur. 1990r.
Drozos- ciemno gniady, ur. 1980r.
Paradoks- skarogniady, ur. 1984r.
Może ktoś wie czy jeszcze żyją i co się z nimi dzieje albo co się z nimi później działo?
Kasix1997   My little Princess
15 listopada 2013 20:29
larabarson Paradoks w Stadzie stał bardzo długo, kojażę go bardzo dobrze w 2006/7 roku stał tam jeszcze, od tamtej pory go nie widziałam i niestety nie wiem co się z nim dalej działo  🤔
Lov   all my life is changin' every day.
15 listopada 2013 20:39
Szukam informacji o klaczy Eureka, urodzona chyba w 1998, teraz już zapewne bardzo siwa 😉 Wiem, że jakieś 2 lata temu została sprzedana do jakiegoś gospodarstwo agroturystycznego w Rudzie Śląskiej.

larabarson Paradoks w Stadzie stał bardzo długo, kojażę go bardzo dobrze w 2006/7 roku stał tam jeszcze, od tamtej pory go nie widziałam i niestety nie wiem co się z nim dalej działo  🤔


Dziękuję Kasix - jak wyglądał w tych ostatnich latach? O reszcie nic nie wiesz?
Lov revoltowiczka Siesiepy ma siwą Eurekę , moze to ta 🙂
Szukam informacji nt. ogierów wielkopolskich, które stały w PSO Starogard Gdański w latach 90 tych.
RIO BRAVO- siwy, ur. 1990r.


z 9-10 lat temu stanowił we Wrocławiu, w stajni tej ogierasy zmienialy sie co dwa lata, trochę ich sie przewinęło. Ten jako jedyny był czasami puszczany na pastwisko z kobyłami, hiper spokojny, zrównoważony. Nie ekscytował się, pasł sie jak wszystkie konie. pod siodłem tez grzeczny. Wysoki i z tych suchych. pozniej wrocil do stada i pewno na kolejny punkt..
minerwa dzięki za odzew :kwiatek: Taki właśnie był Rio, dokładnie tak jak go opisałaś. To był mój ulubiony koń' po pierwsze dlatego, że był synem mojego ukochanego Hacela, na którym stawiałam pierwsze jeździeckie kroki a po drugie robił wrażenie bo był wtedy najwyższym ogierem w stadzie. Do tego charakter miał cudowny- po tatusiu.
Lov   all my life is changin' every day.
16 listopada 2013 18:17
blucha, przeogromnie dziękuję, to ta Eureka! :kwiatek:
Kasix1997   My little Princess
16 listopada 2013 21:09
larabarson trochę lat jednak już miał, widac było po nim wiek. Obsługiwał wesela, ciągnął wóz.  Nawet gdzieś zdjęcie miałam, kiepskie, bo kiepskie,ale jest, niestety skanera brak, ale przy najbliższej okazji mogę zeskanowac i Ci wysłać 🙂
edzia69   Kolorowe jest piękne!
17 listopada 2013 08:16
Rio Brawo wesela woził?? nie, to szok zupełny.
Kasix1997   My little Princess
17 listopada 2013 09:36
Nie, jakos źle to ujęłam chodziło o Paradoksa 🙂
edzia69   Kolorowe jest piękne!
17 listopada 2013 10:07
A dzięki teraz rozumiem. Jakoś nie umiałam sobie siwego w bryce ślubnej wyobrazić. Skąd drugiego takiego  byka 178 cm wziąć.
On chyba jeszcze z tych roczników co obowiązkowo próbę  w zaprzęgu przechodziły. Tym niemniej szkoda konia.
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
18 listopada 2013 10:11
Dalej poszukuje informacji co dzieje sie z moim bylym konikiem. Hucul lat przeszlo 10 , skarogniady, sprzedany do Barglowki do Pana M. Czerwinskiego, stamtad poszedl w okolice
Morza baltyckiego do klubu, jezdzacego west, country club jakis.
Szamanka podaj imię konia, będzie łatwiej.

A o hucuła możesz też spytać tutaj, może ktoś go zna - http://huculy.phorum.pl/viewtopic.php?t=178&start=0
desire   Druhu nieoceniony...
18 listopada 2013 12:18
szamanka, radziłam Ci pare stron temu żebyś zadzwoniła do P. Marka, skoro sprzedał konia to kontakt do jego nowego właściciela raczej ma..  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się