Końska rewia mody cz. VII (2013)

Zuzu cudo  😍 Fiolet na kasztankach wygląda zawsze obłędnie  😍
wątek zamknięty
Hej,
Czy ktos ma (albo chociaz widzial a bliska/macal) czaprak HKM  LG Batch Toskana i moze sie podzielic opinia?   🙇

Okropny jest, bierz Caballa 😉
wątek zamknięty
Kasia Konikowa   "Konie mówią...po prostu słuchaj..." Monty Roberts
03 listopada 2013 18:00
Prałam pady pojedynczo, one są dosyć sztywne. A pierzecie w proszku czy w płynie do prania?
wątek zamknięty
W proszku + trochę vanishu albo innego odplamiacza w płynie.
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
03 listopada 2013 18:58
wątek zamknięty
maison, pięknie w mauve! do szmato pierwsze 🙂
wątek zamknięty
maison pierwsze 🙂
wątek zamknięty
Cobrinha, ja macałam czaprak a nie pad - jest naprawdę cieniutki jak naleśnik, chyba cottony są od niego grubsze...
Ja mam ala brillanty 😉
wątek zamknięty
maison, zdecydowanie pierwsze! 🙂 Super wygląda w tym kolorze 🙂
wątek zamknięty
maison tak bardzo Cię nie lubię !  😤 tyle ładnych szmat w jednym momencie 🙂 Najpiękniej G w blackberry, chociaż mauve też szałowo 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 listopada 2013 07:46
maison, ładny ten Mauve! Chyba się sama też skuszę, jak tylko dostanę jakiś ekstra grosz 🙂
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
04 listopada 2013 14:10
harja, alnama, wymodelowana, Aimee -  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:

Livia oj, skuś się skuś, jest niepozorny ale wygląda obłędnie  😜

No, to wracam za granicę i koniec ze szmatami, wracamy w lutym  🙄
wątek zamknięty
maison Twój mauve wydaje mi sie ciemniejszy od mojego; o albo moj jest wyblakly albo ja nie wiem-,-
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
04 listopada 2013 17:00
Kwestia zdjęcia, aczkolwiek zdjęcia maison dosyć dobrze oddają kolor moim zdaniem.
wątek zamknięty
maison, świetny! Idealny dla karego 🙂.
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
04 listopada 2013 17:10
karusioowa, właśnie na tych zdjęciach jest idealnie oddany kolor, myślałam, że będzie taki wyblakły ale jest fajny taki intensywny 😉
Sissisa dzięki, aczkolwiek kobyłka jest skarogniada 😀 tylko zarasta powoli na zimę...
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
04 listopada 2013 17:53
Zuzu genialnie  😀
maison nie przepadam za takim cukierkowym różem, ale do klaczy pasuje świetnie, to muszę przyznać  😁


Planuję jako mikołajkowy prezent sprawić sobie Caballa Prestige ( http://sklep.caball.pl/pady-i-czapraki/106-revolta.html ), tylko zastanawiam się. Czekoladowy z truflowym sznurkiem i granatową lamówką? Szary/Grafit z Granatem i czernią? Coś jeszcze innego?

Z przeznaczeniem głównie dla tego Pana:
wątek zamknięty
sacramentia - TEMU  PANU wszystko będzie pasować....  Ale ja bym proponowała grafit z niebieskim - uważam, że jest przepiękny  (i wcale nie dlatego, że mój  :hihi🙂, a na twoim siwym będzie wyglądał mega elegancko! Popatrz też na facebooku Caballa - jest tam mnóstwo zdjęć ( 288  :emoty327🙂
wątek zamknięty
A do mnie przyszedl dzisiaj dlugo wyczekiwany Caball burgund  💃  💘

Sorry, ale musialam  😜
wątek zamknięty
maison mauve obłędnie piękny! musisz dokupić owijki do kompletu  🙂
wątek zamknięty
Może kogoś zainteresuje porównanie kolorystyczne padu Anky Alt Rosa i owijek Eskadrona Mauve.
Jak dla mnie niestety kolory różnią się znacznie :-(

wątek zamknięty
Angeel, foty dawaj!!!
wątek zamknięty
Angeel, pokaż, pokaż 🙂
wątek zamknięty
Ej laski, chcę sobie sprawić prezent na mikołajki i zgłupiałam...  🤔wirek:
na Ciri





POLO
mi sie czaprak krysiex baaardzo podoba, ale chyba ładniej gniady z odmianami by sie w nim prezentował😉

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Cytowanie zdjęć
wątek zamknięty
Jutro cos moze na modelu ustrzele 🙂 Aaaale sie ciesze, czekalam ponad miesiac na niego  😍
wątek zamknięty
Dziewczyny ma któraś z Was czaprak Jarpol i mogłaby się wypowiedzieć  :kwiatek: I czy lepiej brać pad czy właśnie czaprak Jarpol?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Jutro cos moze na modelu ustrzele 🙂 Aaaale sie ciesze, czekalam ponad miesiac na niego  😍



wyolbrzymiasz 😉 zamówiłaś go 13.10 🙂
wątek zamknięty
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
07 listopada 2013 07:55
kaszmirowa2302 - ja mam dwa czapraki i jestem mega zadowolona. Super jakość i przyjemna cena 🙂
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
07 listopada 2013 10:04
sacramentia dziękuję 🙂

Precelek owijek nie będzie bo to VSka pod skokówkę zawsze z ochraniaczami 😉 Tylko DLki kupuję w komplecie  🙂
wątek zamknięty
[quote author=Angeel link=topic=90284.msg1918050#msg1918050 date=1383776060]
Jutro cos moze na modelu ustrzele 🙂 Aaaale sie ciesze, czekalam ponad miesiac na niego  😍



wyolbrzymiasz 😉 zamówiłaś go 13.10 🙂
[/quote]

Oj, no to prawie miesiac :P Ale dluzylo sie niemilosiernie 😉 Zwlaszcza, ze do zamowienia tez sie czailam juz od dluzszego czasu.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.