Stajnie w Lublinie

Pilnie potrzebuję kontaktu z kimś kto robi zdjęcia na zawodach skokowych u nas w regionie! na Cito 🙂
JolantaG oczywiście, był to tylko rodzaj ironii.
JolantaG oczywiście, był to tylko rodzaj ironii.


Olaa z mojej strony również.  😉 Chociaż wolałabym by zabrzmiało jednak bardziej jak przestroga.
gajowa, może napisz do Sylwii Początek?
Jasne, nie mam zamiaru tak odchudzać koni🙂
Czy ktos moze wie czy zawody w lkj jutro sie odbeda ?
i jesli tak to od ktorej godziny one sa ?
ratatuj   Moje rude szczęście
08 listopada 2013 15:30
Ja mam takie pytanie jak pensjonat w Arizonie wygląda? Orientuje się ktoś jakie są tam warunki, atmosfera i jak z padokami/pastwiskami i w ogóle? Ew. prosiłabym o informacje o pensjonatach tak do 500zł na terenie Lublina :kwiatek:

Ja stoję w Drwalu, jest 500 zł/ mc
Czy ktos moze wie czy zawody w lkj jutro sie odbeda ?
i jesli tak to od ktorej godziny one sa ?



z tego co sie orientuję jeżeli będą to od 10

a czy będą to na fb pisali że dzisiaj do 20 ma zapaść decyzja 🙂
m2nika Dziękuję  :kwiatek:
widzexxcie nie ma za co 😀

na fb pojawiły się listy startowe, a więc zapewne nie odwołane 😉
witam,

nie wiem czy w dobrym wątku...

możecie polecić przyzwoitego veta z okolic Lublina który rzetelnie zrobi TUV?

(jakie stawki w waszej okolicy )

w wątku z ważnymi telefonami znalazłam kilka nazwisk ale nic mi nie mówią, może ktoś ma jakieś doświadczenie w tej kwestii

bede wdzieczna też za numery kontaktowe  :kwiatek:
Troszkę zdjęć z wczorajszych koleżeńskich zawodów ujeżdżeniowych w LKJ-cie  😉
Jeśli widzicie siebie lub znajomych możecie śmiało kopiować i udostępniać dalej 🙂


https://picasaweb.google.com/113776439994230809185/ZawodyKolezenskieLKJ9Listopada2013r?authuser=0&feat=directlink
Szukam klaczy ktora sprzedalam w 2012 roku w marcu/kwietniu. Grecja to gniada klacz malopolska ktora stala w woj. swietokrzyskim. Podobno stoi gdzies pod lublinem. Kupila ja 10-12 letnia dziewczyna z rodzicami. Bardzo mi zalezy na odnalezieniu jej, niestety zgubilam numer telefonu do nowych wlascicieli a bardzo chcialabym sie dowiedziec co u niej slychac 🙂 dolaczam jeszcze zdj i dziekuje za kazda pomoc 🙂 http://ogloszenia.voltahorse.pl/grecja-emir-gaja
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
10 listopada 2013 18:29
Masz tutaj od tego wątek poszukiwany/poszukiwana
czy byłby ktoś zainteresowany warsztatami niedaleko Bychawy w następny weekend ?? tematy : (podział na dwie grupy lub mozliwość odbycia wszystkich zajęć)
- ujeżdżenie w parkurze
- cross dla niewtajemniczonych.

szkolenie może się odbywać na własnym koniu bądź  wyporzyczyć konia na miejscu.
koszt  zajęć- 70zł za  trening (ok 1.5-2h)

gdyby ktoś był zainteresowany nr do organizatora 607
955277
sotniax a z kim będą te warsztaty?
Wiecie może kto dobrze strzyże konie w Lublinie ?
sotniax, mogłabyś przybliżyć program, problematykę tych warsztatów?
sotniax, mogłabyś przybliżyć program, problematykę tych warsztatów?


Na razie miałam za zadanie tylko się zorientować czy byli by w ogóle chętni, postaram się jutro poprosić o konkretny program i podejmowane zagadnienia.
W razie co można zadzwonić do organizatora podalam wyżej numer i myślę że najlepiej wszystko wyjaśni.

Zajęcia prowadziłby Michał Bekiesz - byłam u niego na kilku takich treningach o podobnej tematyce i widzę dużą poprawę, bardzo fajne są zajęcia crossowe - górka włoska, rów trakeński, bankiety i inne przeszkody terenowe, nauka dosiadu na poszczególnych elementach toru, przełamywanie niepewności konia/ jeźdźca.

Tak jak mówię, jutro postaram się o dokładnie rozpisany program.
sotniax, szkoda, że tak późno informacja o tym, ja może byłabym chętna, ale tak bliski termin odpada.
sotniax, szkoda, że tak późno informacja o tym, ja może byłabym chętna, ale tak bliski termin odpada.


Niestety dopiero dzisiaj doszły do mnie takie oto informacje. A termin bliski ponieważ prognozy mówią że to będzie słoneczny weekend a wiadomo- cross w czasie deszczu nie za bardzo dla niedoświadczonych. kolejny weekend to Debry więc bez sensu, a dalej nie wiadomo jaka będzie aura.
6-9.03.2014 CAVALIADA LUBLIN 😉 w jakiej cenie w tamtym roku były bilety nie wiecie może?
Karnet na 3 dni bodajże 80zł w necie.
badchild ok. na pewno 40 złotych za sobotę, za piątek chyba 30 🙂
A taki off, czy na profilowym masz Bisa lub Filadelfie z Arizony?
Dziewczyny, zrobie troche offtopic, ale nie wiecie ile bedzie kosztowal nocleg w czasie zawodow w Debrach?
jak to wygladalo w czasie poprzednich zawodow, czy konskie ekipy (jezdzcy,luzacy,trenerzy) mieli jakies znizki ?
Widzecie nie ma już wolnych miejsc noclegowych,
wszyscy rezerwowali podczas poprzednich zawodów. Ale można poszukac czegoś w Skierbieszowie, 3 km od ośrodka, mimo że rezerwowalismy nocleg ok 3 tyg temu to juz nie bylo wolnych miejsc dlatego śpimy w gospodarstwie agorturystycznym, mają 12 miejsc my zajeliśmy 9, może jeszcze mają, cenowo to coś między 15-30 zł nam zaśpiewali a na Debrach miesiąc temu płacilismy za pokój 3osobowy (nielegalnie spaliśmy w 6 osób) coś około200 zł
Ola1002 tak to nasza staruszka, Filadelfia która stała w arizonie jakis czas 😉
a gdzie teraz stoicie? 🙂
Ona chyba z LKJ-u przyszła, tak?
w prywatnej stajni za Lublinem 😉 babcia  przezywa kolejna młodość.tak tak brana była z LKk 🏇
http://stajniadebina.pl.tl/Newsy.htm  -  miałam wstawić przedwczoraj ale dopiero dzis znalazłam, dotyczące warsztatów "ujeżdżenie w parkurze" oraz "cross dla początkujących" , pewnie ten termin nie wypali bo za późno się pokazało ale jesli będą chętni to na pewno będzie kolejny termin
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się