Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Ja mam Hunter check ( kratka ). Kocham je  😍 Bardzo wygodne, super się układają.
a moge prosic o zdjecie na modelu? :kwiatek:
wlasnie sa w ogloszeniach  voltowych ow bryczesy wystawione i zastanawiam sie😉
Niestety nie mam w nich żadnych fot, bo mam je dopiero od kilku miesięcy... Podobne ma Klami, może ona poratuje jakimiś fotkami.
kpik   kpik bo kpi?
27 lutego 2009 11:54
mój debiut w tym wątku więc sory jeśli już to było podawane
jak jest z rozmiarówka ubrań z RTS ? ma ktoś tabele rozmiarów?
oti   Everybody lies...
01 marca 2009 20:34
ma ktos może taki frak Equi Theme?
http://www.gnl.pl/frak-damski-equi-theme-p-3064.html

polecacie? jak z jakością (zwłaszcza po praniu)?
Moon   #kulistyzajebisty
01 marca 2009 21:00
Kpik jam dość drobna i szczupła, i jak dla mnie to rozmiarówka dość zawyżona jest.
Mam kamizelkę RTS, rozm. S i jest dość luźna, mam też kamizelkę Pikeura, rozm. S i jest  fajnie dopasowana...
Kurtki to już w ogóle - noszę przeważnie S/M, mierzyłam M RTS-owską to się w niej utopiłam.
Ale to pewnie zależy od postury i wzrostu, a jak mówię, ja raczej jestem rozmiarowo coś między S i M u nich. ;-)

A dużo rozmiarówek RTS ma okser.pl, mają ogółem sporo szmatek RTS...
Co do samej firmy, to bardzo, bardzo lubię ich ciuchy, mają przepiękne kolory i  dobrej jakości tkaniny, ubolewam tylko nad tą nieszczęsną rozmiarówką...  😫
KuCuNiO   Dressurponyreiter
02 marca 2009 05:46
Oti - szczerze mówiąc dla mnie jakość produktów Equi-Theme jest bardzo kiepska. Nie ryzykowałabym kupna fraka na zawody, ale może się mylę.. :-)
Dla mnie najfajniejsze fraki ma Pikeur, bardzo ładnie się układają. Ja mam od nich granatowy, niestety kupiony ciut przy duży.
A jak chcesz coś w niższej cenie to polecam u krawca na zamówienie. Kiedyś robiłam i byłam mega zadowolona. Na wzór Pikeura Sarlett. Mimo, że miałam figurę dziecka (11 lat) to uszyli mi ślicznie dopasowany frak. I bardzo porządny jakościowo:-)
widzialam dzisiaj kilka rzeczy z nowej kolekcji pikeura i ceny sa powalajace  🤔wirek:
bluza z polarem 450, bluza softshell 500, koszulka z krotkim rekawem 199-250... brak slow...

ale pochwale sie za to, ze zalapalam sie jeszcze na ostatnie sztuki kurtek za 299 i musze powiedziec PETULA ze jest boska!!  😍
a macalas moze te bryczesyz wyprzedazy?chodzi mi o prazkowane Lugana?

http://www.allegro.pl/item571567605_equishop_wyprzedaz_bryczesy_pikeur_prazki_7714.html
co powiecie o tych?


proszę używać edycji postów / a.
Do mnie dzisiaj przyszły Pikeury z wyprzedaży Equishopu, ale w krateczkę i jestem nimi zachwycona. Leżą idealnie 💘 A te w prążki też są prześliczne 🙂
tak one sa calkiem fajne tylko ze uwazaj bo tj 152 rozmiar dziecieco-mlodziezowy wiec musisz miec naprawde chude nozki, ja np mam 174 i nie ma opcji zebym weszla w 170 nie ze wzgledu na to, ze sa za krotkie ale totalnie ZA WASKIE (w pasie, w nogawkach)... a nie uwazam sie za grubasa bo nosze 36  😁
A ja sie zastanawialam czym sie ta rozmiarowka mlodziezowa od normalnej rozni, juz wiem....i raczej nie zmieszcze sie bo nie mam nog jak patyki i nie juz taka mlodziez ze mnie 🙁 a tak mi sie te bryczesy podobaja, ciekawe czy sa takie w wersji dla doroslych.
Chciałabym tym oto postem przestrzec was przed pokusą nabycie bryczesów Jodhpur zacnej firmy Pikeur. Za 129,00 EUR katapultowałam się nad przepaść bankructwa, tylko po to żeby wyglądać jak w KALESONACH!  😤 Dodam, że spodnie są w moim rozmiarze, do tego rozmiar "przedłużany"  ❗ Dodam także, że muszę je przed założeniem pracować  😤. Wtedy też wyglądają jak kalesony. Zastanawiałam się czy sprawę poruszyć, ale nie byłam pewna, dopóki nie znalazłam zdjęcia, które powinno przekonać zgromadzenie 😉 a przynajmniej rozśmieszyć. Najdroższe kalesony świata. Odradzam tysiąckroć. Oto zdjęcie dowodowe  🤔trzałka:

ej no, lets-go, nie przesadzaj. Na tym zdjęciu wyglądają zupełnie jak jodhpury
Mam kilka Jodhpurów, bardzo normalnie Jodhpury lubię, bo np. szybko do sklepu można w nich wyskoczyć 😉 Ale wszystkie dotychczasowe wyglądały jak Jodhpury, dołem szersze i dłuższe, słowem jak spodnie a nie jak obcisłe kalesony rodem z "Facetów w rajtuzach"!  😤
caroline   siwek złotogrzywek :)
03 marca 2009 19:09
etam, nie wygladają aż tak źle, nie ma co histeryzować :P
a jodhpury Pikeura wcale nie sa aż takie brzydkie - jako zasada 😉

fotki lostak wyszukane jeszcze na starej volcie:





Jodhpury pikeura wg mnie są bardzo ładne. Mam jeansowe, nie uważam, żebym wyglądała jak w dresach.

Dzisiaj dotarły do mnie 2 szt. polarków quechua z allegro po 42 zł sztuka. Naprawdę jak za tę cenę to są super. Ładnie uszyte, prawdziwy damski polarek, dopasowany, a nie jakiś bezkształtny worek. Są na oko dość cienkie, ale bardzo ciepłe. Mają też jeden rewelacyjny gadżet - końcówka zamka jest załonięta małą fałdką polaru, więc nie wbija się w brodę. Jestem bardzo mile zaskoczona. Miały być niskobudżetowe szmatki do tyrania w stajni, a są tak fajne, że prawie mi ich szkoda 😉
Potwierdzam. Jeansowe Pikeury wygladaja super i Lenka z cala pewnoscia nie wyglada jak w dresach.
Sama aktualnie na te jodphury choruje, ale chwilowo kasy brak.
A do mnie właśnie przyszła kurtka Pikeura kupiona na wyprzedaży z Equi-shopu. Jest prześliczna, aż szkoda jej do stajni. No i cena bardzo atrakcyjna. Uwielbia te ich wyprzedaże 🙂
Marianna, jaki model?? Pochwal sie koniecznie!!
Klami modell Camill, brązowa. Nie mogłam się długo zdecyować czy chcę tą, czy Lacoradę. Ostatecznie nie żałuję wyboru🙂
ja szukam sztybletów skórzanych, czarnych, do 400zł ale takich które wytrzymają i jazdę i chodzenie po piachu czy po kałużach (błocie itp.), żeby skóra nie popękała, ani żeby nie zrobiły się kapciowate
jest coś takiego? 😁 😁
kpik   kpik bo kpi?
03 marca 2009 23:34
Kpik jam dość drobna i szczupła, i jak dla mnie to rozmiarówka dość zawyżona jest.
Mam kamizelkę RTS, rozm. S i jest dość luźna, mam też kamizelkę Pikeura, rozm. S i jest  fajnie dopasowana...
Kurtki to już w ogóle - noszę przeważnie S/M, mierzyłam M RTS-owską to się w niej utopiłam.
Ale to pewnie zależy od postury i wzrostu, a jak mówię, ja raczej jestem rozmiarowo coś między S i M u nich. ;-)

A dużo rozmiarówek RTS ma okser.pl, mają ogółem sporo szmatek RTS...
Co do samej firmy, to bardzo, bardzo lubię ich ciuchy, mają przepiękne kolory i  dobrej jakości tkaniny, ubolewam tylko nad tą nieszczęsną rozmiarówką...  😫


troszkę mnie to zmartwiło
ja zwykłe ciuchy noszę XS/S ... bluze RTS zamówiłam w rozmiarze S ... no coż, nie musi być super dopasowana, toć to tylko bluza, ważne zeby nie raziło ze jest ze starszego brata :P
xxx
Moon   #kulistyzajebisty
04 marca 2009 08:35
Kpik powiem ci też, że jakoś tak się kiedyś stało, że kupiłam jedną kamizelkę RTS w roz. S i za jakiś czas taką samą, w innym kolorze i w roz. XS... - Obie kamizelki nie różniły się absolutnie niczym prócz kolorem. 8)
Normalne ciuchy też noszę XS/S, ichne S-ki to jak dla mnie po prostu troszkę szersze 'normalne' Ski...
kpik   kpik bo kpi?
04 marca 2009 09:29
uff więc moze nie będzie najgorzej... zobaczymy
jak bedzie tragicznie to ie sprzeda albo zwęzi hie hie
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
04 marca 2009 10:21
[quote author=lets-go link=topic=120.msg191872#msg191872 date=1236104698]
Chciałabym tym oto postem przestrzec was przed pokusą nabycie bryczesów Jodhpur zacnej firmy Pikeur. Za 129,00 EUR katapultowałam się nad przepaść bankructwa, tylko po to żeby wyglądać jak w KALESONACH!  😤 Dodam, że spodnie są w moim rozmiarze, do tego rozmiar "przedłużany"  ❗ Dodam także, że muszę je przed założeniem pracować  😤. Wtedy też wyglądają jak kalesony. Zastanawiałam się czy sprawę poruszyć, ale nie byłam pewna, dopóki nie znalazłam zdjęcia, które powinno przekonać zgromadzenie 😉 a przynajmniej rozśmieszyć. Najdroższe kalesony świata. Odradzam tysiąckroć. Oto zdjęcie dowodowe  🤔trzałka:


[/quote]

wyglądają dość .. specyficznie hehehe 😉

Ja właśnie nabyłam bryczesy w kratkę Catago od Dramki - przetestuję bo nie znam 🙂 i cholercia... kurtkę Pikeura a nie było jej w planie  🤬

lets-go: wreszcie jakieś zdjęcie wierzchem  😅

wyglądają dość .. specyficznie hehehe 😉

Ja właśnie nabyłam bryczesy w kratkę Catago od Dramki - przetestuję bo nie znam 🙂 i cholercia... kurtkę Pikeura a nie było jej w planie  🤬

lets-go: wreszcie jakieś zdjęcie wierzchem  😅


Szkoda tylko że w kalesonach  🤔wirek: Hehe.
korsik, ja jestem bardzo zadowolona ze sztybletów CSO
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
04 marca 2009 12:53
to jak o sztybletach to jeszcze ja: szukam sztylpów oficerkowych, chciałabym z dobrej skóry i żeby ładnie układały się na sztybletach.  no i żeby nie zabiły mnie cenowo. Mam takie Firmy Obuwniczej - pewnie kojarzycie znaczek, ale w nich często psują się suwaki a ja potrzebuję czegoś solidnego i ładnego. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się