Kto/co mnie wkurza na co dzień?

opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 listopada 2013 22:46
CzarownicaSa, a myślałam, ze mam coś ze słuchem. Ale widzę, ze nie tylko ja nie rozumiem 🙂🙂🙂
Wkurzają mnie niezmiernie tłumaczenia tytułów filmów. Mój nr. 1 The Fall- Magia uczuć 😵 Wszystko opada, ręce, cycki, nawet mózgu gdzieś tam w kapciach trzeba szukać.

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 listopada 2013 23:30
Berula o dokładnie- to jest chyba sedno sprawy. Dźwięk słychać idealnie(co swoją drogą lubię, o ile głos jest w normie)- kroki, tętent, szelesty itd. Za to głosy... nikną w tym wszystkim :/ I dykcja to też jest ważna sprawa. A niestety większość aktorów kuleje pod tym względem... 🙁
Dziewczyny, dzięki Wam za to co napisałyście bo ja myślałam, że albo już tak stara jestem, że nie rozumiem co mówią albo to tak ma być, że odgłosy z tła zagłuszają słowa a tylko ja się czepiam. A tak będzie mi teraz łatwiej cierpieć w Waszym towarzystwie 😜
Wkurzający są też nowi lektorzy, którzy nie umieją mówić, gdzie im do starej lektorskiej gwardii 🤔
A nastolatki mówiące nie po polsku, niewyraźnie i szybko jakimiś dziwnymi zdaniami?? 😵 Ale ja chyba się starzeję i nie przystaję do czasów.
Ale najbardziej wkurza mnie sytuacja na Woli w Poznaniu  🤬 🤬
Wkurzają mnie polscy wokaliści, którzy śpiewają niewyraźnie. Trudno jest z nienaganną dykcją zaśpiewać ale da się.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 listopada 2013 12:58
Taka totalnie przyziemna rzecz mnie wkurza- mam ochotę na tyle rzeczy, że nie wiem co zjeść 😵 Bo zjadłabym ziemniaki z jajkiem i jogurtem naturalnym, zjadłabym ziemniaki z marchewką, odrobiną masełka i gołąbkami, zjadłabym warzywa na patelnię, zjadłabym kanapkę z polędwicą... mam na to wszystko taką ochotę, że ślinka mi cieknie na samą myśl. A na coś zdecydować się trzeba... 🙁
Wkurzają mnie wszechobecne reklamy diet na odchudzanie i zachęcające do odchudzania. Znajduję je nawet na swojej poczcie mailowej...Przecież nie wszyscy Polacy są otyli! I to ciągłe gadanie o odchudzaniu w mediach  😵
To jest oczywiście moje subiektywne odczucie, bo jestem uwrażliwiona na swoja wagę, która przy byle okazji spada na łeb na szyję...
CzarownicaSa, blee, jajko i jogurt to najgorsze połączenie, za dużo białka :/ jedno mniej do wyboru masz 😉
a co do głosu w polskich filmach - próbowałam kiedyś po nocy oglądać "Dom zły". no nie dało się. albo uciszałam muzykę, żeby rodziców nie budzić, albo musiałam się domyślać, co mówią, albo znowu ta muzyka :/ kto to w ogóle zatwierdza, że jest ok?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 listopada 2013 13:11
Calore ja to kocham 😍

Jeśli chodzi o dźwięk to po namyśle sądzę, że to chyba nie tyle wina aktorów, co dźwiękowców. Bo np. Joba oglądam normalnie i wszystko rozumiem. Czy niektóre polskie seriale- też wszystko rozumiem. Ale jak są jakieś niby wielkie i znane polskie filmy... no szkoda słów.
Calore, ale tak chyba skonstruowane są wszystkie płyty DVD... Mnie też to wkurza  i nie wiem dlaczego nie da się zrobić tak, żeby na tym samym poziomie głośności normalnie było słychać rozmowę i efekty dźwiękowe przy tym nie ogłuszały. Takie czasy, że wszystko musi być na maxa i do bólu?

Nieco nawiązując do powyższego: obok mojego domu, dosłownie za płotem jest sala gimnastyczna, gdzie pani prowadzi zumbę. Oczywiście jak jest w miarę ładna pogoda to i ona, i my mamy pootwierane okna. Nigdy nie zrozumiem, dlaczego zumba musi (tak się wyraziła pani po naszej interwencji), ale to bezwzględnie MUSI być prowadzona przy ogłuszającej muzyce i takim darciu paszczy, jakby pani walczyła o życie. Dla nas - w pewnym oddaleniu - jest to nie do zniesienia, a te kobitki na zajęciach to już chyba muszą mieć zamiast mózgu budyń.
Janna, to było akurat w TV
Rozumiem, mnie to głównie przeszkadza właśnie na DVD. W telewizji jakoś mniej zauważam.
Mnie z kolei wkurza to, że filmy są nagrane lipnie (chodzi o dźwięk, aktorzy mówią cicho, muzyka ich zagłusza). A po chwili są reklamy, które są tak głośne, że czasem mam wrażenie, że głośniki mi z telewizora wypadną  👿
CzarownicaSa, opcja z ziemniaczkami, jajkiem i jogurtem 😍
Chrzanić białko, kiedy to pycha! 😉

Mnie wkurza, że reklamy w tv są zawsze tak okropnie głośno...
Dworcika, bardziej chodziło mi o reakcję żołądka na taką mieszankę 😉
a mnie co raz mnie rzeczy wkurza, odkąd nie oglądam TV 😉


Nieco nawiązując do powyższego: obok mojego domu, dosłownie za płotem jest sala gimnastyczna, gdzie pani prowadzi zumbę. Oczywiście jak jest w miarę ładna pogoda to i ona, i my mamy pootwierane okna. Nigdy nie zrozumiem, dlaczego zumba musi (tak się wyraziła pani po naszej interwencji), ale to bezwzględnie MUSI być prowadzona przy ogłuszającej muzyce i takim darciu paszczy, jakby pani walczyła o życie. Dla nas - w pewnym oddaleniu - jest to nie do zniesienia, a te kobitki na zajęciach to już chyba muszą mieć zamiast mózgu budyń.


ciesz się, możesz ćwiczyć w domu  😉 😁
calore, nie wiem jak żołądek Czarownicy, ale mój nie robi rewolucji po takim jedzeniu. Leżymy sobie i trawimy w spokoju 😁
Wkurzam się sama na siebie. Ostatnio nie zachowuję się normalnie  🤔wirek:.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 listopada 2013 08:48
Mój żołądek robi "Jea! Wreszcie się nawpierdzielałem jak świnia!" 😜 Bo ziemniaki niskokaloryczne, to można zjeść górę bez konsekwencji 😀iabeł:
Wkurza mnie moje wieczne odkładanie nauki/pracy na ostatnią chwilę. Nie wiem później w co ręce włożyć. 😤
Wkurza mnie moje wieczne odkładanie nauki/pracy na ostatnią chwilę. Nie wiem później w co ręce włożyć. 😤

... no ale akurat z tym możesz trochę powalczyć, zacząć coś robić wcześniej, niż na ostatnią chwilę, tego można się nauczyć. Też tak miałam kiedyś...
deksterowa, próbuję i próbuję od dłuższego czasu ale mi nie wychodzi. Mam za słabą wolę 🙄 Chociaż i tak jest lepiej niż było. Nie siedzę już tak często po nocy dzień przed kolosem/egzaminem żeby się czegoś nauczyć  😉
kotlet, poczytaj o prokrastynacji, może to twój przypadek. jeśli tak, to jest sporo technik, które mogą Ci pomóc.
Wkurza mnie GaduGadu i to, że tabun żonatych facetów dzień w dzień używa tego serwisu, żeby flirtowac z nieznajomymi dziewuchami :/
Wkurza mnie Marsz Niepodległości.
Wkurza mnie że nie potrafimy spokojnie świętować CZEGOKOLWIEK.
I wkurza mnie że zamiast oglądać coś fajnego w telewizji oglądam jak banda idiotów napier...a się z Policją i podpala po raz pierdyliardowy tęczę na Placu Zbawiciela w Warszawie
aszhar, dokładnie o tym teraz myślałam.

Rzeczywiście wielka rozróba jest świetnym uczczeniem Święta Niepodległości :/
Wkurza mnie GaduGadu i to, że tabun żonatych facetów dzień w dzień używa tego serwisu, żeby flirtowac z nieznajomymi dziewuchami :/


....a ja w ten sposób poznałam mojego męża🙂
a mnie wkurza to,ze w telewizji filmy sa przerywane 15 minutowymi reklamami 👿
ikarina włącz blokadę wiadomości dla numerów nieznanych, których nie masz zapisanych w swoich kontaktach, a problem się skończy.
Natomiast sama go znał, bo swego czasu było to modne i codziennie ktoś do mnie pisał.
kujka   new better life mode: on
11 listopada 2013 17:52
Aszhar, piona.
dodam do tego jeszcze, ze mnie wkurza, ze ktoś chce mi odebrac prawo do bycia prawdziwym Polakiem, jeżeli potępiam takie praktyki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się