Końska rewia mody cz. VII (2013)

Słuchajcie zastanawiam się czy wymienić brillanta marzipan na brillanta sand-aubergine.

Całe zamieszanie powstało za sprawą owijek aubergine, ktore jak na razie do niczego mi nie pasują,
a do tych owijek ze zdjęcia tak czy inaczej mam jeszcze brillanta nougat
...albo może powinnam zaczekać, aż pojawi się gdzieś na sprzedaż brillant aubergine?  👀
Jak myślicie?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
11 listopada 2013 16:11
I trochę grzywy też dorzucę, jeśli masz ochotę.


Grzywę akurat również mamy w nadmiarze, więc ostatnie co można powiedzieć, to że mam ochotę na JESZCZE więcej. 😀

Angeel ja bym kupiła czarny, ale ja, można powiedzieć, jestem kolorystyczną konserwatystką i dla mnie już samo brązowe siodło to szaleństwo. 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 listopada 2013 16:13
Angeel, moim zdaniem szary też będzie pasował 🙂

keirashara, dziękuję 🙂

dairoxroxi, tego akurat miałam wcześniej, ale w Poznaniu też udało mi się co nieco zamówić 🙂
wątek zamknięty

wczoraj w Lesznie dostałam  😍  chyba mój ulubiony komplet startowy od teraz ! 🙂


Equiline:

wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
11 listopada 2013 18:01
Angeel bardzo ładnie w burgundzie. Bierz szary frak. Szary pasuje do wszystkiego  😉

Livia poszalałaś, ale fiolet to rzeczywiście jeden z najładniejszych kolorów dla karych

dairoxroxi fajnie w emeraldzie

wichrowelove ładny. Czekam na zdjęcia na modelu  🙂

NICI Navy


Mega szczęśliwy Żar  😁
wątek zamknięty
wichrowelove śliczny komplet  💘

Dorzucę gnaidego w łezce eskadron petrol z 2010r. 🙂



wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
11 listopada 2013 18:39
Nasturcja-Renata bardzo ładny Pan Żar 😉
wątek zamknięty
dzięki!!! bardzo mi miło że się podoba  :kwiatek:
gryglydor w blueberyy szał!!!!!!!!!!!!!
emptyline bardzo mi miło dziękuję  😡  :kwiatek: Staramy się jak możemy 🙂
a twój kucyk to chyba mój aktualny revoltowy ulubieniec nr 1. Ma szałową maść i absolutnie we wszystkim mu pięknie (oczywiście róż jest numer 1 😉 )
maison dzięki  :kwiatek: wiadomo że róż rządzi! A skoro Klaczynka to dziewczynka...  🏇
protoniasta zostaw marzipan, bardzo ładnie pasuje do maści


wrzucam w takim razie jeszcze jednego big square w innych okolicznościach przyrody 😉 i zestaw eurostarowy silver/cherry red/black z kantarkiem eskadron maritim






i gratis jeszcze: dralon rosa grau, z kantarkiem chocochip pink 🙂


wątek zamknięty
wichrowelove, cudny! Nie wiesz co to za model?
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
11 listopada 2013 19:14
bjooork dzięki  😉

Precelek wszystko ładne, ale dralon, szał  😜
wątek zamknięty
Ja po długiej przerwie przywitałam znów Juliadne w naszym 'nowym' domku i obfociłyśmy 2 krysiexy i nowego petrola 😀


wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
11 listopada 2013 21:09
brunatna, pięknie w petrolu! Która to kolekcja?

Precelek, ojej dziękuję.  :kwiatek: Róż będziemy fotografować następnym razem. 🙂
wątek zamknięty
brunatna, jakieś takie pomiętolone te krysiexy :/
wątek zamknięty
Brunatna najlepiej w petrolu 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata, protoniasta dzięki dziewczyny  :kwiatek:

Zuzu. to personalizowany Octagon na zamówienie klubowe 😉
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
12 listopada 2013 08:07
Livia ano, najbardziej podobają mi się u Was niebieskości  :kwiatek:

wichrovelowe świetny komplet! Baardzo elegancki, sama mogłabym mieć taki na zawody  😍

protoniasta czekaj na aubergine! chyba, że jesteś niecierpliwa, to będzie problem... 😉

Precelek ten róż naprawdę jest przebobowy i na Klaczynce wygląda obłędnie 🙂 A eurostar-  😜

brunatna
w petrolu najlepiej ale brązowy krysiex baardzo mi się podoba 😀

emptyline tak jak brunatna napisała, petrol z najnowszej kolekcji 😉

edit😀odanie treści
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 listopada 2013 08:10
wichrowelove, faajny! 🙂

Nasturcja-Renata, dziękuję 🙂 Super Żarowi w tym Niciaku 🙂

brunatna, super ten Krysiex schoko-orange wygląda 🙂

wątek zamknięty
Naturcja-Renata dzięki, bardzo mi miło  :kwiatek: mi też zdaje się że to połączenie kolorystyczne całkiem jej pasuje
maison dzięki  :kwiatek: róż to nasz aktualny numer 1 , w końcu to dziewczynka  😁 🙂  a eurostar to wersja bardziej stonowana
brunatna bardzo ładnie w petrolu
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
12 listopada 2013 08:38
maison, i dalej nie wiem z której bo w tej najnowszej nie ma petrola. 🙂 To ten z NG?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 listopada 2013 10:24
emptyline, podejrzewam że to Petrol-Choco z zimy 2010 🙂
wątek zamknięty
brunatna ten brąz z pomarańczem to istny szał  😵
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 listopada 2013 10:56
Livia dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
12 listopada 2013 11:31
emptyline jak widziałam go na żywo to wygląda jak ocean (fakt, że to nie petrol  :hihi🙂 ale petrolowy ocean 😀
a petrol z 2010 nie ma innego odcienia przypadkiem?
wątek zamknięty
Póki co poglądowo Pamir w naszym nowym nabytku - ES Excellent College Star. Koleżanka stwierdziła, że jest tak kiczowaty, że aż piękny 😁 w każdym bądź razie, jako czaprak na zawody - zwraca uwagę.

wątek zamknięty
On właśnie przez tą swoją kiczowatość jest fajny, koleżanka dobrze mówi! Niestety na mojej turbokuli wygląda jak derka, tak samo jak stripe-in, chyba ESy nie są nam pisane.  🤣
wątek zamknięty
Nirv pasuje mu ten czaprak 🙂 a jeszcze z tą pasiastą dereczka fairplaya było mraśnie
brunatna petrol fajowy, ale w brązowym krysiex chyba nawet lepiej. jak z ich jakością? szybko się szmacą?
wątek zamknięty
Anderia - ja tez generalnie jestem tradycjonalistka jesli chodzi o kolory, ale w moim brazowym siodle jestem zakochana  😍

Dzieki dziewczyny, chyba wezme szary  💘
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 listopada 2013 20:33
Nirv, wszystkiego dużo na tym czapraku, ale co tam, wygląda fajnie 🙂

kociarnia, Krysiexy, te z alcantary, są porównywalne do impulsów, bardzo fajne w użytkowaniu.
wątek zamknięty
Altiria, fakt, ESy duże są, ale to moje najulubieńsze czapraki, więc przestałam się tym przejmować i przyjęłam, że tak ma być 😁

kociarnia, derka zupełnie przypadkiem dopasowana do czapraka, muszę któregoś dnia przyodziać Pamira w to wszystko i zrobić ładne szmato-foto, bo nie załapałam się na takowe w Aro.

Livia, to fakt, dużo się dzieje na tym czapraku, zwłaszcza, że kolory mocne. Ale w końcu co się nie dojedzie to się dowygląda, więc tak ma być 😁

Mam lepsze zdjęcia:


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] gigantyczne zdjecia
wątek zamknięty
Nirv, bardzo fajny ten czaprak, rzuca się w oczy, ale mi się podoba. (OT na serio to siodło, które lewituje na dobre kilka cm nad grzbietem na pierwszym zdjęciu w powyższym poście, dobrze robi Twojemu koniowi na plecy?)
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.