Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

O ja ale sie porobilo a ja pisalam ze nudno jest......
No ale wracajac do tematu. Fakt ciezko w Lodzi o jakis rozsadny klub z dobrym ,bedacym na miejscu trenerem(pisze tak bo niektorzy sciagaja tylko naiwniakow a potem calutki rok sa na wyjazdach i nie trenuja nikogo oprocz siebie..), z konmi na ktorych mozna cos wystartowac, ewent z dobrym hotelem i sprzetem...no cena ktora jest adekwatna do oferty....I dodaje w LODZI LUB PROMIENIU 20KM A NIE 100KM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pomysly z Wolica radze sobie elegancko wsadzic bo oprocz odznak tam tez nie jest tak ciekawie...np oglaszana pula nagrod (N) jest atrakcyjna ale jak sie przeczyta drobny druk mozna sie naciac...bo fakt ze nagrody sa ale jak w klasie wystartuje okreslona ilosc uczestnikow...he.he talkie polskie cwaniactwo... 😤
U nas jest fajnie, ale nie wiem czy można jeździć na koniach Michała, to musiałabyś zadzwonić. 🙂 Ale generalnie idzie się dogadać, więc może coś się znajdzie, a warunki na sezon halowy są bardzo dobre. Tylko trener dość często jeździ na zawody, ale nie cały czas przecież. w treningach to nie koliduje, a i można się z nimi zabrać koniowozem. 🙂 tu masz stronę: http://www.tkjgarbowek.pl/
Jest jeszcze Salio, ale szczerze powiedziawszy to nie wiem w jakiej jest odległości dokładnie od Łodzi. :p Tutaj dodatkowym + są zawody organizowane na miejscu. 😉
MagBan93   Hennowata rudość :]
10 października 2013 20:23
Podbijam:  🏇
ktoś jeszcze chce się dołączyć do zamówienia z Hooksa z odbiorem w Łodzi?
inf na PW
Szukam osób potencjalnie chętnych na pojechanie zawodów ujeżdżeniowych - chodzi o rozłożenie kosztów transportu. Chwilowo nie mam na myśli konkretnych zawodów, po prostu jak znajdą się jakieś sensowne propozycje chciałabym mieć kogo spytać czy ma ochotę pojechać/ czy pasuje mu termin...
Stajnia TKJ Garbówek nie wypożycza koni. Osoby posiadające własne konie mogą natomiast, po telefonicznym umówieniu się, odpłatnie potrenować u nas skoki przez przeszkody.

To chyba zmienia calkowicie postac rzeczy...
Ekhm, jeśli ktoś potrzebuje weekendowej pomocy w stajni przy kopytnych (najlepiej w zamian za jazdy pod okiem kogoś doświadczonego) to ja bardzo chętnie.  :kwiatek:
W razie czego wszystko do dogadania na pw.  🙂
Stajnia TKJ Garbówek nie wypożycza koni. Osoby posiadające własne konie mogą natomiast, po telefonicznym umówieniu się, odpłatnie potrenować u nas skoki przez przeszkody.

To chyba zmienia calkowicie postac rzeczy...


No tak , zmienia. Powinnaś jeszcze dodac : osoby posiadające konia i własny transport . W przeciwnym wypadku koszt jednego treningu to 200/300 PLN za transport plus koszt treningu , droga i niepraktyczna impreza .
no i dobrze zarlo i zdechlo...cisza trwa....
w ten weekend Bkj konsultacje ujeżdżeniowe  oraz Hubertusy....nikt nie ma czasu siedzieć na forach,piękna pogoda i czas spędza się w stajni  🏇
W ten weekend szykuje się jakiś Hubertus w Łodzi? 😉
Ja powiem tyle, że załapałam się na hubertusa w Arabice. Przesympatyczni ludzie, mega atmosfera i super impreza po hubertusie  😜
Ja mam takie pytanko 🙂
Czy trzyma ktoś konia na Bronisinie lub wie co się tam dzieje i czy poleca wstawić tam kopytnego? Albo do Olimpii w Sobieniu?  🏇
podobno Centaur 😉 ale nie wiem,czy ludzie z zewnątrz mają wstęp  😂 
A czemuż to mogą nie mieć wstępu? Takie zamknięte środowisko? 😉
breakawayy, w sobotę w salio mamy Hubertusa
Oo, super, może w końcu będę mieć okazję, żeby odwiedzić ten ośrodek. Strasznie jestem ciekawa jak wygląda na żywo 🙂

edit:

O której jest planowane rozpoczęcie imprezy? Na stronie jest tylko info o tym, że hubertus się odbywa 😉
Szczerze powiedziawszy to nie mam pojęcia, ale zapytam jutro i dam znać🙂
może gdzieś w lesie się spotkamy 😉  w ten sam dzień w sobotę mamy w Kęblinach 🙂
W ŁKJ-cie tez jest..o 12 start.
Olimpia- fajny ośrodek 😉 Sporo moich znajomuch trzyma tam konie i są bardzo zadowoleni z prowadzenia stajni przez Ilzata🙂
W Salio zaczynamy od 13😉
przepraszam za edycję - ale już nieaktualne
Hej, wiem, ze nie tu powinnam pytac, ale lodz to lodz 🙂 zna ktos walacha o imieniu Rusłan po Monsunie, kary z odmianami na tylnych nogach i na glowie? Kupilam go jakis czas temu, ale wczoraj dopiero na niego wsiadlam i jest podejrzenie, ze ma COPD🙁 jezeli ktos zna tego konia prosze o info, bo moze jest tylko przeziebiony, a ja dramatyzuje. Za 2 dni bd wet, ale nie wytrzymam do tego czasu. Z gory dzieki.
[quote author=Prestiżowa link=topic=1096.msg1906335#msg1906335 date=1382550120]
Ja mam takie pytanko 🙂
Czy trzyma ktoś konia na Bronisinie lub wie co się tam dzieje i czy poleca wstawić tam kopytnego? Albo do Olimpii w Sobieniu?  🏇
[/quote]

Trzymam konia w Bronisinie Dworskim i jestem bardzo zadowolona 🙂 Polecam 🙂
A jak w tej chwili w Bronisinie z ilością koni? Hotel pełen?
Miejsce jeszcze jest
swego czasu duża grupa stałych bywalców poprzenosiła się- jak w każdej stajni są rotacje.
A jest tam jakis trener cy cos..? czy tylko kazdy sobie..?
Zbyszko
Klub może i fajnie wygląda, ale ludzie są przedziwni. Wchodzi sie do stajni mówi "Dzień Dobry/Cześć" a tu nikt nie odpowiada. Jedynie mile wspominam dwie instruktorki P.Kasie, ale ona niestety wyjechała do Stanów i P.Magde, ale ona zaszła w ciąże i przestała trenować. Jazdy tam są rekreacyjne, bo żeby się dostać do sportówki to trzeba być rodziną pracowników, albo ktoś z rodziny musi pracować w zakładach mięsnych. Układy i układziki. Konie są może fajne, ale jak póżniej zaczynają dawać konie które brykają bezprzerwy, sa niedokońca ułożone. W pytaniach na BOJ jest że koń nie może kopać w bok, tam niestety to doświadczyłam przy czyszczeniu konia. Nie polecam tej stajni!!!
Salio
cudowna stajnia, przemili ludzie, jest możliwość, by mieć jednego konia na treningi. Co miesiąc zawody. Klub ciągle rośnie, w tej chwili budują się 3 nowe stajnie, ma być karuzela, dodatkowa hala, by można było zawody międzynarodowe rozgrywać. Narazie jest otwarta 1 stajnia, kilka ujeżdzalni, lążownik i wiele padoków. Może nie jest tam najtaniej, ale przynajmniej nie mam poczucia ż zmarnowałam czas i pieniądze.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się