Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Ja zamowilam kilka dni temu wedzidlo i kaloszki, przyszedl mi maila z nr konta i ceną jaka nalezy wplacic, ciekawe czy ja dostane co chcialam 😀
Btw, nie wie ktos czy napiersniki dostępne jeszcze ?
ja mam do odsprzedania ochraniacze hampy z niebieskimi albo czerwonymi paskami, cena taka jak u nich na stronie, niestety mi nie podpasowaly
na FB promocyjne wędzidła po 60 zł 😉
jak nie bedą pasować to wam taniej odsprzedam :P * w końcu wzięłam więcej z myślą, że jak nie będą ok to pójdą dalej
*żarcik, nie reklama 😉

mają być kolejne promocje w najbliższych dniach. poprosiłam o poczekanie na wpłatę - może coś sobie dobiorę. nie ma co dawać poczcie zdzierać 2x ;]
do mnie nie odpisali w sprawie zamowienia 🙁 w spamie tez nic..
BASZNIA   mleczna i deserowa
13 listopada 2013 09:49
Do mnie doszlo juz zamowienie z Bobera, kontakt bajka, wprawdzie nie bylo jednej rzeczy juz, ale ogolnie mega profesjonalna realizacja zamowienia. O cenach nie wspomne 😉.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
13 listopada 2013 10:00
[quote author=horse_art link=topic=15196.msg1922853#msg1922853 date=1384290750]
na FB promocyjne wędzidła po 60 zł 😉
[/quote]

haha jakby nie było niezły biznes  🤣

do mnie przyjdą tylko 4 rzeczy z 12  🙁 🙁 🙁 tylko jedno wędzidło no i niestety nie załapałam się na kaloszki  😲
Czy żloby znajdę gdzieś na promocji??
strzemionko a kiedy zamawiałaś? bo ja dalej odzewu od nich nie mam🙁
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
13 listopada 2013 11:20
10 listopada złożyłam zamówienie, od razu w ten dzień wysłali mi maila, że zamówienie jest przetwarzane.
A dzisiaj dostałam maila, że nowy stan mojego zamówienia to oczekiwanie na przelew.
ja 11 listopada, no to sie moge pozegnac z wedzidłami-,-

ps. mam do odsprzedania ochraniacze hampy przody+ tyly z niebieskimi lub czerwonymi paskami rozmiar L

+
Ja dostałam dzisiaj telefon z Boberka- nie ma już nic z tego co zamawiałam( a brałam  rzeczy bez gwiazdek🙁 ) Mimo wszystko profesjonalne podejście do klienta🙂
a kiedy zamawiałas ?
10 listopada
do mnie też dzwonili i też sie nie załapałam;/
ale jakby komuś nie pasowaly wędzidła to ja chętnie odkupie😀

a do odsprzedania mam 2 popregi sznurkowe 105cm czarne i ochraniacze hampy L-ki🙂
W jakich cenach?
ceny takie jak na boberze
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
13 listopada 2013 19:35
a tak odbiegając trochę od tematu śmieszna nazwa ten bober. Znaczy się Bober to nazwisko w tym wypadku  🤣

ceny takie jak na boberze


a może bobrze?  😁  przepraszam  😜
haha, ale napisałam, nawet niezauważylam  😁
Orientuje się ktoś gdzie dorwę jakąś ładną ciepłą bluzę, niekoniecznie polar (chociaż też nie pogardzę), na zamek, we w miarę sensowej cenie do jakości? 😉 może ktoś widział jakąś fajną promocję? będę wdzięczna  :kwiatek:
Toltek strona jest nieaktualizowana, trzeba dzwonić  😉
okunka, jesli nie ma mieć "końskiej" marki koniecznie, to poszukaj na allegro (dobre ceny) firmy regatta. właśnie rozpływam sią nad kolejnym polarem - teraz z membraną isotex - wodo i wiatroszczelną. chodze po domu - cieplo i miło, wychodze na dwór - ciepło...cieplej niż w średniej kurtce...
Ja jak zamawiałam tez się nie załapałam na plastikowe wędzidła w A.A. Bober. ALE za to wyhaczyliśmy mniej tanie ale równie w promocyjnej cenie trzy dereczki, dwa napierśniki i magiczne wędzidło w skórze 😉 Trochę koni jest a ceny były bardzo przyzwoite 😉 Tez do Mnie Pani zadzwoniła i nie wiem jak dalej z transakcją i wysyłka ale kontakt rewelacyjny 😉
Jak do mnie dzwonili to zapytałam o dostępność rzeczy, które w teorii już dostępne nie były. Okazało się, że część jest i domówiłam 🙂 Warto pytać w takich momentach, bo stany magazynowe zmieniają się jak w kalejdoskopie - część osób rezygnuje, część zamówień nie jest potwierdzonych... a akualizowanie tego na stronie bywa czasem nierealne w tym tempie.
horse_art - Na firmy inne niż jeździeckie oczywiście patrzyłam i regatte widziałam (to są żeglarskie ciuchy z tego co pamiętam 😉) ale nie przemawiają do mnie jeśli chodzi o wygląd niestety 🙁 ale dziękuję za podpowiedź  :kwiatek:
Ja ostatnio w Decathlonie trafiłam na promocje polarów (właśnie w jednym siedzę) za 40 niecałe zł 😉 A cieplutki bardzo zapinany z przodu i bez kaptura - na konie jak znalazł 🙂
Ja tylko jeden ostatnio upatrzyłam w decathlonie, ale kosztował 99zł ;p jak nic ciekawszego nie znajdę to go wezmę, bo fajny 🙂
Kayra   Kucusiowy wariat :P
14 listopada 2013 10:36
Czy ktoś u siebie w Deca widział derki polarowe w promocji na 105cm? :> U mnie kompletnie nic na dziale..
okunka, ja nie wiem jak mogą ci sie nie podobać :P takie śliczne 😉
raczej firma ogólnie outdoor, ale nazwa i logo-pewnie od łódek zaczynali. półka średnia, ale rzeczy fajne. ja własnie na jachcie ją poznałam, po przetestowaniu na wodzie, gdzie warunki cięższe - na konia rzeczy idealne 😉 no i firma z GB - a tam paskudnie przecież z pogodą - musza się rzeczy sprawdzać 😉
z fajnych jakościowo i sprawdzonych (i nie drogich) moge polecić polską firmę HI-TEC. przez allegro też dobre ceny.
Widzial ktos moze jakies fajne firmowe puchowe kurtki jezdzieckie w okolicach 500-600 zl ?
Kayra w Decathlonie najmniejsze polarówki są na 115cm.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się