Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

macałam te podkolanówki z biedronki. materiał bardziej jak na rękawiczki niż skarpetki, więc nie wiem, czy nadadzą się pod sztylpy. ale jedne były takie śliczne, że chyba po nie wrócę 😁
a w ogóle na allegro można kupić (nowe) polary firmy regatta. po 40 zł (co aukcje taniej 😉 ) cienkie, ale milutkie - takie "pod kurtke" albo gdy cieplej. jakość lepsza od marketowych, grubość podobna, a cena mniejsza...
polecam, mam kilka rzeczy tej firmy - rewelacja.
Kammi   Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
12 listopada 2013 21:43
W Lidlu niedaleko Dworca Wileńskiego w Warszawie pełno było dziś kurtek narciarskich.

Dramka rozmiar 36 też był 🙂
kupiłam w końcu te podkolanówki. bardzo ciepłe są, super! i pościel też kupiłam. wygląda na porządną. dawno temu w lidlu też była pościel flanelowa i wciąż się dobrze trzyma, więc może ta też długo posłuży 😉
Ja się skusiłam na te podkolanówki w kolorowe paski  😂 Ale tylko dlatego, że takie słiit  😜
Wole kupować sobie u siebie na targu, 2 razy grubsze po 5zł  😀
Kupiłam 2 pary, bo wzory są śliczne, ale też się trochę obawiałam materiału. Testowałam przez 2 ostatnie dni.

Ja polecam, bo są bardzo ciepłe, ale nie za grube, więc fajne pod sztylpy. Chyba skuszę się na kolejną parę lub dwie 🙂
podkolanówki z Lidla polecam już kiedyś były podobne i trzymają się bardzo dobrze 🙂
Ja sobie ostatnio kupiłam podkolanówki w Biedronie - 7,99zł. Rombów nie ma, ale nie zależało mi. Dla śmiechu kupiłam granatowy w zimowy wzorek i szare w serduszka 😁
Też mam te z biedronki 😀
Dostałam w prezencie od mamy - myślę że mogą być całkiem przyjemne 😉
robakt   Liczy się jutro.
16 listopada 2013 16:25
Dotarła do mnie koszulka termiczna z Lidla, wykonanie mi się podoba, co do grzania testuję jutro 🙂
robakt, ta koszulka (mam z długim rękawem, z czasów promocji na ciuchy motocyklowe) jest super! Jeżdżę w swojej zawsze, jak tylko trzeba założyć coś z długim rękawem 😁
robakt   Liczy się jutro.
16 listopada 2013 17:18
Ja mam tą z zeszłej soboty, białą w niebieskie wzorki, fajnie, że nie jest po prostu jednokolorowa. Niby pod coś, ale jak to baba muszę mieć na czym zawiesić oko  🤣
Kupował ktoś w lidlu takie śniegowce damskie granatowe? Teraz są przecenione na 55, zastanawiam się czy by się nie skusić ❓
Widziałam niedawno w biedronce dużą pake na narzedzia- taką z tych co w marketach po 60-70 zł. W biedronce po 39.90.
I w Ikei przeczeniony "pojemnik na pasze"  😉 czy cokolwiek innego- własnie kupiłam ten wiekszy, jest tez 37 litrów za 22,99 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10255897/#/70255899
Aszra, te takei z granatowym sliskim i wzorami norweskimi? które były razem z beżowymi? u nas też były przecenione na tyle.
jeśli tak - to polecam (mam beżowe - są super 😀 )
Takie, chociaż u mnie beżowych nie było  😉
a do jazdy się nadają?  😀
mam nadzieje, że mówimy o tych samych, po kilka dni później były kolejne śniegowce - też b. fajne, też gumowane jak końskie termo na dole 😉

- moje jak najbardziej, te granatowe jeszcze lepiej bo bez zamka. ja jeżdze i jestem b. zadowolona. jak termo tylko bardziej miekkie w kostce (to plus), strzemie dobrze leży, brud się nie łapie.

tylko mierzyć musisz, bo ja nosze 39, a te 38 są dużawe (grube skarpety i luz nadal). w jednym z siodel przy skokowych strzemionach troche czasem haczy o tybinke, ale miękkie sa - to nie duży problem (i tylko w 1 😉 ) - bo sięgają do pół łydki.

moje najfajniejsze termobuty - funkcyjne, wygodne i ładne 😀
A możecie zrobić zdjęcie tych termobutów?  :kwiatek: Na stronie lidla nie mogę już ich znaleźć
Ja mam te granatowe z norweskim wzorkiem. Jak na razie leżą sobie w szafce i czekają na śnieg. Z tym że szkoda mi ich na konie bo boję się że ten materiał szybko się zniszczy.
to moje są niezniszczalne chyba - mocne płótno 😉 i nawet się nie brudzą! (od konia mniej niż skórzane) psiknęłam jeszcze troszke impregnatem :P

postaram się zrobić zdjęcie
O tych butach z Lidla rozmawiacie?



Mam te beżowe i jeszcze ich nie zakładałam.
Fajne buty, a były rozmiary? Ja mam małą girę 🙂, i obawiam się że będą za duże.
FryziOl, właśnie o te granatowe z tego filmiku mi chodzi  😀
Watrusia, było dużo rozmiarów, bynajmniej u mnie, nie wiem jak w Twoich okolicach  😉
A to muszę popatrzeć u siebie, może uda mi się kupić pasujące.
o dokladnie te! (to już zdjęć nie będę wstawiać 😉 )
a potem były jeszcze bardziej "końskie termobuty"

Watrusia, jak byłam (ale to już był wieczór i nas dzień po pojawieniu się) to zaczynały sie od 38 - i to za 38 beżowymi 4 sklepy obleciałam (granatowe cale kosze i są do dziś). ale 38 wypada jak 39-40 może nawet (wkładki także z lidla 40-41 pasuja idealnie ;]).
horse_art,  no to mnie zmartwiłaś, bo jak gdzie indziej zaczynają się od takich numerów, to u nas pewnie też. No i lipa, na te swoje mikroskopijne nóżki, to tylko dziecięce gumiaczki mogę sobie kupić 😵
dzieciece tez często fajne mają :P

tak ogolnie mi sie wydaje, że lidl damskie ma od 37 czy 38....
Ale super są te buty a do kiedy jest ta promocja? Dzisiaj lece szukac i kupie sobie granatowe. One sa po 55zl?
[quote author=horse_art link=topic=485.msg1922591#msg1922591 date=1384278031]
a w ogóle na allegro można kupić (nowe) polary firmy regatta. po 40 zł (co aukcje taniej 😉 ) cienkie, ale milutkie - takie "pod kurtke" albo gdy cieplej. jakość lepsza od marketowych, grubość podobna, a cena mniejsza...
polecam, mam kilka rzeczy tej firmy - rewelacja.
[/quote]
A jak ich rozmiarówka?
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
28 listopada 2013 18:00
W Jysku są duże, śliczne, leżące maskotki koniki (srokate i różowe) dł. 65cm, cena 50 zł. Super prezent dla małej qniarki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się