Konie zimnokrwiste i pogrubiane

any, ale miałaś przebierania 😉 niezła kolekcja sukni...
jakoś wierzchowiec przy niech się kurczy hihi
Glanek kasztanke kupił mój kolega Rafał, ten z którym jeździmy razem na wystawy i biega z moimi końmi 🙂 🙂 Także blisko i bede ją czesto odwiedzać 🙂 A zostawia ją do dalszej hodowlii, bo źrebica naprawde super 🙂
any, ale miałaś przebierania 😉 niezła kolekcja sukni...
jakoś wierzchowiec przy niech się kurczy hihi


z przebieraniem szło dość sprawnie - tylko ta ślubna z racji sznurowania na plecach trochę czasu zajęła 😉
oprócz tych dwóch ze zdjęć jest jeszcze trzecia nie obfocona/nie wiem nawet jak się będzie na koniu układać/, ale ona to już raczej mniej reprezentacyjna... i gorset do którego jak na razie nie obmyśliłam dolnej części :P
a na hubertusa miałam w zanadrzu /tak gdyby z żadną kiecką nie wyszło/ mundur ułański :P
co do wierzchowca - wszerz może się kurczyć :P aby z wysokości nie stracił xD na codzień staramy się raczej nie tuczyć co by jakoś względnie wyglądać :P teraz po rajdziku udało nam się nieco brzuszek podciągnąć - fajnie by było to utrzymać 😉
any, ale kiece! 😜 Super 🙂

Dzisiaj my miałyśmy sesję, mała zapowiedź:

zabawa filtrami 🙂


Po 3 latach udało nam się nauczyć stania w miejscu! 🏇



Czy Wasze konie też przed zdjęciami się usmolą jak nigdy? Dzisiaj rano pojechałam do łaciatych, dałam śniadanko, wszystko uszykowałam, wyczyściłam, wpakowałam do boksu, pojechałam po fotografa, wracam, a koń? Bardziej brudny niż jak przyjechałam rano 🙄 Ah te brzydale 😉

.
jaki puchatek 😉 siwy już też obrósł, wygląda jak pluszak xxl
any, jedno pytanie: skąd Ty masz tak cudowne suknie?! *_*
A koń, mmmm, doskonały! <4
harja  A wstawilabys fotke? Strasznie lubie takie pluszaki  :kwiatek:
any, jedno pytanie: skąd Ty masz tak cudowne suknie?! *_*
A koń, mmmm, doskonały! <4

obie z ciucha :P tylko ta srebrno-czarna była przerabiana - oryginalnie krótka więc doszyłam dolną część 🙂
i dziękujemy za komplement :P
lussi strasznie podoba mi się to zdjęcie na tle trzcin  😍  pochwaliła byś się większą ilością fot - na pewno masz jeszcze jakieś ciekawe w zanadrzu 😉
a z tym brudzeniem się - Borys mi podobny numer tylko w wersji 'light' wyciął przed wyjazdem na Hubertusa... przysięgam, że straciłam go z oczu dosłownie na moment... dobrze, że jedynie w piachu się wytarzał, ale tak czy inaczej musiałam go drugi raz czyścić :P
paulina-anna, proszę bardzo:
KLIK
KLIK
jak zwykle brudny 😉 (i gruby)
fotki autorstwa Pumcass
Jaki gruby? Po prostu ma wszystko na swoim miejscu! 😀 jest cudowny! :3
Mazia   wolność przede wszystkim
14 listopada 2013 12:46
Jakiś czas temu ktoś z forumowiczów wstawił zdjęcia ogiera HEJP zimą w pięknej sceneri, chciałam spytać o autora tych zdjęć i o prawo użycia w artykule do gazety. Odpowiedź może być na priv
harja, jestem w nim absolutnie zakochana 😍

any, wstawię kilka, bo nie mam jeszcze wszystkich 🙂










http://re-volta.pl/galeria/foto/105243

http://re-volta.pl/galeria/foto/105702

http://re-volta.pl/galeria/foto/105704


ale też czasem pracujemy 🙂
http://re-volta.pl/galeria/foto/105695



Pozdrawiam 🙂
harja Piekny siwek  😍 😍
.
lussi - ile ona ma lat?  😉



dokładnie nie wiem, jakoś około 12 🙂

moje zimne w galopie,dzikim  😁
i jeszcze Ines pacza  się  😜
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji - post pod postem
anyann, bardzo sympatyczne zdjęcie 🙂
Mazia   wolność przede wszystkim
15 listopada 2013 10:13
Czy ktoś mi może napisać, kto zrobił zdjęcia poniżej ogiera HEJP??





Już wiem. Nieaktualne.
Niema, a najbardziej brzuch 😉 :kwiatek:
paulina-anna, dziękuję w jego imieniu 😉
glanek, no właśnie miał moment niedawno, że ładnie schudł i naprawdę fajnie wyglądał, ale teraz znowu przybrał na nadchodzącą zimę - mniej chodzi, bo niestety plac o tej porze roku nie nadaje się do jazdy, jest za śliski 🙁 na wybiegu wcale mu się nie chce łazić odkąd znowu zaczął tam bywać sam - woli pospać albo poobgryzać gałązki, a w tereny chodzi rzadko. Co z tego, że żarcia dostaje mniej, skoro tak dobrze wykorzystuje paszę 😁 ale mam nadzieję, że nie przytyje aż tak, jak poprzedniej zimy 😉 swoją drogą pocieszyłaś mnie, że jeszcze nie jest tak źle 😁
Te zdjęcia zrobił poprzedni właściciel Hejpa, wlasnie dzis dzwonili do mojego taty o te zdj ale niestety to nie my robiliśmy.
nasze dzisiejsze, Ines zaczyna chodzić w bryczce u nas, 3 tygodnie od przywiezienia
Nasze jesienne dziewczyny...
bezunia82 pięknie upasione i pięknej budowy 🙂 super 🙂
anyann, no proszę, jak fajnie 🙂 pod siodłem też będzie chodzić?
RatiNa dziękujemy, ale brakuje jeszcze pięknie brudne 🙂

a tu jeszcze Angara, córka ogiera Inbrug nasz nowy nabytek
Ja się jeszcze wepchnę z tą Cwaniaczką. Założyłam jej ostatnio uprząż, dopięłam lejce i zaczęłam chodzić po placu. Ona oczywiście "biedna" nie wie o co chodzi (robiła to już kilka razy) . No i się kręci w kółko. Idę za nią, ona nagle stop i do tyłu 😀 Następnego dnia wyprowadzam ją ze stajni, a tu Bach. Kuleje. Wezwałam weta, przyjechał po dwóch dniach, Luiza nagle nie kuleje... Cudowne wyzdrowienie. Co tu począć z takim koniem?  😵  🤣



Bezunia82 czy ta klacz może była w Kętrzynie we wrzesniu jak był pokaz dzieci Inbruga?? a tutaj dzisiejsze fotki Hejpa (Ojciec :Vilör 698 (ard. szw.),
Matka: Helena 1927 G Bł po Etrusker - z. niem, od Helba po Bar - z. niem.)
Wiem, że takie pytanie było, ale wielu odpowiedzi nie widziałam 🙂
Jakie macie siodełka dla Waszych grubasków, jaki łęk? Myślę nad bezterlicówką. Kobyłka plecki ma baardzo szerokie i boję się, żeby za wąskie nie było.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się