Howrse gra :)

malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
14 listopada 2013 13:04
A liczyłam, że będzie Lips.  😵


Ponawiam:
Czy jest ktoś chętny żeby mi wytrenować konia do GP za jakiś drobiazg lub ewentualnie jakaś dobra osóbka, która powie mi, co po kolei trenujecie po tym, jak zrobicie +1,20PG? Bo niby gram w tę grę prawie 2 lata, ale chyba tylko raz udało mi się pogrubić wszystkie umiejętności...  😡

EDIT: Jak zwykle coś mi się przypomni.  😁 Ktoś ma niepotrzebne chmurki na .com i chce mi oddać lub się wymienić? 🙂

You've won!

Level 1

    Poseidon's Saddle
    3 aging points
    80 turnips

Level 2

    Fertility Wand

Level 3

    Harmony Pack

Level 4

    Golden Apple

Level 5

    Hermes' Winged Staff

Level 6

    Hestia's Gift (can still be used for 6 days 17 hours)

Level 7

    Treasure Chest

Level 8

    2 x Poseidon's Pack
    2 x Bonus Pack
    Titan's Challenge
    3 x Harmony Pack
    2 x Morpheus' Arms
    2 x Chronos' Timer
    2 x Nyx Pack
    2 x Hera's Pack
    Philosopher's Stone


TO JEST MÓJ DZIEŃ  😅
malinowaa Gratulacje! Mi się nigdy nie udało tyle upolować...
A co do konia. Już kiedyś wstawiałam link. ---KLIK--- Troszke niżej masz opisane wszystko dot. trenowania koni na GP  😀
wow! nie odważyłabym się iść aż na 8 poziom!
malinowaa, przypomnij nick na com, to wystawię ci 2 chmurki, tak o, nie wymiana 😉

a myślałam, że ja to mam dzień, jak mi wykładowczyni szalik podniosła, a potem wygrałam puszkę Lubelli 😁
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
14 listopada 2013 15:27
Plackowata, o dzięki Ci dobra kobieto, może to chociaż trochę zobrazuje mi.  😁 Bo ja sobie tak trenuję te konie, bo trenuję, a potem żadnych zysków...  🤣

calore, nick avirra.r, dziękuję Ci! 🙂
Haha, ja już panikowałam na 5 lvl, ale stwierdziłam, że nigdy mi się nie udało pójść wyżej, to może teraz mi się uda...  😁
spoko, wystawiłam 😀
podobno nie będzie koniczynek w ro!  😵
Dlaczego ma ich nie być?  😲 😲 😲
Jak ich nie zrobią to nie mam żadnej szansy na boskiego 😵
eh, mam to w rzyci, ida se 😁 jak to powiedział p. Andrzej górnik 😉


ok, cytuję sama siebie, ale jak nie będzie koniczynek, to ja nie mam pytań 🤔wirek:
tak piszą już na forum howrse...
no zobaczymy jutro na com czy wejdą, bo jak nie to pewnie ich nie będzie...
Ja na boskiego nie uzbieram raczej, mam 656 koniczynek, może chociaż 5-ty żywioł upoluję 🙂

W wyzwaniu tytanów rzadko kiedy mam cokolwiek na 3 poziomie....pech to pech, a ktoś ostatnio na 8 poziomie miał skrzynię skarbów, nie obraziła bym się jakby tez mi się kiedyś trafiła  😁
No, ja też mam pecha do wyzwania tytanów, jeszcze nic nie wygrałam, a poszło już bardzo dużo kuponów na to.


malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
14 listopada 2013 16:59
Treasure Chest można zdobyć tylko w Titan's Challange?
Nadal szukam osób, które z jakiegoś powodu bardzo chcą się pozbyć swoich chmurek na .com!  😁 Chętnych proszę o wystawianie na nick avirra.r  😁

Spróbowałabym jeszcze raz szczęścia w TC, ale niestety został mi 1 pass, a szkoda mi kasy żeby kupować pojedyncze kupony, może gdzieś będzie latało +1 lub +2 passy.

Witaj, ArinStreal,

Bierzesz udział w ostatnim losowaniu z 12 losami.
Wygrywasz:
  1 x  Upominek Hestii
31 x  Koniczynki
z 7 losami
3 losy na następne losowanie
z 2 losami
200  Equus
  1 x  Muśnięcie Filotes

Gratulacje i udanej gry!

Zespół Howrse
😜
malinowaa,  też ci jedną podesłałam 🙂
Cierp1enie,  no to kiepska wiadomość, może będą, bo inaczej nidyrydy 🤔 Mam 1000 koniczynek, nie uzbieram jeszcze 1200 🤔
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
14 listopada 2013 17:53
Watrusia, widziałam, baaardzo dziękuję!  :kwiatek:

Jaka jest szansa, że w HoP trafię Titan's Challange?  😁


Treasure Chest można zdobyć tylko w Titan's Challange?
Nadal szukam osób, które z jakiegoś powodu bardzo chcą się pozbyć swoich chmurek na .com!  😁 Chętnych proszę o wystawianie na nick avirra.r  😁 


Poszukuję: Łzy Afrodyty - najlepiej jak będzie wymiana.  :kwiatek: 🙂
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
14 listopada 2013 18:54
ja mam ŁA.  mój jedyny dochód kuponów to co 50 dni.Cholrka mam 19 diametów... ktoś pożyczyłby dwa kupony? albo ktoś kupi kk za 2 kupony?albo jednoroga z zj za 2 kupony ? plisss bo w zeszłym wt miałam dulmena więc liczę na boskiego...
Sprzedam Zestaw Nyks za 3 kupony, 2x muśnięcie za 1 kupon 🙂
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
14 listopada 2013 19:11
mam sporo rzeczy na com.Tak w ogóle sprzedam konto na com ze sporą ilością rzeczy z cr i 46 dni stażu= za cztery dni kupon


edit:malinowaa moge ci przez współdzielenie wytrenować,pw

edit edit: Dementek,na które konto mam zj wystawić?
1356 koniczyn na dziś  🏇
A ja szalone 356.  😁

Edit: jeśli komuś potrzebna jest czarna o, albo puszka pandory niech daje znać bo trochę tego mam.  😉
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
14 listopada 2013 19:30
Ktoś chce szj?

Czy na forum znajdzie się jakaś miła osóbka,która mi zrobi dokonania? :kwiatek:
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 listopada 2013 21:06
Howrsowa- Na Dementek wystaw.
mam na zbyciu muśnięcia,promienie heliosa,puszki pandory,czarne orchidee,fortuny krezusa i liry apolla jak komuś coś pisać,na polskim howrse tak jak tutaj andegavenka. Koniczynek jak narazie 768, za to nagrody całkiem nieźle,wpadł mi już kamień,upominek hestii, RO,zestaw harmonii i złote jabłko z tego co lepsze także nie narzekam,na boskiego tym razem ciśnienia brak,za to mam nadzieje że zieleniny na żywioł się uzbiera.
Ja bardzo chętnie przyjmę zbędne puszki 🙂
Zizi 🙂
Zizi 2 puchy poleciały do Ciebie,odbierz sobie🙂
promienie proszę na rosolowa
a co na calore

:kwiatek:
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
15 listopada 2013 10:39
Chciałam zdobyć passy sprzedając rogi, ale jak jest promocja, to niestety nawet najgłupszy się nie złapie. :/
Zawsze mi schodziły mniej-więcej po 30 minutach, a teraz od 10 godzin siedzą na sprzedażach, a ja z nudów głupia co chwila wchodzę na howrse z nadzieją, że może jednak się sprzedały. Bycie chorym mi nie służy.  😁

KLIK, KLIK, KLIK, KLIK

Nic specjalnego w nich nie ma, że wystawiłam je za taką, a nie inną cenę, ale jak już mówiłam- zawsze sprzedawały się.

Jak ktoś ma niepotrzebne muśnięcia, chmurki, jakieś inne pierdoły tego typu to z chęcią je przyjmę. Nick avirra.r (tylko na .com)   :kwiatek: Z góry bardzo dziękuję!  :kwiatek:
Cierp1enie i malinowaa limit mi wyszedł na ten tydzień,ale obiecuje wysłać jak tylko będę miała możliwość🙂
You've won!

Find out right now what you've won...
Level 1

    8 000 Equus
    5 aging points
    80 turnips

Level 2

    Fertility Wand

Level 3

    You've found Libonotus, who will be added to your account within a few minutes! 🏇 🏇

haha, mam prezent na urodziny normalnie 😁
Cierp1enie, dzięki wielkie, że jednak ogarnęłaś wczoraj :kwiatek:

to nawet lepsze niż koniczynki w RO, wyzwanie kupiłam za diamenty, a RO nadal mam duuużo w zapasie na następną promocję 🙂 (znaczy następną z RO, wiem, że w kartach to kupony i diamenty będą potrzebne 😉)

edit. to było 3 użyte wyzwanie, jedno z zapasów, dwa za diamenty 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się