sklepy internetowe

podpisuje sie pod Basznia🙂 mega plusior dla bober
PLUS dla Arcusa bardzo dobry kontakt, profesjonalna obsluga i breloczek gratis🙂
polecam konioteka.pl rewelacyjny kontakt! Na bieząco informacja o statusie zamówienia. Polecam, mimo, że kupowałam od nich z allegro 🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
14 listopada 2013 09:55
minus (-)dla animalia.pl

zamowilam nachrapnik br ( konkretny model, przeslalam nawet zdjecie ) czekalam dluzej niz okreslony czas oczekiwania ( mialo byc 14 dni) i co dostalam ? nie ten model, ktory chcialam ( zamawialam podpinany z dwoch stron, a dostalam zwykly, zapinany z jednej strony z paskiem idacym przez potylice). konktakt mailowy po informacji o pomylce pawie zaden, a nie mialam czasu czekac nastepnych dwoch tygodni wiec zazyczylam zwrotu pieniedzy. odpowiedzi nie dostalam. dzis odsylam i zobaczymy co bedzie

za to wielki plus (+) dla Pana Marka rymarza.

uszyl nachrapnik dokladnie taki jaki chcialam. jakosc wykonania jak zawsze super i czekalam niecaly tydzien ( liczac swieto)
wielki plus dla sklepu http://www.bewet.pl/ , błyskawiczna wysyłka, zamawiam tam wysłodki i granulowane otręby, darmowa wysyłka  :kwiatek:
Wielki [b][b]+[/b][/b] dla sklepu dobry-kon.pl[b][/b] Wczoraj złożyłam zamówienie, a dzisiaj paczka jest u mnie  😉
Wielki plusik dla animalii, zamawiałam derkę dla psa szytą na wymiar, czas oczekiwania 10dni, była po 3, szaleństwo 😜
no i co miesiąc zamawiamy dla psa preparat na stawy, bardzo słabo dostępny, długo się czeka, pierwsze 3 miesiące czekaliśmy miesiąc na zamówienie, a teraz sami już wiedzą i mają co miesiąc na magazynie 🙂
wielki PLUS dla Cavalloshop i Konik.com.pl ! zamówienia dotarły błyskawicznie, wszystko sprawnie, to co chciałam 🙂
niestety - dla Horseland Katarzyna Żogała - termin realizacji zamiast 14 dni wyniósł równo 28. Kontakt zerowy, to ja musiałam ciągle dzwonić i pytać co z paczką. Akurat wypadły w międzyczasie 2 długie weekendy, więc bym małą obsówkę zrozumiała, ale to sklep powinien zadzwonić, poinformować, przeprosić. Szkoda, bo ceny niektórych rzeczy maja na prawdę konkurencyjne.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
15 listopada 2013 09:44
Daję dobrą opinię choć jeszcze nie otrzymałam przesyłki dla www.dobry-kon.pl

Wydawało mi się, że mam do zapłacenia 65.80 i tyle zapłaciłam. Przed chwilą dzwoni do mnie miła pani, że miałam zapłacić 60.30 i czy może dorzucić mi rękawiczki za 5 zł  😉

Przesyłkę wyśle w poniedziałek, będzie u mnie prawdopodobnie w środę.

Niby nic to 5 zł ale ogromny plus za takie podejście do sprawy. No i jeszcze plus za dobry kontakt zarówno internetowy jak i telefoniczny  🙂
Wielki plus dla www.equi-point.pl/ - do zakupów za szalone 26zł w promocji z darmową przesyłką dorzucili jeszcze przywieszkę do telefonu i szybciutko wysłali  🙂
Chciałam dodać OGROMNY MINUS dla equiversum !!!!!
Mam nadzieje, że tylko mnie tak lekceważą,
ponad pół roku czekałam na zwrot pieniędzy,
a teraz nie mogę się doczekać paczki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gdzie zapewniają: w tym tygodniu będzie;
dziś wyślę potwierdzenie wysłania paczki

a paczki jak nie ma...........
tak nie ma :////
cudna_11, nie tylko Ty nie masz z nimi dobrego kontaktu😉 ja czekalam na paczke 3 miesiace, umówilam sie na przelew jak beda mieli towar, ale jak widac towaru nie ma, a na e-maile nie odpowiadaja.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 listopada 2013 20:51
Dziewczyny, wrzućcie sobie w wyszukiwarkę nazwę tego sklepu. Nie wy pierwsze jesteście niezadowolone
DUŻY MINUS dla sklepu equi-point
zamówiłam derkę, miałam ją odebrać osobiście. Dzwonili że jest dostępna. Poszłam.. a derki już nie ma.
Powiedzieli że będzie nowa dostawa. Dzwonie po kilku dniach, mówią że już ich nie będzie bo się wyprzedały.

Hmm to chyba jak ktoś zamawia i przychodzi zamówienie to się odkłada derkę co?  🤬
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
18 listopada 2013 20:34
ogromny plus dla animalii 🙂 (choć to już pewnie norma) - czas oczekiwania krótszy niż na stronie sklepu, no i pancernie zapakowany towar 🙂
+ dla dobry-kon.pl , szybka wysyłka  🙂

Pro-Linen
Paczka jeszcze nie dotarła, dziś zamówiona, ale wstępnie PLUS. Grzeczny pan.
Strona informatyczna lekko kuleje, ale obsługa bezpośrednia OK.
:kwiatek:
Ogromny plus dla: Slepu Bober za super profesjonalną obsługę i mega szybką przesyłkę
Agroskład_wola (Allegro) dokładnie za to samo - wysłodki kupione w poniedziałek późnym wieczorem, przed chwilą dzwonił kurier, że je wiezie  😀
Ogromny + dla http://konik.com.pl/. W poniedziałek zamawiałam derkę a wczoraj już kobyła w niej chodziła  😀
.
Muchozol o jaki kantar chodzi? jeśli można wiedzieć😉
plus dla sklepu http://podkowalinypl.shoper.pl/ ,  :kwiatek: a negatyw dla http://www.equiversum.pl , za ciągłe zwodzenie w realizacji zamówienia .. 🤬
.
Ma ktoś kod rabatowy do amigo?  :kwiatek:
+ dla GNL, bardzo dobry kontakt
Duży + dla Equishopu za 2 błyskawiczne wysyłki. 🙂
Oraz + dla sklepu Elite Horse za świetny kontakt, miłą i sprawną obsługę, i szybką wysyłkę. 🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
21 listopada 2013 15:50
Dziś przyszła mi paczka z bobera/bobra  🙄 (kurde no nie mogą zmienić na świstaka?)

Wysłali w poniedziałek, dziś jest czwartek - to i tak krótko jak na naszą pocztę polską, a tym razem za kuriera nie dopłacałam bo mi się nie spieszyło z wysyłką no i 10 zł różnicy  😉

także wielki plus dla http://www.bober.com.pl/  🙂 za bardzo dobry kontakt z klientem, informowanie na bieżąco o stanie i statusie zamówienia, no i za super promocję  😉
Podpisuję się pod postem strzemionko
Niezmiennie ogromny plus dla konik.com.pl
Wczoraj zlozone zamowienie wraz z zaplata i również wczoraj info, ze paczka wyslana 🙂
Co prawda wybralam przesylke poczta polska więc pewnie troche poczekam ale to już nie wina sklepu 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się