Howrse gra :)

brawoo!! szczęściara, ale należało Ci się
Ty to masz szczęście w tych wyzwaniach 🙂


na com za 17.11 koniec promocji i nie wprowadzili koniczynek za ro...
a to już niecałe 2 dni do końca promocji..


i co teraz, czekać jeszcze, czy używać kupony do loterii..
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
15 listopada 2013 14:41
Tak jak myślałam, że nie będzie koniczynek w ro.  Chyba, że ostatniego dnia wprowadzą, w co watpie. O_O
Ja mam 950, ale sie nie starałam.  Wystarczy mi lips za kupony, a to jest spora ilość na boskiego.  Więcej nie mam zamiaru ani czasu.  xD
nie będzie, ktoś tam na forum ma sprawdzone info....
masakra, mam dopiero 1428 koniczynek
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 listopada 2013 17:19
Mam na wymianę z Com na PL!


1 pass

  Horn of Plenty
x 1

Aphrodite's Tears
x 1

Philosopher's Stone
x 1

Chronos' Timer
x 1

Golden Apple
x 1

Hera's Pack
x 2

Water of Youth
x 7


Za to samo lub kupony/RO(mogą być dwie rzeczy za kupon, z wyjątkiem HoP'a- wymienię na RO 😉 ).
Jak u Was z nagrodami za loterie? u mnie narazie wygląda to tak:

A koniczynek mam 715
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
15 listopada 2013 17:32
mam na zbyciu muśnięcia,promienie heliosa,puszki pandory,czarne orchidee,fortuny krezusa i liry apolla jak komuś coś pisać,na polskim howrse tak jak tutaj andegavenka. Koniczynek jak narazie 768, za to nagrody całkiem nieźle,wpadł mi już kamień,upominek hestii, RO,zestaw harmonii i złote jabłko z tego co lepsze także nie narzekam,na boskiego tym razem ciśnienia brak,za to mam nadzieje że zieleniny na żywioł się uzbiera.

To ja poproszę dwie liry na arabian horses,2 co na wertia

😉

sprzedam roga z szj za 2 kupony
Cierp1enie, dzięki 🙂
no ja liczyłam na koniczynki w RO właśnie, ale jak już mam tego nowego konia, to mi w sumie nie zależy. koniczynki wymienię na coś fajnego przynajmniej.
a nagrody mam takie
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
15 listopada 2013 18:03
co jest wartościowsze kk czy kf?
nominalnie kf, ale kk bardziej przydatna jak dla mnie.
u mnie i kk i kf wymieniam na ro 🙂



wygrałam objęcia 🙂 więc w sumie zwróciło mi się z kuponami, bo miałam jeszcze ro 🙂
bo wydałam 3 kupony na tą promocję (kupując konto pegaza)
ja kf też wymieniam na RO, ale kk zawsze zużywam do treningu 🙂 w ogóle ciekawa sprawa, zestaw harmonii kosztuje 2 kupony, tyle samo co kk. a zawsze wymieniam jedną harmonię na 2 kk 😉 ceny są chyba trochę nieadekwatne.
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
15 listopada 2013 18:21
Okej... jedna sprzeda mi zj za klacz roga mustanga.Nabyłam ogiera za 28000 i teraz nie wiem czy opłaca się dać pz... Kto co radzi 👀
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
15 listopada 2013 20:45
Czy wy też macie podwojoną liczbę koniczynek w loterii? Za 12 losów właśnie dostałam 112 koniczynek i nie wiem, czy to tylko mi tak się dostało, czy dotyczy to większej ilości osób.
malinowa ciesz się, bo dostałaś podwójnie 50 koniczynek pewnie
ja z 25 losami dostałam tylko 39 sztuk

obecnie mam 1500 koniczyn :/
Howrsowa jak ogier róg to myślę,że na źrebach z klaczy wyjdziesz lepiej niż na pokryciach,ale wiadomo pokrycia zawsze pewniejsze niż to czy klacz da roga czy nie. Jak chodzi Ci o koszta promienia to mogę w tygodniu jak będę miała znów wymiany jeden podarować bo mam 3 a w sumie jak na teraz to nie potrzebuje,a akurat 1 wymianę będę miała wolną bo niestety ślepa jestem i dopiero teraz doczytałam że malinowaa ma konto na com a nie na pl więc wymiana dla niej mi odpadnie- malinowaa wybacz moją ślepotę 🤦
mam 23 losy na losowanie o 1. do tego dojdą 2 za wygrane zawody i postaram się o 5 od znajomych. czyli w sumie 30. w życiu tyle losów nie miałam  😜 większość za przedłużenie konta pegaza 😉
calore jak chcesz losa to rzucaj zaproszenie na pl na andegavenka🙂
to na com 😉
na com nie mam konta niestety
Sprzedam:
Klepsydra x1
Kamień F x1

Ed: Otworzyłam 3 WT i 2 razy odpadłam na 1 poziomie..  😵
Szkoda...
Nie znalazłeś niczego na poziomie 4!
Nie odejdziesz z pustymi rękami, ponieważ Howrse ma dla ciebie kilka upominków...
Uzda Posejdona
3 punkty dorastania
50 rzep


kolejne wyzwanie otwieram o 14😲0 za kupony, będą wpadać losy złote 🙂


otworzyłam za diamenty jeszcze

Szkoda...
Nie znalazłeś niczego na poziomie 3!
Nie odejdziesz z pustymi rękami, ponieważ Howrse ma dla ciebie kilka upominków...
Fortuna Krezusa
6 punktów dorastania
60 rzep

ale postanowiłam, że tylko za kupony będę otwierać, bo i tak koniczynki muszę zbierać na boskiego. Brakuje mi 600 koniczyn.




calore - otwórz mi po 14😲0 wyzwanie jedno za 2 kupony 🙂
Oki, otworzę :-)
ok to otwórz mi jedno po 14😲0, a drugie po 18😲0 🙂
może chociaż Ty będziesz miała szczęście


600 koniczyn do boskiego  🏇
o, wygrałaś zestaw harmonii na com 😉

pff, z 30 losów

Hello xofkate,

You have joined the last Lottery draw with 30 tickets.
You won:
55 x  Clover
with 14 tickets
12 tickets for the next draw
with 7 tickets
  10 x  Aging point
with 7 tickets
200  Equus
  1 x  Water of Youth


Congratulations and enjoy the game!

teraz może będę miała 20 losów.
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
16 listopada 2013 10:00
Potrzebuję jeden kupon (lub konia 28 lat bez kamienia), wymienię się za coś z CR - mogę dać róg obfitości, kamień filozoficzny, zestaw harmonii, zestaw posejdona albo np. 2 chmurki, 2 muśnięcia
jeśli ktoś nie wysłał mi jeszcze losu na com, to bardzo proszę o wysłanie na xofkate :kwiatek: brakuje mi 2 losów od znajomych 🙂
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
16 listopada 2013 11:02
Dziewczyny niech ktoś pożyczy kupon bo mam 19 diamentów... niedługo będę miała zwrócić...
Sprzedam Zestaw Nyks i Posejdona!
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
16 listopada 2013 11:36
Dziewczyny niech ktoś pożyczy kupon bo mam 19 diamentów... niedługo będę miała zwrócić...


Jak zdobyć diament?
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
16 listopada 2013 12:06
Jedyne WT xD
Wygrywasz!
Zdecydowałeś się odebrać swój upominek z poziomu 3...
Poziom 1
Uzda Posejdona
5 punktów dorastania
100 rzep
Poziom 2
Różdżka Płodności
Poziom 3
Znalazłeś Libonotos, który zostanie dodany do twojego konta w przeciągu kilku minut!

Idę zagrać w totka xD
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się