Atos - uwaga! Firma nieuczciwa!

horse_art, nie wiem ale kultura nakazywalaby nie informować osób trzecich o tym... Może Dramka sobie nie życzy?
Ale czego ja oczekuje🙂
edzia69   Kolorowe jest piękne!
12 listopada 2013 08:47
Pani M nie miała czasu na prowadzenie sklepu, była zajeta wysyłaniem esemesów i igitacją.
Koleżanki koń nie doczekał się makuchu z tego sklepu, musiała na biegu, expresem zamawiać gdzie indziej. Tyle, że kasę jej oddała....
angelique   Marzenie nie ma daty upływu ważności...
13 listopada 2013 10:14
No cóż, rozwiały się do końca moje złudzenia, co do dobrej woli pani z atosa;/ Parę dni temu dostałam nr rzekomo nadanej przesyłki, dokładną datę doręczenia tejże, która wypadała 12 listopada i co? Oczywiście po sprawdzeniu okazało się że takiej przesyłki nie ma, a co za tym idzie 12 jej nie otrzymałam😉 W sumie logiczne😉
A czekam od 10 października... 
Nie wiem już sama, śmiać się czy płakać?😉
Ale na pewno nie podaruje ;p
najbardziej niesamowite, że ona to robi nadal - mimo, że taka afera się rozpętała, że poszły pisma do urzedów itd...
nic nie próbuje imienia naprawiać...

Ale czego ja oczekuje🙂


cudu? hahaha 😉
Niestety , ale jestem nastepną osobą oszukaną przez Atosa , żenada . 🙁
Witajcie,
też mam problemz tą firmą i idę z nimi do sądu.
Jestem w trakcie wysłania listem poleconym za potwierdzeniem odbioru przedsądowego wezwania do zaplaty (wzór macie w internecie).
A Później sąd. Mam bogatą korespondencję z panią moniką, którą drukuję i załączam do pozwu.
Wam proponuję to samo.
Jak jej odpuścicie będzie tak dalej robiła.
Pozdrawiam Kasia-Docza
na FB strona sklepu radośnie działa, fundują nagrody (ciekawe czy wysyłają haha) w kucykowych promocjach.... ale i tam (fb) pojawiają się ostrzeżenia oszukanych klientów...
Ja zamówiłam towar w lipcu, w połowie lipca konkretniej.

Podobno mogło przyjść wczoraj do stajni... Tak mówi stajenny, który odebrał paczkę.

4 miesiące! Skandal!
z 7 worków zamówionech u nich ponad dwa miesiace temu dostałam -jeden we wtorek.
Trochę czasu zajęło wyjaśnianie i sprawdzanie zamówienia mojego😉
Wczoraj napisałam do nich o przesłanie paszy bądź gotówki do góra przyszłego tygodnia bo oddaję sprawę na policję.
Znalazło się moje szczegółowe zamówienie..... Zobaczymy czy pasza też dotrze....Masakra
angelique   Marzenie nie ma daty upływu ważności...
15 listopada 2013 13:17
No cóż... dzisiaj dotarła zamówiona 10 października pasza!! Ale się ucieszyłam, jak zadzwonił do mnie kurier...Pomyślałam, że faktycznie masakrycznie dłuuugi czas oczekiwania, ale może nie do końca ta pani aż tak nieuczciwa... Nawet układałm w myślach, jakie dam sprostowanie tutaj, na re-volcie 😉
Taaaa....
Pasza była szczelnie zawinięta w czarną folię i oklejona taśmą... po otwarciu okazało się, że worek jest podarty i pasza wysypała mi sie na podłoge...🙁
Boję się dać ją koniowi... Nie wiadomo co jest w środku, mimo że pachnie ładnie🙁
Smutne...
Wiem jedno, że już nigdy nie zamówie w ATOSIE 🙁
angelique, ja bym napisała o zwrot kasy za paszę. Niech sobie ją p. Monika własnym zwierzętom podaje. Tam mogą być np odchody zwierząt i można problemu sobie narobić.
angelique   Marzenie nie ma daty upływu ważności...
15 listopada 2013 16:36
bera7 sądząc po innych wpisach, to nic nie da... będzie zapewne przepychanka słowna, że pasza była ok a w transporcie się podarła ( mimo że worki w które była owinięta są calutkie, nienaruszone) albo że ja ją podarłam i teraz wymyślam, bo zapewne kłamczucha notoryczna jestem i chcę zszargać "dobre" imię sklepu z czystej złośliwości ... po przeszło miesiącu wymiany maili , słuchania kłamstw mam dość ;/  ta pani nie ma skrupułów i wstydu jak widać🙁  żal tylko, że to wszystko uchodzi jej na sucho🙁
angelique, jeśli paczka jest uszkodzona w transporcie to odpowiada firma kurierska. Jak zapakowane przez sklep to wciskanie kitu.
Rozumiem, że Ci się nie chce walczyć o pietruszkę. Tylko tyle, że sklep udowadnia, że nie szanuje klientów i należy się trzymać z daleka od niego.
Niezbyt ściśle zapakowany w czarną folię worek paszy potrafi się porozrywać............od mało delikatnego obchodzenia się z nim.
No niestety, tym razem nie wiadomo czy ....Atos spakował już przerwany worek czy też "załatwiła" to firma kurierska.
Na reklamację szanse masz niewielkie,
angelique   Marzenie nie ma daty upływu ważności...
16 listopada 2013 22:24
szemrana może i tak... teraz już nie dojdę do tego czyja wina... mam widocznie pecha  😉 w każdym bądź razie paszę otrzymałam 🙂 tak więc jest nadzieja dla całej reszty oczekujących 😉
Ta firma to funkcjonuje jak jakaś piramida finansowa ;ppp
Szukając informacji na temat pani Moniki K.  trafiłem na ten wątek. Zszokowała mnie ilość wpisów, które świadczą ile osób zostało wyrolowane przez wiadomą osobę.
Jakiś czas temu, też się naciąłem. Może kwota nie była zawrotna, ale 100 zł piechotą nie chodzi. Kiedy upominałem się o swoje podczas przepychanki mailowej uprzedziłem M.K., że zgłoszę ja do KRD, na co ona w bezczelny sposób uświadomiła mnie,że kwota jest za mała. Wnioski do KRD przyjmowane są od 500 zł. Szczyt chamstwa... ❗

Na szczęście jakiś czas temu pojawiła się alternatywa dla atosowych trawokulek i wysłodków i łuski słonecznika w postaci Pro-linenu. Teraz tam się zaopatruję . Towar dobrej jakości elegancko zapakowany w papierowe szyte worki, ekspresowa wysyłka. Może jest ciut drożej, ale moim zdaniem warto zapłacić za jakość....
Może jest ciut drożej, ale moim zdaniem warto zapłacić za jakość....


i za pewność, że kasa nie pójdzie w diabły... 😉
[quote author=marianmrozi link=topic=92594.msg1928001#msg1928001 date=1384807297]
Może jest ciut drożej, ale moim zdaniem warto zapłacić za jakość....


i za pewność, że kasa nie pójdzie w diabły... 😉
[/quote]
Ja też zamawiam z Pro-linenu i aż byłam zaskoczona ostatnio, bo zamówienie złożyłam w niedzielę, a w poniedziałek rano dostałam telefon od Pana, że właśnie wrócił zza granicy i wysłodki wyśle dopiero we wtorek rano i że bardzo przeprasza za opóźnienie. No normalnie byłam w szoku  😅
ChingisChan   Always a step ahead! :)
19 listopada 2013 21:55
Może to trochę nie ten wątek ale też jestem bardzo zadowolona z usług pro linen 🙂. Napiszę: szybko, smacznie i wygodnie. 😁
Witajcie,
Po wysłaniu listu poleconego z potwierdzeniem odbioru z przedsądowym wezwaniem do zaplaty odzyskałam pieniądze.
Polecam ten sposób, działa na Panią Kuzynowską.
Pozdrawiam,
Kochani, wszystkie problemy z Kuzynowska przerobilam w lipcu,udalo mi sie w 2 tygodnie odzyskac kase,ale dopiero wtedy gdy postraszylam ja moim rodzinnym prawnikiem podajac jego namiary, napisalam o niej nawet na fb, moze przeczytala... w kazdym razie chyba postraszenie wiarygodnym prawnikiem na nia podzialalo
Czy to zdjecie tego prawnika ??  😀iabeł:
Gillian   four letter word
22 listopada 2013 22:05
i po co w ogóle to zdjęcie?
pewnie przypadkiem, ale... boli... 🙄
Kayra   Kucusiowy wariat :P
22 listopada 2013 22:11
To zdjęcie, to chyba w podpisie jest 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 listopada 2013 15:19
handzia, wyżej ręcę i pięta wyżej.
JARA, jak zwykle 👍 I jeszcze dodałabym, że głowa niżej. 😉
dea   primum non nocere
23 listopada 2013 18:22
To ja bym go jeszcze troszkę zganaszowała.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się