Olsztyńscy voltowicze

Mam jeszcze jedną prośbę do Was...

Gdzie polecacie, a gdzie nie polecacie, jakie są Wasze spostrzeżenia gdzie zrobić wesele?
Patrząc z punktu widzenia gościa, to dość ciekawie jest w Ziołowej Dolinie. Bawiłam się tam dwa razy na weselu. Pierwsze - na dużej sali, wrażenia całkiem niezłe, ale według młodych w menu było zupełnie co innego niż zamawiali. Drugie, na małej sali w piwnicy (to już coś dla małych uroczystości). Jedzenie dobre, jest gdzie potańczyć, ale wódka była tragiczna (ale to już wina świadka  😁 )
Kryst-Tad w Gutkowie - kiepska klimatyzacja (można się było nieźle zapocić), ale żarcie i obsługa OK.
Jest jeszcze fajny lokal we Florczakach - Willa Florentina. Nie mam pojęcia jak wyglądają tam imprezy wewnątrz, bo to dej pory stałam tylko na zewnątrz obsługując młodych bryczką, ale mają coraz większe obłożenie. Bardzo ładny lokal, mili właściciele.
RatiNa Janczary w Barczewku 😉
Co do tego wesela to też by się przydalo kilka szczególow mniej wiecej liczba osb (nie kazdy dysponuje sala na 200os.) odleglosc od Olsztyna itp.
Szczery ja też Ci napisałam PW i co?
Też polecam Janczary. Dobre miejsce na wesele dla koniarzy. Panna Młoda wjeżdza na koniu pod sale weselną itp 🙂😉)) 😅
Ratina ja 3 tyg temu mialam swoje wesele w Starym Folwarku w Tumianach! Przepyszne jedzenie, na prawde kazdy je chwalil. Super menagerka, i cena extra mega propocje jak chcesz wesele poza sezonem.napoje, tort, ciasta, owoce melismy w cenie.
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
24 października 2013 13:09
Ja w 100 % polecam Janczary!  😀
Tak jak napisała już Paulina, panna młoda wjeżdża na salę weselną na Szpaczce. Jest możliwość wzięcia  ślubu w kościele w Barczewku, wtedy eskorta z bryczką czeka pod kościołem. Cd cen to się nie wypowiadam bo nie wiem. Najlepiej się umówić z właścicielami i pogadać 😉
Leśne Wrota niedaleko Klewek. Bardzo polecam. Mają 2 sale. Mniejszą i większą. W tej mniejszej na luzie bawi się 30 osób i nie jest ciasno. Większej nie widziałam ale doszły mnie słuchy, że w tym samym czasie co akurat miałam okazję się bawić na dużej sali było wesele na 100 osób. Jedzenie przepyszne. Szczególnie rosół z domowym makaronem  😍
No szykuje mi się wesele do 70 osób. Dzisiaj jeździłam i szukałam lokali. Mam jeden upatrzony w Hotelu Omega.
Ale w tymi Janczarami... no pomyśle 🙂
Czy zna ktoś może Marka Kucharskiego ze stajni w Filicach i miał okazję z nim współpracować? Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje  🙂
jakim mpk dojadę do sklepu Equi-Point i gdzie mam wysiąść?  :kwiatek:
hmm np. nr 6 wysiądź przy szpitalu dziecięcym
hanexxx  możesz np. wysiąść na przystanku Dom Kultury Agora, a dojechać tam możesz autobusami nr 11,13,17 i 31
albo jak pisała RatiNa wysiąść przy szpitalu dziecięcym.
Big Boy wyslalam Ci PW...
Dziewczyny help !!!! Gdzie niedaleko Olsztyna jest ośrodek hipoterapii ?
Iszka znalazłam to, ale nie wiem czy aktualne:
Olsztyn - Pozory
Tuwima 19
"Hipoterapia" Danuta Chodkowska
tel.: +89 5267621

no i chyba Stadnina Koni Kurki co? jak  coś mogę dać namiary na właścicielkę
Iszka90 , swego czasu Kasia w kieźlinach prowadziła hipoterapię na swoim koniu 😉
Dzięki dziewczyny. Szukam jak najbliżej Olsztyna bo muszę praktyki zrobić.
W Napiwodzie pani Kinga prowadzi hipoterapię, raz w tygodniu nawet grupy z ośrodka przyjeżdżają. No ale to pod Nidzicą niestety.
Czy znajdą się w Warmińsko-Mazurskim jacyś trenerzy ujeżdżenia?
moncheval, Natalia z Kieźlin.
Olsztyńscy voltowicze w waszym gronie jest oszustka :


warkolki - panna https://www.facebook.com/dominika.skw?ref=ts&fref=ts Dominika Skwirowska z Olsztyna. Sama próbuję odzyskać pieniądze za zakupiony i nieotrzymany sprzęt , a mam sygnały że innych oszukała.

Uwaga "sprzedaje" czyli wyłudza kasę za następną rzecz !!! http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/81926 niestety już 2 naiwne licytują , PRZESTRZEGAM!!!!!!!!

wiem, że nie ten wątek ale takie rzeczy należy tępić !!!!!
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
18 listopada 2013 08:34
[quote aut 🤔wirek:hor=jabluszko2 link=topic=216.msg1926857#msg1926857 date=1384713383]
Olsztyńscy voltowicze w waszym gronie jest oszustka :


warkolki - panna https://www.facebook.com/dominika.skw?ref=ts&fref=ts Dominika Skwirowska z Olsztyna. Sama próbuję odzyskać pieniądze za zakupiony i nieotrzymany sprzęt , a mam sygnały że innych oszukała.

Uwaga "sprzedaje" czyli wyłudza kasę za następną rzecz !!! http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/81926 niestety już 2 naiwne licytują , PRZESTRZEGAM!!!!!!!!

wiem, że nie ten wątek ale takie rzeczy należy tępić !!!!!
[/quote] To ze wstawia konie , i nie placi za boks to wiemy, sam doswiadczylem tego 🤬, ale tego to jeszcze nie grali, 🤔wirek:  , moze trzeba nią porzadnie potrząsnoc:-) :-) :-) :-) :-)
jascus199 taki mam zamiar bo złodziejstwo trzeba tępić
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
18 listopada 2013 22:08
He 😅, A móglbym Ci uakos pomóc 🤦haha
Myślę że trzeba takim osobom robić wstyd i informować wszystkich co się da o takich sytuacjach - teraz sprzedaje derkę i są 2 chętne osoby, które pewnie też zrobi w balona. Nie wiem czy jest złodziejką czy nieodpowiedzialną idiotką. Nie chciałam zgłaszać tego formalnie , ale pewnie będę zmuszona...... 🤦
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
20 listopada 2013 07:00
Hmmm... masz racje, teraz szuka pracy za granicą, w sumie nie dziwie się jej, takiego sobie wstydu narobiła, ze szok koniom swoim tez zafundowala zycie tułacza, od stajni do stajni 🙇
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
22 listopada 2013 14:54
czy ktos z was wybiera się na Cavaliada – Poznań 2013
http://pzhk.pl/blog/2013/11/12/cavaliada-poznan-2013/

pomyslałam sobie , że można się zrzucić na paliwo i pojechac jednym samochodem , czy ktos byłby chetny ?

monchevalCzy znajdą się w Warmińsko-Mazurskim jacyś trenerzy ujeżdżenia?-  do Kieźlin przyjeżdża też Dysarz z Kwidzyna raz w tygodniu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się