Stajnie w Lublinie

a co to za stajnia? i gdzie dokładnie? nigdy o niej nie słyszałam  ❓
a co to za stajnia? i gdzie dokładnie? nigdy o niej nie słyszałam  ❓


10km od Bychawy, na trasie Kraśnik-Krasnystaw
ale w jakiej dokładnie miejscowości, bo na stronie mają tylko 'Dębina', zaś na fejsie 'Wola Studzieńska-Kolonia', chciałbym kiedyś podjechać zobaczyć, bo interesuje mnie ten cross dla początkujących, ale kolejne terminy, edycje bliżej wiosny  😉
ale w jakiej dokładnie miejscowości, bo na stronie mają tylko 'Dębina', zaś na fejsie 'Wola Studzieńska-Kolonia', chciałbym kiedyś podjechać zobaczyć, bo interesuje mnie ten cross dla początkujących, ale kolejne terminy, edycje bliżej wiosny  😉

no wiec od Bychawy djezdzasz do drogi Krasnik-Krasnystaw do miejscowosci Majdan Starowiejski, w Majdanie jest skrzyzowanie ze znakiem na Debine , skrecasz, jedziesz caly czas prosto do kolejnego skrzyzowania na ktorym tez prosto do konca drogi, na koncu w lewo i juz jestes w stajni. widac od razu hipodrom z kolorowym parkurem
Gdzie w Lublinie bądź okolicach mogę szukać jęczmienia i słonecznika (całego nie w łusce)?? Elizówka?  :kwiatek:
Czy ktoś szuka jeszcze noclegów na Debry?? w Skierbieszowie w agroturystyce zwalniamy dwa pokoje bo się ekipa pochorowała, jeszcze nie dzwoniłam odwoływać więc jakby ktoś coś to zapraszam na priv 😉
hej
zdawał ktos w Bonanzie odznake? Jak tak to jak wrazenia ? Zdaje 1 grudnia i troche sie stresuje  🙄
nie ma się czym stresować ;-)

odznaka odznaką, zależy od sędziów 🙂
paulincia789 ja tam zdałam brąz ale ho, ho temu (2010r.?) teraz nie wiem jak to jest, z relacji ludzi: więcej przepuszczają ludzi niż kiedyś <ale to gadanie- ja nie wiem bo dawno tam nie byłam i jeśli sama nie "idę po odznakę" to raczej na to nie patrzę, bo czasami mnie to przeraża> 🙂
Ho ho temu to ja zdawałam - w 2006 roku, kiedy był pierwszy w ogóle egzamin na odznakę w naszym województwie chyba 😉 brąz chyba dość łatwo teraz zdać o ile pojedziesz przyzwoicie program ujeżdżeniowy (z tego co pamiętam to mówiono, że sędziowie dużą uwagę zwracają na półsiad) i koń Cię nie zrobi w konia na skokach 😉
a pro po odznak 🙂 Jest tu ktoś może kto zdawał odznakę w pikerze lub w bonanzie? Z wcześniejszymi treningami?  😉
W Pikerze stanowczo odradzam. 😉
jett   success is the best revenge
21 listopada 2013 18:32
aokt, a można wiedzieć dlaczego?  👀
paulincia789,zdawałam srebro w lipcu w Bonanzie i nie było strasznie. 😉 Jak przejedziesz precyzyjnie program ujeżdżeniowy,to będzie okej. 🙂
Można 😉 oil330 odpisałam już na pw.
Jedna ze znajomych nie zdała właśnie przez półsiad w Bonanzie.
Druga w Pikerze już dwa razy nie zdała (raz spadła w skokach, więc "usprawiedliwione", drugi raz w sumie nie do końca wiadomo dlaczego oblała  🤔)
Ale wiem, że w Pikerze sporo osób ma treningi przed odznakowe z Panem Niewiadomskim i potem zdaje 😉
Sama planuje tam zdawać (ale na pewno nie w tym roku)

Według mnie lepszy Piker niż Bonanza. Przynajmniej jeśli nie masz własnego konia  🤣

Edit: Aokt mogę też PW ?
Dokładnie, myślę że jeśli ma się swojego konia i jest się przygotowanym do nie ma problemu ze zdaniem.
Zawsze łatwiej na swoim, zrobionym koniu, z którym jest się zgranym niż na szkółkowym trupku 😉 od bidy brąz można jechać na wypinaczach :P
ja również poproszę dlaczego nie w Pikerze na pw jeśli można🙂
Baardzo mnie to ciekawi.
odznaki to teraz coś w rodzaju choroby zakaźnej... nikomu nie potrzebne, ale trzeba przejść...

Od siebie dodam (nie ważne gdzie zdajecie), że "w dobrym tonie" jest przyjechanie do danej stajni wcześniej i zostawienie kilku prostokątnych papierków z portretami polskich władców... czy to za pensjonat czy za trening (lub "trening"😉...

amen 🙂

Poza tym, jeśli nie macie specjalnego ciśnienia na starty "już", to może warto się chwilę wstrzymać? Krąży w "kręgach oficjalnych" plotka, że mają być zniesione od przyszłego roku, albo system ma być zmieniony (?)...

Jakoś we wrzesniu ze 2 terminy były(do końca roku), a teraz narobiło się ich ze srylion... jakieś pytania?
Ciekawa jestem czy coś w odznakach się zmieni 🙂 Słyszałam jedynie o tym, że egzaminator będzie przyjeżdżał do danej stajni w danym terminie i wszystko będzie się odbywało bez podróży i komisji  😉 Ile w tym prawdy, nie wiem.
Co do odznak to póki jest możliwość, czas i umiejętności- dobrze jest zdać. Im później tym bardziej sie nie chce 😉
A może ktoś zdawał odznakę w Pólku i się wypowie? 😉
oli330,byłam na odznace w Pólku. Jak już kiedyś,wcześniej wspominałam najwięcej zależy od programu ujeżdżeniowego. Jak dobrze pokażesz się na ujeżdżeniu,to później już za zwyczaj wszystko przychodzi łatwiej.
Jakbyś coś więcej chciała wiedzieć,to PW. 😉
Chciałam się zapytać czy pojawiają się jeszcze bryczesy w tym ciucholandzie na końcu Kraśnickich, który był tu często wspominany ( to chodzi o ten duży Profit przy pętli trolejbusów?)? Byłam tam dzisiaj pierwszy raz i dowiedziałam się, że czasem się zdarzają bryczesy ale w sumie to nikt nic nie wie.
to chyba trafiłaś na jakąś mało ogarniętą ekspedientkę.
Bryczesy są - dostawy WTOREK & CZWARTEK
Dzięki za informacje  :kwiatek:
To będę próbować jeszcze raz.
A nie jest tak, że zmieniają cały towar w sobote? 🤔
no z tego co ja wiem, to nie.
Z moich "obserwacji" wynika, że:

- dostawy bryczesów są niezależne od innych dostaw 🙂
- całkowita wymiana towaru w sobotę to trochę prawda, trochę bujda..., tzn: do piątku "towar" jest już tak wymieciony, że nie ma co wymieniać i z reguły dokładają już tylko nowy... (wiem, bo kilka "charakterystycznych ciuchów widziałam po kilka tyg z rzędu, mimo, że już były "wymiany"😉 🙂
A te bryczesy to w jakimś konkretnym miejscu leżą? Czy trzeba się przekopywać przez wieszaki z gaciami? :P
Pytam, bo nigdy tam bryczesów nie widziałam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się