Perfekcyjny makijaż

O kurcze, ładna stawka...
A już chciałam szukać salonu, bo moje brwi tez potrzebują wsparcia, zazwyczaj kończy się na kredce...
No to ja chyba przy kredce zostanę.  🙁
ash   Sukces jest koloru blond....
19 listopada 2013 11:31
Thymos, whitemoon071, zamiast kredki użyjcie cienia do powiek w kolorze zblizonym do brwi. Zanim miałam permanentnie zrobione brwi zawsze tak robiłam. Nauczyła mnie tego znajoma makijażystka.
Też używam cienia do delikatnego podkreślenia. Kredką łatwo przesadzić, a cień gwarantuje naturalny wygląd 🙂
Używałam kiedyś cienia, wolę kredkę. Mam fajną w kolorze jasno brązowo - szarym.
Ale ja mam taką kredkę z pędzelkiem z drogiej strony!
Dzięki temu unikam efektu: WOW - ale czarownica!" 
tylko codzienne smarowanie się tym mnie męczy 😉
A to ja też! Jak pomaluje to traktuje to jeszcze pędzelkiem, żeby rozetrzeć 😉
Tak, ale to tyle czasu zabiera, a widzę jakie piękne są brwi zrobione na parę lat...


Tak w temacie szybkich makijaży:
http://vitaminl.tv/video/831
haha, właśnie na fejsie to widziałam 😀 Btw - ta ostatnia pani ma dziwną twarz  🤣
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 listopada 2013 12:16
Uhh, ale się cieszę, że z moimi nic prócz regulacji robić:

To nie fair 🙁
od piątku w Rossmannie -40% na całą kolorówkę 😉
jak pierwszy raz zrobiłam konturowanie twarzy (ale bez 5cm warstwy tapety  :lol🙂 to mój chłopak na mnie popatrzył i mówi: powiedziałbym ci, że wyglądasz....(słów mu brakło), ale wyjdzie na to, że na co dzień jest źle. Więc nic nie powiem  😂
od dzisiaj do 24.11 w Superpharm -40% na podkłady i maskary
galopada_ mogłaś uwiecznić i wrzucić do wątku!
Chyba tez to sobie zrobię, ciekawe co mój powie 😎
Thymos wtedy ten watek nie istnial 😉) ja mam dosc male i wąsko rozstawione oczy. Wybieralam rodzaj konturowania do ksztaltu mojej twarzy plus wlasnie w kierunku optycznego powiekszania oczu 🙂 efekt - w koncu sie sobie podobalam  🤣
A masz gdzieś taką ściągę?
Ja też mam małe oczka - cierpię nie akceptację siebie w tym temacie 🙁
whitemoon071 Ja nie mam takich jak w linku, ale ostatnio w Naturze skusiłam się na tę paletkę: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=60113 i uważam, że są bardzo dobre jak na tę cenę (21zł). Polecam! Jak się rano pomaluję tak cienie są do samego wieczora na powiekach prawie tak samo intensyne jak na początku.
Mam jedną małą paletkę tej firmy, ale nie byłam zadowolona z pigmentów. Może akurat Twoje kolory lepsze. I może dlatego, że matowe  🤔 Te z linku podobają mi się! Może dam im jeszcze jedną szansę :p
ash   Sukces jest koloru blond....
21 listopada 2013 10:28
a gdzie można kupić taką paletę?? Idealnie moje kolory 😀
Thymos, ja też mam oczy raczej mniejsze niż większe, ale po obejrzeniu zdjęć różnych (ślicznych) aktorek doszłam do wniosku, że rozmiar nie ma znaczenia 😉 liczy się kształt, a ten można bardzo łatwo podciągnąć.

Poza tym, jestem szczerze zaskoczona tym co piszesz. Widziałam trochę twoich zdjęć w różnych wątkach, i uwierz mi kobieto, małe oczy to jest ostatnie co bym powiedziała na twój temat!
Ash - w Naturze na pewno jest ta firma. Nie jestem pewna czy w Rossmanie jest.
ash   Sukces jest koloru blond....
21 listopada 2013 10:33
whitemoon071, ooo w Rossmanie jakby była  🏇 Muszę sprawdzić. Dzięki :kwiatek:
whitemoon071 Paleta jest bardziej taka... [s]perłowa, świecąca[/s] satynowa (tego słowa mi brakowało! 😀 ). Ale nie ma tandetnego bazarowego efektu (ja zawsze unikałam perłowych cieni). Ładnie są napigmentowane, na mojej powiece wszystko widać. Drugi i trzeci kolor oraz dwa ostatnie na powiekach są prawie nie do odróżnienia, ale dzięki temu ładnie udaje mi się "przydymienie". Łatwo stopniować te kolory, ale pędzelek w paletce jest tandetny. Rozkrusza cienie przy nabieraniu i je osypuje wtedy okropnie. Jak już to używam końcówki z pacynką i mój normalny pędzel do cieni z włosia kucyka. Polecam, bo za taką cenę naprawdę nie spodziewałam się tak dobrej jakości tego produktu.

W Rossmannie ich nie ma, ale w każdej Naturze powinna być. 🙂
w Hebe jeszcze podobno są. 😉

Kusi mnie bardziej ta paletka z mojego linku, ale nie mam pojęcia co to za firma. Przejdę się dzisiaj do Natury obczaić tą cartrice 😉
ekhem szczerze dziękuję, ale prawda jest bolesna 😂 to takie coś, z czego nie jestem zadowolona, ale chyba każda z nas ma taka rzecz w sobie, która mu się wydaje "straszna i popsuta" 😉

Ja powiększam za pomocą ciemnej kredki, ciągnę kreskę na cm za oko...
Widziałam, że dobrze zrobione smoky eyes (jestem fanką) na małych oczach może dobrze wyglądać. Niestety nie mam ręki do takich fachowych malunków :/

Chyba tez się skuszę na te cienie🙂
whitemoon071, ooo w Rossmanie jakby była  🏇 Muszę sprawdzić. Dzięki :kwiatek:


Jeśli mowa o Catrice to w Rossmanie nie znajdziesz 😉
Natura albo Hebe.
ash   Sukces jest koloru blond....
21 listopada 2013 10:44
ekhem, dzięki, szkoda 🙁
Musze poszukać natury blisko siebie.
Na stronie catrice wyświetla się lokalizator z niemiec i tam są Rossmany, myślałam, że może u nas też :p
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się