Czy ktoś z was wybiera sie na Cavaliade /CSI do Poznania? 7-9.12.2013?

Dodofon pub to tak średnio, bo będzie nas trochę  😉 Ciężko będzie znaleźć tyle miejsc do siedzenia

Thymos to zmienimy klub na inny  😎 mało tego w poz?  🥂
Dokładnie 😉 chyba macie inne kluby! ? :P
TAK! Idźmy do [font=Verdana]ASZANTI[/font] 🏇

( :cool🙂
Dodofon pub to tak średnio, bo będzie nas trochę  😉 Ciężko będzie znaleźć tyle miejsc do siedzenia

Thymos to zmienimy klub na inny  😎 mało tego w poz?  🥂


no ale ile?
mi rybka w sumie gdzie, chociaż jak będzie mega muza - to bedzie głośno i nie do pogadania...
optowałabym jednak gdzieś na rynku
co to to Aszanti? :p
Thymos, ty i stara dupa  😵 świat sie kończy! 😂
co to to Aszanti? :p


No co Ty, Aszanti nie znasz?  😎
Jakoś ostatnio się nabijałam z kumpelą z tej nazwy, pewnie coś w stylu van dizla 😉
No nie znam 🙁 i w necie też nic nie ma! (szukałam i albo jestem ślepa, albo nie ma żadnej strony itp)

Swoją drogą - mogliby kiedyś zrobić cavaliadę we Wrocławiu!
Dworcika chętnie poznam , zapraszam 🙂
Ja jestem rozpoznawalna, koszulka firmowa, rudy łeb 😉
Nie szuka ktoś noclegu na Cavaliade?
Wejście do sq w Pt 06.12 bedzie płatne. Pewnie min 25pln...
Czy będzie ktoś wracał z Poznania z Cavaliady do Warszawy w niedzielę (najfajniej już po wszystkim) i zechciałby zabrać 2 dziewczyny, oczywiście dokładamy się do paliwa! 😉
Aszanti to teraz budda bar😉
można gdzieś zdalnie kupić bilet??? na jeden dzień? albo może ktoś z Poznania by szedł kupić  wcześniej i mi kupił przy okazji, przeleję kasę na konto??:P

Edit. Czy ja dobrze widzę że bilet na niedziele w dniu wydarzenia kosztuje 70zł czy ja już mam problemy z oczami?
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
23 listopada 2013 12:48
nie ma Ashanti, nie ma Buddha Bar, jest SHANTI 😉 https://www.facebook.com/klubshanti?fref=ts

Ceny biletów w tym roku są absurdalne!

Dwo, odwiedzę Cię koniecznie, a Ty mnie ze wszystkimi zapoznasz, bo ja nikogo nie poznam 😉
A swoją drogą, to na kiedy Wy planujecie te spotkanie?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
27 listopada 2013 00:52
ja nigdy nie byłam i nie planowałam jechać, ale jako że niespodziewanie dostałam VIPowską wejściówkę, to głupio byłoby nie skorzystać 😎

Czy wiadomo jakie firmy/sklepy będą miały swoje stoiska? Bo zastanawiam się jak bardzo będę chodzić i jęczeć nad tymi wszystkimi cudami 😁
Strucelka - ja polecam jedno stoisko (za cholerę nie pamiętam co to.) takiego pana niemca co to w ogóle nie orientuję się w cenach. Można ładnie go zakręcić i wyrwać fajne kurtki, bluzy, czapki w cenach mniejszych niż powinny być  😁 Ma tłumacza polaka, chyba w ogóle niekoński człowiek. ;d
Ja jestem w sobote do 16, gdyby ktos chcial pomachac/zagadc to smialo🙂
Faith będę Cię szukać  😀
mam ubrac majtki na glowe czy cos rownie charakterystycznego?:P
Ja jestem w sobote do 16, gdyby ktos chcial pomachac/zagadc to smialo🙂


A dlaczemu tylko do 16? nie chcesz zostać u mnie do nd..?  😎
majtki są ok  😁
Faith koniecznie pantalony. Żadnych stringów!!!  😎
Barchany!!
Thymos - powod jest o tyle prosty ze az prozaiczny... wyplate mam dopiero 10go 😀iabeł:
barchany to lepiej na tyłku mieć, toć to idzie zmarznąć jak cholera!

Struc, to się spotkamy w końcu! A tak btw, to będę w Krakowie 2 dni od 21. lutego, mam lot powrotny z Madrytu do tegoż zacnego miasta i na weekend zostaję  😁
czapraczek   Cel jest bliżej niż myślisz ;)
27 listopada 2013 16:21
Hej 🙂 Może bede sie wybiera cod pOznania od piątku, soboty  do soboty , niedzieli... zastanawiam sie nad jakim noclegiem z piatku na sobotę albo z soboty na Niedzielę , Jadę z Wawy a polski bus jak juz dziewczyna jedna piasała albo bede o 4 :25 albo o 13 :25 w sobote wiec sie zastanawiam nad noclegiem , znacie jakis tani godny polecenia ???
A swoją drogą, to na kiedy Wy planujecie te spotkanie?


Halo ! Halo! 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
27 listopada 2013 20:16
buyaka No! a jak nie teraz (będę z TŻ) to jak przyjedziesz do Krk to daj znać! Drineczek albo kawa obowiązkowe!
będę i ja w sobotę i niedzielę. Jakby ktoś mnie rozpoznał to śmiało 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się