... ślub :) ...

Pieknie uchwycone uczucia  💘
Breva siedziałam i oglądałam ze łzami super. Przepiękne zdjęcia 🙂

gdzie zamawialiście zaproszenia, bo są bardzo ciekawe 🙂
wasia   Goniąc marzenia!
18 listopada 2013 12:29
Dziewczyny, ja ponawiam pytanie bo zaginęło.
Kiedy planujecie lub zajmowałyście się sprawą tortu? Zdania się podzielone i teraz to już sama zgłupiałam i nie wiem. Im wcześniej tym lepiej, czy nie ma pośpiechu? Liczba gości ma duże znaczenie?
Będę wdzięczna za podpowiedź  :kwiatek:
wasia, ja się tortem zajęłam jakoś z miesiąc wcześniej. Zamówiłam u Sowy i BARDZO polecam, bez porównania z innymi cukierniami, gdzie próbowaliśmy a cena bardzo ok.
wasia   Goniąc marzenia!
18 listopada 2013 13:07
Dzionka
o kurczę, to rzeczywiście chyba nie muszę się zbytnio spinać i mam jeszcze troszkę czasu na to.
Wielkie dzięki  🙂
wasia, u nas dało się to spokojnie zaplanować z takim niedużym odstępem czasu. Jeśli chcesz kupić u Sowy (mają sklep w CH tagówek i tam można zamówić), to masz gratis wypróbowanie kilku smaków - polecam, bo wszystkie są pyszne 😀
wasia   Goniąc marzenia!
18 listopada 2013 13:22
Dzionka
a to już dopytam do końca. Kwestia dowozu. Bo tort u nas będzie na ok. 110 osób więc będzie piętrowy. Sowa zajmuje się dowozem czy trzeba coś w tej kwestii wymyślać?
wasia, my to załatwialiśmy przez pałac akurat, ale wiem, że Sowa sam dowiózł tort. Oni podają cenę za kilometr, więc wszystko zależy jak daleko jest od miejsca, w którym zamawiasz, do miejsca wesela. W ogóle nic nie wiem - gdzie będziecie mieć wesele? Kto by pomyślał, że będziemy obie w tym wątku te 5 lat temu w Słupnie 😉
wasia   Goniąc marzenia!
18 listopada 2013 13:31
Wesele będzie w sali w Kobyłce we wrześniu 2014. "W pakiecie" z salą nie ma tortu dlatego sama muszę to ogarnąć i znaleźć jakieś ciekawe propozycje.
Łooo od Słupna minęło już tyle czasu i tyle się pozmieniało jak widać 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
18 listopada 2013 13:54
Breva świetne, na prawdę i też mi łzy poleciały 😀
dzięki🙂

zaproszenia stąd: http://www.zjakzaproszenia.pl/ te zakładkowe. Ale samo logo nam zrobił mój kolega - łączył dwa różne obrazki, na szarfę wklejał inicjały i datę ślubu🙂 Ale stronę polecam - my wymyślalismy z tymi zaproszeniami, bo było 75 sztuk dla znajomych itp. własnie z taką okładką, a ze 30 zaproszeń było bardziej eleganckich, bez tego obrazka, tylko z naszymi inicjałami i imionami - dla rodziców, rodziny. I nie było żadnego problemu! Treść też pisaliśmy sami (byla gdzies we wątku) i też - no problemo
Zamówiłam dzisiaj buty, będą szyte na miarę i takie jak chciałam 🙂 160 zł wyjdzie mnie ten interes. ok 3 tygodnie czekania...
o! gdzie zamawialas? tez mam taki plan😉
faith http://www.witt.com.pl/
tutaj 🙂
Breva fantastyczne zdjęcia! Radość bijąca od ciebie jest niesamowita!! Super (tylko czemu macie takie krejzolskie hasło do zdjęć :P)
rochnar, nie mam pojęcia:P ostatnio parze młodej której ja robiłam zdjęcia zrobilam jakieś proste maksymalnie żeby nie zapomnieli i nie musieli zawsze kopiować.. a due mondi nam zrobili psikusa;P
Breva, super zdjęcia! Piękne emocje 🙂 No i suknia śliczna!
wasia - ja zamówiłam też u Sowy na targówku 2tygodnie wcześniej 🙂 z tym, że nie braliśmy piętrowego bo na 30 osób to za dużo. A w ogóle to gratsy! Stara ekipa Słupna wychodzi za mąż...ale ten czas leci!
wasia   Goniąc marzenia!
19 listopada 2013 10:04
Idrilla
Dziękuję bardzo no i też oczywiście gratuluję już bycia żoną 😉
Kajula i jak u sniezkow?🙂
Kajula i jak u sniezkow?🙂


Nie dojechaliśmy, bo mnie rozłożyła jelitówka 🙁
sosi   szczypior szczypior...
24 listopada 2013 18:43
Breva super zdjęcia!! fajnie pokazany wyjątkowy klimat 🙂
a zdjecia z wesela to chyba jedne z najlepszych jakie widziałam, wszyscy goście świetnie  'powychodzili' 🙂

Nowe wieści z frontu- pierwsze mierzenie sukni ślubnych za mną. Wrażenia bardzo hmmm... dziwne. Nie lubię chodzić na zakupy i mierzyć 1000 rzeczy więc i tu mierzenie troszkę męczące, ale do tego podjarka konretna, więc w sumie mogę trochę powiedzieć że było fajnie. Dziwne jest trochę jak skaczą wokół ciebie 2 babeczki i dopasowują za dużą/ za małą suknię do ciebie żeby wyglądała tak, jak oryginalnie powinna. Do tego 'instalowanieZnasię' w niektóre z nich jest komiczne i czasem trwa baaaaardzo długo.

I stety niestety jest tak jak pisałyście- suknie które mi się podobają i myślałam że mogą być fajne są OK, a takie na których krój i wygląd ogólny bym nawet nie spojrzała leżą bdb i podkreślają/ukrywają co trzeba :O

Znalazłam suknię, która wydaje się być idealna. Cena trochę mnie wciąż odstrasza, ale jak nic lepszego nie znajdę, to w styczniu zamawiam...
Zainteresowanym mogę link na pw wysłać 😉
rochnar, piękna! Aż zazdroszczę, że na Tobie leży... 😉
rochnar dobrze, że weszłam tutaj teraz a nie później, bo bym nie zobaczyła  😎
może ktoś sie załapie 🙂
można wygrać sesję zdjęciową 🙂!

https://www.facebook.com/events/535571183198476/
rochnar, piękna! Aż zazdroszczę, że na Tobie leży... 😉


Hehe totalnie nie mój styl i nie moja bajka a na mnie wyjątkowo db się prezentuje... Ale na konia to w niej nie wsiądę :/

[quote author=galopada_ link=topic=34.msg1935541#msg1935541 date=1385494472]
rochnar dobrze, że weszłam tutaj teraz a nie później, bo bym nie zobaczyła  😎
[/quote]

E tam, jakbyś napisała to bym ci link wysłała na pw :P
rochnar przypadkiem tu weszłam bo na na głównej wyświetliło, że pisałaś. Inaczej bym przegapiła i nie wiedziała nawet, że mam się upominać na pw  😉 A tymczasem opuszczam ten wątek, bo tu nie pasuję  😎
mery, byłam w ich salonie i żadna kiecka mi się nie podobała. Do tego ceny wysokie.
rochnar piękna w moim stylu ale niestety na mnie leży taki krój źle 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się