Stajnie w Warszawie i okolicach

ash   Sukces jest koloru blond....
25 listopada 2013 10:37
Mała, kameralna i czysta stajenka. Stoją 2 klacze właścicieli. Mają plac do jazdy, kilka przeszkód i duuużo terenu, latem soczysta trawa.
Idealna stajnia na emeryturę, odchów 🙂
Sama myślałam o tej stajni dla mojego Pimpka jak mieliśmy mieć przerwę, ale przerwy nie ma więc nie ma zmian.

edit:' No i cholera zapomniałam o niej powiedzieć Amnestrii  😡 😵 🤬
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
25 listopada 2013 10:52
ash może jeszcze nie jest za późno i amnestia skorzysta, any way fajnie że są takie opcje w pobliżu Warszawy- bo jednak wysłanie konia przyzwyczajonego do codziennych zabiegów gdzieś hen daleko od 'pańskiego oka' nie wszystkim służy 😉
Ash dzięki :kwiatek:
Będę się kontaktować 🙂
Juliaaa ja na miejscu Implozji wytoczyłabym Ci taki proces za zniewagę ze bys sie obsrała, nie piszesz o faktach tylko ja obrazasz. Ona ma swiete prawo wyrazic swoja opinie. Widziałam Dowgira w poprzedniej stajni, moze dupy nie urywał ale po tej waszej staji wygladał jak smierc juz nie mówiac o przepychankach personalnych. Normalne ze pensjonariusz po takich przejsciach odradza stajnie innym tylko i wyłacznie dla ich dobra. A Ty swoim wysokim poziomem równasz sie z poziomem stajni w której staacjonowała....
sylwikk1, czekam zatem na proces. Ponad to proponuję przejście na pw z takim gadaniem głupot. W tym wątku chciałam jedynie wyrazić opinię o stajni, w której stoję i ją wyraziłam, a Wy nie możecie przeboleć i piszecie bzdury.
Naprawdę nie interesują nas wasze przepychanki!  🚫
A dla mnie najlepsze jest to, że ja nawet nie wiem o jakich stajniach jest mowa 😵
Nie widziałam, żeby gdziekolwiek Implozja pisała gdzie stała z koniem.

Więc Juliaaa daruj, tak jak pisze kajpo - nas naprawdę to nie obchodzi 🙄
właśnie ja daruję i apeluję też do innych o to, żeby osobiste przepychanki realizować na pw.

Edit: Kajpo sam/sama brała w nich udział 🙂
amnestria [b]  kajpo  [/b]
Dlatego ja sobie darowałam te przepychanki, bo co będę odpisywać na stek bzdur?!
I powtarzam ja temat zakończyłam definytywnie i na zawsze. I ostrzegam żeby Ci "ludzie" nie nasyłali na mnie swoich znajomych bo nic tym nie zdziałają
🙂
Juliaaa nie wiem kim jesteś i w której stajni stoisz. To mnie nie interesuje. Ale to, co napisałaś wybitnie świadczy o Tobie.
Jak się nie ma argumentów to się obraża innych. Takie jest moje zdanie.
Można się nie zgadzać ze zdaniem innych osób ale zupełnie inaczej to wyrażać...
Teraz po Twoich wypowiedziach wiem, że nie stanę z koniem tam gdzie Ty z podstawowego względu. Choćby stajnia była ze złota to z takimi ludźmi nie chce mieć żadnych kontaktów.
famka   hrabia Monte Kopytko
25 listopada 2013 12:04
uderz w stół a nożyce ....  🚫 a argumentów dalej brak,  schizofrenia paranoidalna
implozja, agaEl, bardzo proszę o przedstawienie mi (ale to już na pw) co z mojej wypowiedzi jest kłamstwem i stekiem bzdur.
Pewnie odzewu nie będzie, bo nie macie argumentów.
Każdy ma swoje spojrzenie na to czego oczekiwać po stajni. Faktem jest, że do tej, "zniesławianej" przez Implozję stajni, trafiły dwa skrajnie wychudzone konie, które dość szybko zaczęły przybierać na masie. Może jednak coś Implozja robiła nie tak, że jej koń wyglądał jak siedem nieszczęść...Mój koń, stojąc już prawie rok, jak i inne konie wyglądają bardzo dobrze.
ash   Sukces jest koloru blond....
25 listopada 2013 15:31
Lutien, po co odgrzewasz kotleta?
emptyline   Big Milk Straciatella
25 listopada 2013 15:32
Głodna była. 🙂
Nie jadam mięsa  😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
25 listopada 2013 15:42
no to starego placka wege 😉

Oprócz osób zainteresowanych i tak  nikt nie wie o jaką stajnię chodzi choćby nie wiem jak bardzo ją miałby ktoś oczerniać
Każdy ma swoje spojrzenie na to czego oczekiwać po stajni. Faktem jest, że do tej, "zniesławianej" przez Implozję stajni, trafiły dwa skrajnie wychudzone konie, które dość szybko zaczęły przybierać na masie. Może jednak coś Implozja robiła nie tak, że jej koń wyglądał jak siedem nieszczęść...Mój koń, stojąc już prawie rok, jak i inne konie wyglądają bardzo dobrze.



Szkoda że zapomniałaś dodać że te 2 skrajnie wychudzone konie odeszły w tym samym czasie razem ze mną, nie sorry ja raczej odeszłam z nimi do Sabatu...
Pozatym ludzie ja tej stajni nie oczerniam i nie zniesławiam, bo na jej temat nie pisze, nawet nie napisałam nazwy "Waszej" stajni.  Wyraźałam opinię na temat stajni w Borzęcinie i zapytana zostałam o Sabat, więc odpowiedziałam. Jeżeli Wam jest dobrze i Wasze konie wyglądają super to tylko się cieszyć. Tylko po co kogoś obrażać bo miał inne zdanie niż osoby które tam zostały? Dlaczego nikt ze stajni Sabat nie pisze takich komantarzy i się do mnie nie przyczepia? Może dlatego że normalnie odeszłam i każdy rozumie że właściciel konia ma prawo wybrać gdzie ten koń stoi (a nieraz takie decyzje trzeba podjąć zmieniającymi się sprawami osobistymi). Od "Was" jak odchodziłam do ostatniego momentu z każdym normalnie rozmawiałam i nigdzie nie pisałam, na tym czy innym forum żeby ktoś do "was" nie szedł bo coś tam. Mój koń poleciał nie ma co ukrywać, a teraz przekonywanie kto miał racje i obrażanie się wzajemne coś da? mi albo Wam? Czasu się nie cofnie, może było trzeba by w końcu zachować się jak normalni i dorośli ludzie i powiedzieć było mineło nasze drogi się rozeszły i nara. A nie non stop się obrzucać błotem. To już nic nie da.
Odnośnie prośby innych użytkowników forum żeby skończyć te przepychanki, mówię że to jest ostatni mój wpis na ten temat i na następne zaczepki czy też podanie faktów nie będę odpisywać, bo ja nie mam się z czego już tłumaczyć.

Juliaaa i Implozja, dziewczyny litości!!! Zaśmiecacie wątek, już nikt tutaj nie chce słuchać Waszej dyskusji. Kilkukrotnie kilka osób prosiło, żebyście przeniosły się na korespondencję prywatną. Uszanujcie to proszę i zmykajcie na priv.
famka   hrabia Monte Kopytko
26 listopada 2013 08:30
czy ktoś może zna miejsce i właściciela, osoby prowadzące  ?

http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/19799
[quote author=baba_jaga link=topic=46.msg1933748#msg1933748 date=1385373743]
Wyglada jak stajnia Cairy.
Tylko cena by sie w ogloszeniu przydala jedna.
[/quote]

baba_jaga , z tego co wiem, Caira nie prowadzi pensjonatu, a ma jedynie przydomową stajnię dla swoich koni. chyba, że się mylę.
[quote author=baba_jaga link=topic=46.msg1933748#msg1933748 date=1385373743]
Wyglada jak stajnia Cairy.
Tylko cena by sie w ogloszeniu przydala jedna.


baba_jaga , z tego co wiem, Caira nie prowadzi pensjonatu, a ma jedynie przydomową stajnię dla swoich koni. chyba, że się mylę.
[/quote]

Caira swego czasu wrzucała u nas ogłoszenie o boksie 😉
Pewnie dopóki nie kupiła tego arabka, który już jest do dzierżawy.
Potwierdzam, to nie moja stajnia. A w mojej obecnie wszystkie boksy zajęte. 😉
Hej, jaki jest dojazd do Siedlisk? Mowa o stajni Siedliska, a pytam o dojazd dla niezmotoryzowanych:kwiatek:
emptyline   Big Milk Straciatella
26 listopada 2013 22:24
Nie ma. 🙂 1.8km z buta, od PKS'u chyba.
dziękuję!
emptyline   Big Milk Straciatella
26 listopada 2013 22:30
Może coś się zmieniło teraz, niech się jeszcze wypowie ktoś kto tam stoi.
Potwierdzam, to nie moja stajnia. A w mojej obecnie wszystkie boksy zajęte. 😉


Caira
, prowadzisz jakiś pensjonat ? Czy masz tylko swoje konie ?
czy ktoś może zna miejsce i właściciela, osoby prowadzące  ?

http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/19799


z tego co wiem, te stajnię prowadzi w tej chwili p.Włodek Kołakowski - kaskader, jeździec, nauczyciel http://pokazykonne.pl/
Znam go mało, ale zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się