Howrse gra :)

Zapraszam na zawody (są dla początkujących) osrodka Stajnia w wiecznym lesie, chcę je rozkręcić jeśli ktoś ma konie na których mu specjalnie nie zależy to proszę również o kwaterowanie swoich koni, żeby podnieść prestiż 😉
Szukam wszystkich pracowników oprócz kowala!
Cierp1enie, ale ty masz pęd, lecisz z tymi promocjami jak na wyścigi  🙂 Ja właśnie sobie zrobiłam skrzydlatego jednorożca 😁 Z kontem VIPa chyba poczekam jak mi się skończy Pegaza, może na jeden miesiąc się skuszę, bo 10 kuponów to dużo.
watrusia - no ja gram tylko by zdobywać kolejne boskie hehe


przypomniałaś mi o skrzydlatych, idę dorobić jednorożcom wszystkich ras skrzydła, do trofeów będę miała 🙂

edit: ale masakra, nie dość że poszło 24 szt krwi meduzy z zapasów (przed eliksirami :/ ), to jeszcze jednorożce przystały być jednorożcami, a są skrzydlatymi jednorożcami i muszę kupić jednorożce do prawie wszystkich ras...  😵

za ile można sprzedać skrzydlatą laskę hermesa albo 5 element? w equusach i na com do tego 😉
no właśnie, też sprzedam 5 żywioł za eq
jak to pięknie wygląda  😍
w zapasach teraz mam x21
Przyjęto 2 x Objęcia Morfeusza od żeluś1!
Przyjęto 2 x Objęcia Morfeusza od natu hmmm!
Przyjęto 2 x Objęcia Morfeusza od madziara121!
Twoja propozycja wymiany została zaakceptowana. Do Twojego konta dodano: 1 x Objęcia Morfeusza!
Twoja propozycja wymiany została zaakceptowana. Do Twojego konta dodano: 1 x Objęcia Morfeusza!
Twoja propozycja wymiany została zaakceptowana. Do Twojego konta dodano: 1 x Objęcia Morfeusza!
Przyjęto 2 x Objęcia Morfeusza od Matik99!
nieźle 🙂
Ale te skrzydlate jednorożce, dalej rodzą jednorożce? 
hue hue hue 😁 w sumie 42 HoPy  😜
calore  ja wymieniłam 5 żywioł na 2 objęcia
calore brawo !  🙂
Powie mi ktoś jak teraz działają zabawy ze źrebakiem? jest jakiś program? w szukajce widzialam tylko z 2011, a to chyba jeszcze staara wersja 🙂
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
25 listopada 2013 19:31
musisz wstawić źrebaka do dobrego ośrodka, podać piętę i muśniecie.  :3 i tu kolejność dowolna. ^^
wabankowa, a dzięki 😉 w przeliczeniu to 21 OM daje 42 RO 😁
albo boks z prysznicem i :
8 miesięcy -> wyczyść, 8 godzina zabaw, karmienie, picie, głaskanie, marchewka, rzepa. 1 godzina zabaw
10 miesięcy -> wyczyść 8,30 zabaw , karm, picie, gł, march, 1 godzina zabaw
12 miesięcy -> wyczyść, 9,30 zabaw, k,p,g,m, 1 godzina
14 miesięcy -> wyczyść, 10 zabaw, k,p,g,m, 1 godzina
16 miesięcy -> 10 zabaw i normalnie się zając
ja jadę full opcją, prysznic, muśniecie, pięta. musi działać 😉
Szukam sittera na ok. miesiąc, może być dłużej: obowiązki codzienne logowanie i ogarnianie jednego konia. Zapłata do uzgodnienia. 😉
[s]Sprzedam 2xOM, za 4 kupony 🙂 [/s]
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 listopada 2013 07:54
Libeerte, ja robię tak:

8 m-c
napój/czyszczenie/0,5h zabawy/ karmienie 3kg/7h zabawy/ głaskanie/ rzepa/ marchewka/ 1h zabawy

10 m-c
napój/ czyszczenie/0,5h zabawy/ karmienie 4kg/ 7,5h zabawy/ głaskanie/ rzepa/ marchewka/ 1h zabawy

1 rok
napój/ czyszczenie/ 0,5h zabawy/ nakarm 4kg/ 8,5h zabawy/ głaskanie/ rzepa/ marchewka/ 1h zabawy

1 rok 2m-c
napój/ czyszczenie/ 0,5h zabawy/ nakarm 4kg/ 9h zabawy/ głaskanie/ rzepa/ marchewka/ 1,5h zabawy

1 rok 4m-c
napój/ czyszczenie/ 0,5h zabawy/ nakarm 5kg/ 10h zabawy/ głaskanie/ rzepa/ marchew/ 1h zabawy

bez boksu z prysznicem i przedmiotów z czarnego rynku :p
Szukam sittera na ok. miesiąc, może być dłużej: obowiązki codzienne logowanie i ogarnianie jednego konia. Zapłata do uzgodnienia. 😉


jak ogarnianie jednego konia to ja mogę 🙂
Ok jaki masz nick?
ja mam w zapasach 1880 PD, 35 szt OM  😜 , 28 wód młodości, 26 piorunów, 23 różdżki, 15 klepsydr, 15 zestawów Hery, 34 krwi meduzy, 4 SLH, 8 nyxów , 3 UH  🏇 nachomikowało się tego trochę  🤣 najwięcej mam puszek pandory bo 55... i dużo innego drobiazgu ;D
julka177 na jednego konia to też mogę, nick: kuciaczek



SZUKAM SITTERA
do średnio. 25 koni. Liczba się stale zmienia. 45 equus za konia.
mam bliźniaki to bede próbować 🙂
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
26 listopada 2013 16:07
następna promocja to planszówka xD

info z zagrody mgły:
http://www.zagroda-mgly.com/t14575-swieta-swieta-ida-swieta-nowy-event-a-jednak-stary

grafiki:



nowy koń Opal

i dzikus Nangchen

oba konie cudowne  😍
Co daje Opal?
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
26 listopada 2013 16:44
jeszcze tego nie wiem  😀
za sam wygląd mam zamiar się, o nie postarać 😀
ładnie narysowany ten Opal, ale moja reakcja na planszówkę to: nieeeeeeee  👿 mam uraz od czasu tej z zeszłego roku 😉 mieliśmy wykopaliska, loterię, karty, a teraz będzie gra. czyli same promocje, gdzie nagrody zależą od szczęścia danego gracza :/ nie bawię się tak.

eh, mam to w rzyci, ida se 😁 jak to powiedział p. Andrzej górnik 😉


dobre na takie okazje  😁

edit. wow Banker 1 hour 5 600 000eq! ciekawe, do ilu podbiją w ciągu tej godziny 🤔
Będę próbowałą wywalczyć Opala
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
26 listopada 2013 17:29
ładnie narysowany ten Opal, ale moja reakcja na planszówkę to: nieeeeeeee  👿 mam uraz od czasu tej z zeszłego roku 😉 mieliśmy wykopaliska, loterię, karty, a teraz będzie gra. czyli same promocje, gdzie nagrody zależą od szczęścia danego gracza :/ nie bawię się tak.

[quote author=calore link=topic=49169.msg1887228#msg1887228 date=1380378700]
eh, mam to w rzyci, ida se 😁 jak to powiedział p. Andrzej górnik 😉


dobre na takie okazje  😁

edit. wow Banker 1 hour 5 600 000eq! ciekawe, do ilu podbiją w ciągu tej godziny 🤔
[/quote]

w tamtym roku, zabrakło mi paru pół do eurosa xD
znając życie, opal będzie dawał z łaski diamenty jak kwarc xD
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się