sklepy internetowe

Dziś przyszła mi paczka z bobera/bobra  🙄 (kurde no nie mogą zmienić na świstaka?)

Wysłali w poniedziałek, dziś jest czwartek - to i tak krótko jak na naszą pocztę polską, a tym razem za kuriera nie dopłacałam bo mi się nie spieszyło z wysyłką no i 10 zł różnicy  😉

także wielki plus dla http://www.bober.com.pl/  🙂 za bardzo dobry kontakt z klientem, informowanie na bieżąco o stanie i statusie zamówienia, no i za super promocję  😉


Kurde... moja podobno wyszła 14 listopada i nie ma 🙁 Jutro nie dam rady, ale pojutrze chyba zajrzę na pocztę.
Czy ktoś się orientuje z jakich sklepach jeździeckich jest Dzień Darmowej Wysyłki? 2 grudzień 2013r.
Jeszcze raz Pro-Linen.Zamówienie doszło bardzo szybko i gładko. Dobrze zapakowane.
Pan przemiły. Dzwonił, upewniał się.
PLUS
Duży + dla sklepu A. A. Bober
Bardzo cierpliwi, pomimo moich zmiennych zdań 🙂 Bardzo dobry kontakt. Szybka wysyłeczka no i te promocje  😍
Kolejny + dla Amigo
Paczka przyszła po mniej niż 24h 😀 Bardzo dobrze zapakowana, musiałam się naciąć żeby otworzyć  😂
Kupował ktoś w FEBRO ?? Jakie opinie ?
Klami, ja kupowałam,  wszystko było ok.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
24 listopada 2013 18:44
Tania, może zamawiałaś od nich trawokulki i wiesz, jakiej są wielkości??? Tak z ciekawości pytam...
Makrejsza w wątku o paszach możesz zobaczyć te trawokulki [url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,25.msg1925932.html#msg1925932]klik[/url]
desire   Druhu nieoceniony...
24 listopada 2013 22:46
Dziś przyszła mi paczka z bobera/bobra  🙄 (kurde no nie mogą zmienić na świstaka?)


no nie wytrzymam...  😵
strzemionko, byś sobie darowała, nazwa sklepu pochodzi od nazwiska właściciela - b. dobrego zawodnika i trenera..
emptyline   Big Milk Straciatella
24 listopada 2013 22:51
I skoro jak wół napisane jest "Bober" to nie ma to nic wspólnego ze zwierzęciem, którego nazwa to "bóbr", nie ciężko więc wydedukować, że odmieniamy w wersji "bobera". 🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
25 listopada 2013 07:28
Desire po co to?
Bardzo dobrze wiem, że sklep należy do Anny i Artura Bober i że bober to nazwisko a nie nazwa zwierzęcia.

Po prostu śmieszy mnie ta nazwa, i ta wypowiedź z odmienianiem nazwy "bober" (nie bóbr  😉) była na żarty, a Ty odebrałaś to jak bym napisała coś na prawdę okropnego.
desire   Druhu nieoceniony...
25 listopada 2013 08:17
strzemionko, no sory, po prostu nie wypada - nawet w żartach.  😵
a według mnie w tej nazwie nie ma nic śmiesznego, już samo nazwisko to reklama sklepu.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
25 listopada 2013 08:25
widocznie dla mnie ma coś śmiesznego w sobie  🙂
mam w niektórych kwestiach "dzieciuchowe" zdanie ale to nie jest powód do roztrząsania tego  😉

Nie rozumiem dlaczego po jakimś czasie (mam na myśli takie coś, że po moim "nie wypadającym" poście jest już 10 innych, na inny temat a ktoś pyta o moją wypowiedź) roztrząsa się takie moim zdaniem błahe rzeczy. Bo nie napisałam czegoś w stylu "co za idiotyczne nazwisko" lub "hehehe bardzo śmieszne, co za ludzie, jak oni mogą pokazywać się z takim nazwiskiem i jeszcze prowadzić sklep w internecie?!" tylko na żarty napisałam wstęp do wypowiedzi dotyczącej zamówienia w sklepie Bober, które przebiegło bardzo pomyślnie (bo po to jest ten wątek).
Tania, może zamawiałaś od nich trawokulki i wiesz, jakiej są wielkości??? Tak z ciekawości pytam...


Zamawiałam. Skąd wiesz?  👀
Są wielkości tabletek jakby. Takie średnicy 1-1,5 cm. Chyba smaczne bo zostały wessane.
I dostałam masę próbek. Na przykład wysłodki. Też wessane. Dostałam też czarnuszkę sprasowaną i to starannie zostało wyplute.
A moim celem głównym była pasza Senior Spillersa i smakuje..
Kupiłam tez olej lniany z innymi olejami. Tego jeszcze nie podawałam. 
Kolejny ogromny + dla bergo pan do mnie zadzwonił że nie mają wodzy i zaproponnował mi 2 razy droższe 😀
A paczka jutro u mnie :>
Kolejny ogromny + dla bergo pan do mnie zadzwonił że nie mają wodzy i zaproponnował mi 2 razy droższe 😀
A paczka jutro u mnie :>

Serio PLUS, czy ironizujesz?
Wie ktoś może ile czasu czeka się na czaprak Equiline z Febro ? Bo pisze ,że szyty na zamówienie więc nie wiem na jak dlugo mam się uzbroić w cierpliwość  🤣
[quote author=PATRYCJA10822 link=topic=81.msg1935038#msg1935038 date=1385471311]
Kolejny ogromny + dla bergo pan do mnie zadzwonił że nie mają wodzy i zaproponnował mi 2 razy droższe 😀
A paczka jutro u mnie :>

Serio PLUS, czy ironizujesz?
[/quote]

Może te 2 razy droższe w cenie tych, których nie było?
[quote author=Tania link=topic=81.msg1935050#msg1935050 date=1385471857]
[quote author=PATRYCJA10822 link=topic=81.msg1935038#msg1935038 date=1385471311]
Kolejny ogromny + dla bergo pan do mnie zadzwonił że nie mają wodzy i zaproponnował mi 2 razy droższe 😀
A paczka jutro u mnie :>

Serio PLUS, czy ironizujesz?
[/quote]

Może te 2 razy droższe w cenie tych, których nie było?
[/quote]
Aaaa. To rozumiem. to PLUS wielki.
Tania oczywiście w cenie tych które zamówiłam 🙂
Kolejny plusik dla Skoczka. Świetny kontakt, baaaardzo miła Pani mimo, że zrobiłam zamieszanie 😀
dziewczyny, czy którąs z Was robiła zakupy w tym sklepie?
horse-fit.pl
maja przyjemne ceny derek horze ale chciałabym miec pewnośc, że nie będe czekać na derkę pół roku...
Wie ktoś może ile czasu czeka się na czaprak Equiline z Febro ? Bo pisze ,że szyty na zamówienie więc nie wiem na jak dlugo mam się uzbroić w cierpliwość  🤣


Alegz maks 21 dni.
a ja + dla majeczka🙂, konkretnie, szybko no i kontakt mailowy bezcenny🙂
kasia&figa ale chyba nie ma takiego sklepu?  🤣
Livia   ...z innego świata
27 listopada 2013 20:22
Niezmiennie plus dla Salonu Pegaz z Poznania 🙂
+ dla: animalia, bober, horse-trade - mimo tego, że dostałam nie ten czaprak co zamawiałam, sprawna wymiana i cały czas dobry kontakt, konik.com - bezproblemowo z reklamacją, equishop, caball, arcus

natomiast niestety - dla gnl dość znaczący błąd w opisie towaru na który czekałam dużo dłużej niż było powiedziane na początku, długi czas oczekiwania na zwrot kasy, jak widać niektórym zrobienie przelewu ciężko przychodzi, minął już ponad tydzień i nadal czekam
+ dla arcus-konie.pl
BARDZO szybka przesyłka, informowanie na bieżąco. Miły dodatek w postaci breloczka. Mały minus za paczkę - oprócz rzeczy, które zamawiałam, dostałam pełno toreb na sztylpy, kawałki kartonu i skrawki materiału. 🤔
+ dla arcus-konie.pl
BARDZO szybka przesyłka, informowanie na bieżąco. Miły dodatek w postaci breloczka. Mały minus za paczkę - oprócz rzeczy, które zamawiałam, dostałam pełno toreb na sztylpy, kawałki kartonu i skrawki materiału. 🤔


Fufu
czymś trzeba wypełniać kartony, żeby to co w środku nie zniszczyła firma kurierska.
Dla mnie raczej byłby to plus a nie minus
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się