Konie zimnokrwiste i pogrubiane

PauliL czy po tym zgoleniu one wyglądają jak takie beczułki na zapałkach? Nie mam na celu obrazy, ani nic, ale taki obraz stanął mi przed oczami 🙂
harja, watek o dopasowaniu sledze caly czas, ale bardziej bede uderzac do tego o bezterlicowkach (zastanawialam sie tez nad westernowym bezterlicowym, ale to jeszcze wiecej dopasowywania, na pewno za kilka lat kupimy do dreptania w tereny, poki co pracujemy bardziej ujezdzeniowo 🙂😉 🙂 niemniej dzieki 😉

Kucol tez wiecznie po blocie drepta i wyglada jak nieszczescie, stwor z bagien 😀 a jak wejdzie w takich ubloconych butkach do siodlarni za mna..



P.s. mam nadzieje, ze fotka ok i nie rozjezdza, bo dodaje z telefonu. Przepraszam tez za brak pl znakow 🙂
Jakby miał ktoś ochote zajrzeć 🙂 http://hodowla-lesznowola.bloog.pl/
Ale super stadko! Olimpia jest bossska !! 😅
Zapraszam również do komentowania 🙂
Stadko w Lesznowoli jest super, jeśli to to o którym myślę 🙂. Pozwalamy sobie czasem pogłaskać konioje jak przejeżdżamy - są bardzo sympatyczne i OGROMNE.
A tak to to stadko 🙂 Na pierwszym planie Alma a za nią Azalia 🙂 Kiedy to zdjęcie zostało zrobione?? Chyba już minęło troche czasu  🙂
W ostatnie ciepłe dni tego roku - chyba w październiku. Stado jest bardzo kontaktowe, wystarczyło podejść, a co najmniej połowa podeszła się przyjrzeć i molestować o marchewke 😉
A dziękujemy 🙂 a tak, one bardzo sa kontaktowe i uwielbiają sie przytulać 😉
lussi, śliczny jest ten kucyk. Moja mama twierdzi, że gdyby u nas był kucyk to ona by go w domu trzymała heheh i w końcu byłby koń którego by się nie bała heheh
lussi Przeraża mnie ten kucyk  😲 Jeju, ma w sobie coś dziwnego...  🤔  Taka... duża głowa ?  🤣 Jak zobaczyłam fotę, to się aż przejęłam  🤣 A my mamy takiego:


Ale  🚫 zrobiłam.

A Gruba ostatnio sobie chciała przez płot przeleźć... Po prostu w niego weszła. Na szczęście byłam obok i ją wycofałam  😀 Muszę jej jakieś zdjęcia porobić.. Ostatnio się kąpie codziennie w jeziorze... Wariatka, w taką pogodę..
Wrzucam linka do fajnego filmiku z wystawy w Dębnie i nasza Elgara też tam jest  😅 😅 😅



ale reżyserowi zakradł się błąd bo byliśmy drudzy.
Ojej kąpiele o tej porze to faktycznie świrek 🙂
Bąbuś ma głowę cob 🙂 ogólnie jest masywny, jak taki zimnius 90cm w kłębie 😀
bezunia82 Elagra kapitalna jak dla mnie! Hodowlii Pana Szultki widze, my w poniedziałek prawodpodobnie ruszamy po Sangrje po Akke a matka po Expo de Feulen do Pana Romana Szultki 🙂
PauiL jeśli chodzi o Pana Romka to super facet, zna się na tym co robi i uważam,że jest najlepszym hodowcą prywatnym w Polsce. To jak kupicie to wrzucaj foty.
Wlasnie widziałam ze gratulacje na fb Pan Szultka wam składa za 1 miejsce Elagry 🙂 🙂
a ja znalazłam zdjęcie ziemniaczka mego z 2010 roku,
czyli czas gdy zaczęła spalać swój tłuszczyk i wyglądała jak szkapka, a przy okazji miała inną maść


i z zeszłego miesiąca



i najbardziej aktualny brudny koń 🙂

Gazellasta ale zmiana!
Pogrubiona, czy czysta? 🙂
pogrubiana 😉 ale w jaki sposób niestety nie wiadomo, który rodzic jaki.
Gazellasta, jakie miała ładne jabłuszka 🙂 ile ona ma teraz lat?
Na tym ostatnim zdj właśnie coś widać - klata wielka i rozbudowana, a zad niewymiarowy w porównaniu z nią 😉
no niestety. ta budowa właśnie sprawia nam wiele problemów. Kłopot z przeniesieniem ciężaru w stronę zadu. najgorsze są te krótkie, przednie nogi..

lat..nie do końca wiadomo, urodzona między 2002, a 2006. 😉



tutaj też to widać😉
ale jak spojrzałam w galerię to i tak nawet fajnie skacze 😉
ale hreczka na jednym zdjęciu "głowowym" - bomba  💘 .
Dama o tym zdjęciu mówisz?


tak, to tylko na lato 😉 w zimę się traci prawie cała.
Tak, ale po prostu mistrzowska jest. 😉
milena1013   kopyta i sznurki ^^
03 grudnia 2013 20:57



Moja kochana klusia <3 Tęsknię ...
milena1013, to chyba tinker jest, a nie koń zimnokrwisty albo pogrubiany? no, chyba, że taki łaciaty shire? zdradź tajemnicę 😉)
wyglada jak tinker 🙂
te łaty mogą być mylące 😁
Ale szczoty też takie tinkerowate 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się