Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Da się. Gdziekolwiek indziej  😀iabeł:.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
10 listopada 2013 22:36
jako że  już będzie prawie miesiąc jak stoimy w Łężkowicach to mogę  się pokusić o dwa grosze ode mnie.
Widząc po koniu to w ciągu miesiąca czasu zrobił się obły  - siano jest 3x dziennie i jest go więcej nie raz niż  słomy  😁
Atmosfera jak i opieka nad koniem jest na prawdę bardzo fajna! Nie jest to stajnia na dużą ilość koni dzięki temu nigdy nie ma tłoku jest kameralnie i spokojnie. I po Szarych , gdzie to jest stajnia do której jest bardzo  przywiązana i lubię  tam przebywać  to chyba bym się już nie wyprowadziła stąd. Na pewno nie planuje.
braku lonzownika ( jest mobilny lonzownik 😀) czy karuzeli się jakoś strasznie nie odczuwa.
Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo nie ukrywam że baardzo  niechętnie  opuszczałam Szarych.

proszę tego nie odbierać jako reklamę,wyrażam po prostu swoje zdanie.

Dava   kiss kiss bang bang
11 listopada 2013 07:34
Juliadna super, że jesteś zadowolona  🙂
Wstaw jakieś zdjęcie Fufu-kluseczki  🤣    -> to świetnie, że jest coraz więcej stajni w Krakowie z doskonałą opieką  :kwiatek:

Co do trenerów -> każdy wybiera to co mu pasuje (pod jakimkolwiek względem). I oczywiście ważny jest i materiał wyjściowy (jeździec i koń) jak i wynik. Ja bym tu nie wyrażała niepochlebnych opinii, bo to wszystko jest rzeczą względną.
Hmm dla mnie trener, który nie jeździ GP albo nie ma zawodników na tym poziomie to nie trener ale to nie znaczy, że mam obrażać 98% ludzi w Krk którzy trenują nie na tym poziomie.
Każdy wybiera wg gustu i każdy ma inne potrzeby  😀


Może mi ktoś polecić dobrego i myślącego lekarza u was, potrzebuję zrobić TUV i sprawdzić jeszcze jedną rzecz u konia, może być na PW. Z góry dziękuję za pomoc :kwiatek:
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
14 listopada 2013 20:31
kto się  wypowie o czworobokach szkolenowych  w Facimiechu?  jako uczetnik lub jako widz? 🙂

ma mogę powiedzieć od siebie jako obserwatora że miłe byłam zaskoczona powstałą kawiarenką!
było cieplutko i bardzo dobre jedzonko przygotowane na świeżo!  i  bardzo ładnie urządzony  barek który cieszy  oko 🙂
wydaje mi się że wszystko  szło  sprawnie 🙂 
miałam plan że porobie kilka zdjęć ,ale z brunatną zajęliśmy się zdjęciami na zewnątrz.


Witajcie,na osobnym temacie nic poza BB nie ustaliłam stąd też pytam tutaj. Poszukuje jakiegokolwiek ośrodka/prywatnej osoby gdzie byłaby możliwość jazdy z stylu western. Jestem osobą pełnoletnią,jeżdżąca. Interesuje mnie Kraków lub bliskie okolice,niestety nie jestem mobilna stąd też w grę wchodzi tylko dojazd komunikacją miejską/busikami. Będę wdzięczna za wszelakie informacje na ten temat 🏇
W Paszkówce możesz pojeździć westowo.
Busy jeżdżą spod Galerii pod samą stajnię.

Dorcysia dziękuje pięknie za info. Orientujesz się może jakie są koszta jazd i dojazdu,oraz ile zajmuje dojazd?
Czy ktoś wybiera się w ten weekend do Szarych z aparatem?  👀
Czy ktoś sie orientuje kiedy będzie najbliższa brązowa odznaka i gdzie?  😉
Netti dzis byla w Bolecinie, ale sa tez w przyszla niedziele wiec mysle ze sie zalapiesz :-)
Kurcze to za szybko bardziej mi o grudzien chodziło jest gdzieś wtedy?? 👀
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
17 listopada 2013 22:29
bardzo możliwe, że w grudniu będzie w OJK Santos w Zabierzowie. Albo w styczniu, tego zagwarantować nie mogę, trzeba zadzwonić i spytać 😉
Ok dzięki!
Czy ktoś wie gdzie w Krakowie kupić gniotownik do owsa?
Dava   kiss kiss bang bang
19 listopada 2013 10:58
Piszę tu bo może więcej osób zagląda niż do ogłoszeń:

we poniedziałek 25listopada przyjeżdża do nas (KJK Szary w Michałowicach) z Berlina dr. Joachim Ziertz specjalista-diagnostyk (szczególnie jeśli chodzi o jakieś 'dziwne' przypadki wink) od końskich nóg, mięśni i ogólnie całego aparatu ruchu.

Mamy już listę chętnych ale jeśli ktoś jeszcze chciałby skorzystać to zachęcam.
Był już u nas raz (i wiele osób zadowolonych się pod nim podpiszę) a wcześniej sporo ludków jeździło do Berlina do niego. Sprawdzony człowiek  🏇 ->ludzie z innych stajni też z niego korzystali

Kontakt albo do mnie na priv albo: Basia Prądnicka 602 478 294
To ja też - w pt 29.11 będzie dr Golonka w Krakowie (konkretnie u nas w Łężkowicach 😉 )
Nastepny termin odznak w Bolecinie wyznaczony jest na 22 grudnia :-)
Czy ktoś mi może udzielić informacji na temat hali w Kobylanach ?
Z tego co wiem to w żadnej z dwóch stajni w Kobylanach aktualnie nie ma hali. 😉
Oki bardzo dziekuje też mi się tak wydawało 🙂
Kami   kasztan z gwiazdką
06 grudnia 2013 16:34
Dziewczyny jak stajnie przy tych wichurach? Wszyscy cali i zdrowi?
W Paszkówce dalej mocno wieje ale do tej pory bez zniszczeń.
Konie cały dzień w stajni.
Jak dobrze, że tydzień temu się przeprowadziłyśmy z Juwex, bo chyba bym siedziała w stajni 24h... Po wiosennej Botojowej powodzi mam już bardzo, bardzo, bardzo dość takich akcji pogodowych...
W Laskoniku na szczęście (tfu, tfu) też bez zniszczeń. Mieliśmy tylko drobne niedogodności związane z przerwami w dostawie prądu, ale za to konie bardzo zadowolone, bo zrzuciło im na padok multum lipowych gałązek do ogryzania 😁
żaczkowa   gone with the wind
10 grudnia 2013 21:17
Jest tu może ktoś stojący/jeżdżący w Rzeszotarach, kogo mogłabym zapytać o parę rzeczy? :kwiatek:
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
17 grudnia 2013 13:05
[quote author=żaczkowa link=topic=196.msg1948825#msg1948825 date=1386710263]
Jest tu może ktoś stojący/jeżdżący w Rzeszotarach, kogo mogłabym zapytać o parę rzeczy? :kwiatek:
[/quote]
Z tego co się orientuję kiedyś stała tam duunia, ale nie wiem jak jest teraz. Mozesz zapytać 🙂.
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
17 grudnia 2013 14:19
duunia juz nie, ja kiedyś stałam też ale ze 4 lata temu prawie...
Moja znajoma stała tam jeszcze w wakacje. O co konkretnie chodzi? Mogę zapytać😉
żaczkowa   gone with the wind
17 grudnia 2013 19:46
Ogólnie jak to wygląda - opieka, zaplecze, cena, słyszałam dobre opinie, a w internetach różnie piszą 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się