Stajnie w okolicach Bielska-Białej

Znalezione w necie :
Rancho w Dolinie
43-512 Bestwina, Janowice, ul. Graniczna,
tel. 0601 470 151
Potrzebuję szkoleniowca z zakresu ujeżdżenia w okolicach Bielska czy Żywca. Jak ma ktos namiary to proszę o kontakt.
[ciach]
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu
Dzień coraz krótszy, w których stajniach można jeździć zimą w tygodniu, w godzinach 17-19?
Nie mam własnego wierzchowca i nie planuję w najbliższym czasie zakupu. A nie chcę sobie robić przerwy od jazd na te kilka miesięcy.
Można jeździć w OJ HANKA w Lipowej .. mają mini halę tam i świetnych instruktorów 😉
pomyłka...
Mam pytanie z nieco innej beczki.
Jaką moglibyście polecić stajnię w okolicy Czechowic-Dziedzic do nauki jazdy dla dziecka? Takiego 5-6 letniego? Od podstaw oczywiście.
W Mazańcowicach pod kościołem  🙂
Możesz napisać coś więcej?
Szukam stajni (również przydomowej) dla młodej klaczki. Zależy mi na dobrej opiece i pastwiskach. Planowane odsadzenie w grudniu (będzie miała 6m-cy). Ok Bielska-Białej. Jak ktoś ma ciekawe namiary to byłabym wdzięczna viperkaa@gmail.com
Czy zna ktoś stajnie w Kozach ul.Nadbrzeżna u dr Ptaka? Jeśli macie jakieś opinie to proszę o info (może być na priv)
Od grudnia zwalniam jeden boks w stajni Shott w Pszczynie. Generalnie bardzo polecam stajnię. Konie wychodzą codziennie i mają opór jedzenia bardzo dobrej jakości. Z właścicielem można się we wszystkim dogadać
ja polecam jako pensjonat karino w kozach n leśnej czanki niby fajnie ale 1200zł za pensjonat to dużo tylko w tym są treningi z instruktorką niestety tylko na hali bo uj zewnętrzną spieprzyli, solka całkiem fajnie za 900 zł, na gorce tez fajnie też za 900zł i pod dębami za chyba 650 zł a do jazdy to tak sportowo to czanki i solka pod dębami jeśli masz swojego konia lub dzierżawisz, a tak rekreacyjnie to mikuszowice w starej szmergielni, kozy na leśnej w biernej jest fajnie w janowicach i tam masz tez pensjonat za 600 na m- ale masz uj z drenem 🙂 no kęty tam na widku też dość fajnie podobno jakyś chciała coś więcej o jakiejś stajni to pisz na pw 🙂
Bronze   "Born to chase and flee.."
03 grudnia 2013 15:13
Ann444 - KROPKI  istnieją po to, aby je wstawiać na końcu zdania.
Ann444 na Leśną to chyba na wczasy odchudzające...
A Widok jest drogi, zresztą o ile dobrze kojarzę osobę pytającą o stajnie, to stamtąd właśnie chce klaczkę zabrać 😉
Wichurkowa   Never say never...
03 grudnia 2013 18:44
jestemzlasu daje like pod Twoim wpisem heh
te miejsce nie polecila bym ani jako pensjonat,ani miejsce do nauki jazdy...
aczkolwiek znam osoby które tam stoją i są bardzo zadowolone.....
Osoby owszem, w końcu całkiem sporo tam pensjonariuszy, ale nie wiem czy konie podzielają ich zdanie...
Bronze   "Born to chase and flee.."
03 grudnia 2013 19:55
Stawiam,że o niebo szczęsliwsze niż szport konie zamknięte w stajni i trzymane w klatkowych warunkach.
Sa naprawdę miejsca, gdzie strach konia postawic, ale o Lesnej bym tego nie powiedziała :-). Klint dostaje to czego wymaga, takie prawa rynku.
Akurat zupełnie nie chodzi mi o to, że "szport stajnia" byłaby lepsza. Też jestem zdania, że konie są szczęśliwsze w bardziej "polowych" warunkach. Mimo to nie postawiłabym tam konia nawet na tydzień. No ale to ja.
My stoimi w Lasowisku w Roztropicach i mimo że jak każde miejsce ma swoje wady i zalety to ja sobie bardzo chwalę i myślę że koń poleca moje zdanie 🙂
Stawiam,że o niebo szczęsliwsze niż szport konie zamknięte w stajni i trzymane w klatkowych warunkach.
Sa naprawdę miejsca, gdzie strach konia postawic, ale o Lesnej bym tego nie powiedziała :-). Klint dostaje to czego wymaga, takie prawa rynku.


Akurat na Leśnej bałabym się konia bez kontroli zostawić choćby na kilka godzin. Nie zgodzę się też z tym, że konie są szczęśliwe spalając własne mięśnie i wyglądając jak szkielety...
jestemzlasu daje like pod Twoim wpisem heh
te miejsce nie polecila bym ani jako pensjonat,ani miejsce do nauki jazdy...


Przecież tam żadnej nauki jazdy nie ma :P
Przede wszystkim nie dałąbym właścicielowi stajni tknąć kopyt swojego konia...żadnego konia.
Ja na leśnej jeździłam dość długo u pani Ani i było mi cudownie. Wiem, że konie mają tam super warunki do przebywania, hektary pastwisk, miejsca do terenów. Gdyby nie odległość to bym tam nadal jeździła, bo szczerze to było mi tam najlepiej. A jestem na bieżąco z tą stajnią bo wpadam czasem w odwiedziny 🙂
Wichurkowa   Never say never...
04 grudnia 2013 09:55
Są tam sporadyczne jazdy prowadzone DeJotka
Bronze   "Born to chase and flee.."
04 grudnia 2013 13:00
Foka - przejedź się spacerowo konie pooglądac, wierz mi, zdziwisz się  😉
I jeszcze raz dodam,że to klient akceptuje okreslone warunki, bo przeciez za nie płaci. Więc albo wymagamy i mamy swiadomość czego żądamy za określoną kase albo akceptujemy stan rzeczy bo jest ok, albo sie pakujemy i płacimy komus innemu, kto spełnia wymogi.
Lasowisko - stajnia pierwsza klasa - więc jest zawsze wybór.
Ale, że gdzie mam się przejechać? Na Leśną? Dziękuję, byłam, widziałam i w zupełności mi ten widok wystarczy. Zresztą całkiem niedawno była dyskusja na temat konia do dzierżawy z ogłoszeń na re-volcie. Właśnie tam stacjonujący - jego kondycja była delikatnie mówiąc mało zadowalająca i nie tylko jego
Farifelia   Farys 21.05.2008
04 grudnia 2013 19:00
Szczerze i z całego serca również polecam Stajnię Schott z Pszczyny 🙂 Z racji tego, że Foka nas opuściła z jednym koniem, zwolnił się boks. Tak byłby dalej full a boksy tam nie często się zwalniają, więc co jak co, ale stajnia godna polecenia.
Ja tam stoję z koniem od czerwca 2012 roku i zarówno ja jak i mój koń jesteśmy bardzo zadowoleni. Konie są codziennie wypuszczane na pastwiska, jedzenie jest bardzo dobrej jakości i w dużych ilościach, fachowa obsługa 24h/dobę, gdyż właściciel jest na miejscu, boksy duże (3,5 x 4m), widne i czyste. Boksy w stylu angielskim. Do dyspozycji ujeżdżalnia (druga, większa jest w trakcie robienia. Teren już ogrodzony i wydrenowany, na wiosnę będzie piach). Poza tym piękne tereny z polami, lasami i stawem, w którym można przez lato pławić konie. Atmosfera bardzo fajna i przyjemna. Żyć nie umierać po prostu 😉
Mój koń szybko nabrał tam masy po "wczasach odchudzających" i dziś wygląda jak pączek w maśle 😉 Zresztą konie Foki również.
Poza tym psychicznie się uspokoił, bo w poprzedniej stajni mieliśmy problem z rzucającymi się, wiecznie pijanymi opiekunami...
Także ja z czystym sumieniem i w 100% polecam tę stajnię!
Koszt pensjonatu to 550zł/m-c
Ann444 na Leśną to chyba na wczasy odchudzające...


to samo w Karino
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się