Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Photoshop czyni cuda, remember that 😎
Makijaż, fryzura, przecież to wszystko zmienia rysy twarzy.
Nie chcę, żeby moja Pani Fotograf się mną znudziła 😂
Ale tak to miało właśnie wyglądać 😉
Nooo pewnie , ja też mam takie jedno klimatyczne . Wolę siebie na zdjęciach z daleka  😁
Ale światło! <3
(O której robione?)
ok 16tej, właściwie to już był koniec światła , trochę za późno sie wybrałyśmy i nie wiele zdjęć ładnych wyszło.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
29 listopada 2013 11:30
incognito, dzięki 🙂
Thymos, na takie imprezy zawsze mnie kosmetyczka maluje 😉 i racja, w okularach wyglądam jak inna osoba 😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
29 listopada 2013 17:11
I ja mam pare fot z ostatniego wypadu z przyjaciółką i psami , tadam!  💃
yga, ale masz rozkosznego tego psa 😍 Co to za cudo?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
29 listopada 2013 17:28
wieeeeeem!  😜 wpadka buldoga francuskiego ze sznaucerem średnim
yga- najładniej wyglądasz bez tych głupich min. Na ostatniej fotce wyglądasz ślicznie! Na tych z kiedyś tam, moim zdaniem gorzej. Nie rób tych dziwnych min! Za szkoda twojej urody na te miny!!  :kwiatek:
yga   srają muszki, będzie wiosna.
29 listopada 2013 17:45
😁 Dzięki Tunrida. Wcześniej chyba wstawiałam zdjęcia z sesji, a na sesjach wymagana jest ode mnie mimika, jaka by nie była- mam sie starać zmieniać "twarz", może dlatego masz takie mieszane uczucia co do poprzednich zdjęć. W końcu nie jestem najlepsza w robieniu minek  😁
Scottie   Cicha obserwatorka
29 listopada 2013 20:39
yga, BOŻE, JAKA TY JESTEŚ PIĘKNA  😍 😍 😍 Nie wiem, co Ty tam zrobiłaś ze sobą, ale wyglądasz 1000 razy ładniej, niż na zdjęciach sprzed pół roku! Niech Cię piekło pochłonie  😀iabeł:
yga, a idź Ty sobie z taką twarzą! To aż nieprzyzwoite tak ładnie wyglądać 🤬
:kwiatek:
yga   srają muszki, będzie wiosna.
29 listopada 2013 20:42
Scottie- aaaaaaa Ty jak zwykle wiesz jak mi humor wieczorem poprawić  😡 :kwiatek: Dziękuję kochana! Hm, jedyną zmianą u mnie w przeciągu 6 miesięcy jest zlikwidowanie grzywki  😀

dodzilla  😁  :kwiatek:

żartownisie !
yga przeczad! Nie mogę się napatrzeć! Piękność 💘
Zgadzam się, naprawdę pięknie yga wyglądasz! Z minami i bez 🙂
yga pięknie, a  Twoje rzęsy to naturalne czy sztuczne? bo o rety normalnie takich gęstych dawno nie widziałam, jak dywan się ukłądają na tym zdjęciu gdzie patrzysz się w dół 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
29 listopada 2013 21:50
Dzięki dziewczyny, nie liczyłam na tyle miłych słów  :kwiatek:

eloise- moje, oczywiście wytuszowane  porządnie  😉
Kurczę, chciałabym być zawsze tak ładnie wyubierana i wymalowana jak yga. A tak to na codzień chodzę brudna, z odrobiną podkładu na buzi i w nieuczesanych włosach. No i śmierdzę 😜 Wtedy byłoby czemu zdjęcia robić, a tak? Fotek albo brak, albo wychodzą takie, że usuwam od razu 😁 Chociaż polansić się muszę. Moja jedyna legitka, na której wyglądam jak człowiek 😁
KLIK
I fotka z Christianem Ahlmannem 😀iabeł: KLIK 😀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
29 listopada 2013 21:59
Ej ej ej, żeby nie było niedomówień- ja na co dzień najczęściej chodzę w luźnej bluzie i leginsach albo dżinsach, na głowie oczywiscie standardowy "koczek",  buzię coś tam ogarnę  😉 No nie przykładam się za bardzo, ale to dlatego, że ciągle brakuje mi czasu  😜

Faktycznie ładne te zdjęcie legitkowe dodzilla!
yga, podpiszę się pod zdaniem reszty-to jak teraz wyglądasz to jakieś przegięcie!  😍
Ty i Martyna najpiękniejsze, serio!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 listopada 2013 22:07
dodzilla ile Ty masz lat?  😉
21, ledwo co z domu wyfrunęłam i od razu w wielki świat 🙂😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 listopada 2013 22:36
Byłam pewna, że dużo więcej, a tu nagle taka młoda buzia śmieje się ze zdjęcia  😉
dodzilla, wow, byłam pewna, że jesteś dużo starsza! Ale mnie zaskoczyłaś 🙂
yga nie dość, że oczy przepiękne to jeszcze masz super ścięte włosy, mega się się układają!
Yga , masz urodę bardzo w moim typie  😉 Piesek extra, właśnie myślałam ,że to mieszanka tych dwóch ras , słodki i kompaktowy  😉
wieeeeeem!  😜 wpadka buldoga francuskiego ze sznaucerem średnim


Gdyby wszystkie wpadki chciały wychodzić takie udane... 😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
30 listopada 2013 12:57
karolinaaa- ojjj co ja bym dała za sylwetkę Martyny! wrrrrr  👿
flygirl- taaaak? A ja ich bardzo nie trawię, czuję się tak płasko.. Co je trochę podniosę to i tak opadają, maszakra!

Dziękuję jeszcze raz  :kwiatek:
Otoz moj paszcz wysoce niemodelkowy autorstwa martva (ten mniej siwy) 😀
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
03 grudnia 2013 19:11
Hermes, aleś Ty schudła! 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się