Warszawskie voltopiry :)

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
24 listopada 2013 13:42
archeo może most północny, tzn. Marii Skłodowskiej-Curie
Właśnie tak kombinowalam, potem w Marymoncka, Popiełuszki, a za arkadia już luz
Myślałam też żeby się starymi śmieciami czyli chomiczowka do powazkowskiej przebić ale podobno na chomikach  kocioł

Tylko północnym nigdy nie jechałam a Tarchomin to nie mojerejony ale chyba będę musiała zaryzykować
Gdzie tanio wywołam sporą ilość zdjęć (ok 50 szt)? Najlepiej Ursynów, Śródmieście, ewentualnie ogólnie w okolicach metra 🙂 No i najlepiej, żeby było od ręki (mogę poczekać np godzinę)


Ktoś coś? W tym tygodniu muszę wywołać fotki.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
24 listopada 2013 16:02
Chess może Media Markt?

archeo ale to jest prosta droga. Z Radzymina, to pewnie będziesz jechała ekspresówka? Jeśli tak, to pilnuj tylko, żeby zjechać z Trasy Toruńskiej na Modlińską, a potem to już cały czas prosto. Pilnuj prawej strony na Modlińskiej. Pod wiaduktem będziesz miała wjazd na most. Tam możesz chwilę stać (światła), a potem, to już z górki. A droga, to tak jak pisałaś. Do Marymonckiej, Popiełuszki, rondo i Powązkowska  😉
Trochę daleko mam ale może... Zobaczę. Dzięki 🙂
A w automatach, które są w rossmanach i auchanach nie drukuje się standardowego formatu od ręki?
Możliwe, ale ja niestety chcę ten trochę mniejszy format
Bischa   TAFC Polska :)
24 listopada 2013 22:27
Głupie pytanie, ale gdzie poza lumpexami dostanę taką zwykłą czapkę Mikołajową? Może w Złotych Tarasach, pl Bankowy, metro Wilanowska? Będę jutro w tamtych okolicach.
Bischa, w złotych to pewnie w tym sklepie z kostiumami będą takie czapki
Bischa   TAFC Polska :)
24 listopada 2013 22:39
A gdzie on poziomowo jest? Rzadko bywam w Złotych i kompletnie nie ogarniam.
Bischa, on chyba jest na drugim piętrze... Nazywał się chyba Enjoy.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
25 listopada 2013 11:07
Macie może namiary na jakiś tani, nieduży, pewny samochód w miarę mało palący? Nie oczekuję cudów 😉 Chcę spokojnie przedostawać się z domu do stajni/pracy.
Tak do 7.000zl
:kwiatek:

Chodzi mi o Warszawę i okolice. Żeby nie jezdzic nie wiadomo gdzie, bo sie nie opyla 🙂


Hilunka mamy do sprzedania Suzuki Baleno, w super stanie, 5 tysi. jesli jestes zainteresowana - pisz PW
Bischa   TAFC Polska :)
26 listopada 2013 11:46
Wiecie może gdzie jest ulica Złota, adres konkretnie 60? Znaczy wiem gdzie jest położona ulica Złota, ale w którym kierunku jest ten adres od dworca Centralnego? Strona między DC, czy zachodnia?
Bischa na litość...
Istnieje coś takiego jak Google Maps.

Wstukanie adresu w wyszukiwarkę zajęłoby Ci mniej czasu, niż pisanie posta na forum 😵
Złota jest chyba po obydwu stronach pałacu. W sensie pałac ją przeciął. Ale głowy nie dam

Ale najprosciej sprawdzić na mapie
Od Jana Pawła w stronę przeciwną niż Pałac Kultury 😉
Bischa   TAFC Polska :)
26 listopada 2013 12:34
Dzięki dziewczyny :kwiatek:
Bez kitu, na przyszłość nauczcie się korzystać z Google.
emptyline   Big Milk Straciatella
26 listopada 2013 16:11
A komuś korona z głowy spadła, jak odpowiedział, czy jak? Bez przesady może. Zaraz w ogóle nie będzie można skorzystać z forum, bo "przecież można znaleźć w googlach". A Złota to akurat trudna ulica, tak samo np. Twarda, są w 3-ech miejscach na raz.
Dziewczyny gdzie w centrum lub na bielanach sciagnie mi kosmetyczka hybryde jeszcze dzisiaj ?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 grudnia 2013 00:32
Mam taką dosyć... nietypową prośbę 😉
Moim marzeniem jest, żeby nauczyć się śpiewać. Kocham to, wielbię, codziennie sobie podśpiewuję- ale wiem, że nie mam totalnie głosu. Więc chciałabym się chociaż nauczyć śpiewać czysto, nie fałszując.
Czy tu na volcie jest ktoś, kto mógłby mi w tym pomóc? Ewentualnie skierować do jakiejś szkoły/nauczyciela? :kwiatek: Chodzi mi głównie o pokazanie technik ćwiczeń i sprawdzenie czy umiem je prawidłowo zastosować :kwiatek:
Mazia   wolność przede wszystkim
04 grudnia 2013 08:43
A komuś korona z głowy spadła, jak odpowiedział, czy jak? Bez przesady może. Zaraz w ogóle nie będzie można skorzystać z forum, bo "przecież można znaleźć w googlach". A Złota to akurat trudna ulica, tak samo np. Twarda, są w 3-ech miejscach na raz.

Dorzucam jeszcze Piękną i Koszykową  😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
07 grudnia 2013 11:34
Gdzie w Warszawie dostanę od ręki taką torbę http://allegro.pl/zestaw-torebki-adidas-trefoil-torba-na-zakupy-eko-i3753640582.html?  🙇
Potrzebuję na poniedziałek, więc allegro odpada  🙁
ja kupowalam w arkadii w sklepie adidasa (na gorze, obok hmu) i w outlecie adidasa w factory - obydwie jakies 2 lata temu
Edytka, ja kupowalam w zlotych tarasach w adidasie (ale to tez bylo ze 2/3 lata temu)
Mam taką dosyć... nietypową prośbę 😉
Moim marzeniem jest, żeby nauczyć się śpiewać. Kocham to, wielbię, codziennie sobie podśpiewuję- ale wiem, że nie mam totalnie głosu. Więc chciałabym się chociaż nauczyć śpiewać czysto, nie fałszując.
Czy tu na volcie jest ktoś, kto mógłby mi w tym pomóc? Ewentualnie skierować do jakiejś szkoły/nauczyciela? :kwiatek: Chodzi mi głównie o pokazanie technik ćwiczeń i sprawdzenie czy umiem je prawidłowo zastosować :kwiatek:

Mogę Ci z czystym sumieniem polecić Kingę Miśkiewicz. Wspaniała kobieta, uczy w szkole muzycznej oraz udziela lekcji indywidualnych u siebie w domu na Polach Mokotowskich ( dosłownie przy metrze, więc dojazd bardzo dobry).
Niestety ja już jakiś czas temu przestałam do niej chodzić na zajęcia, więc na chwile obecną nie jestem w stanie podać kontaktu, ale jeżeli chcesz to mogę zdobyć.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 grudnia 2013 22:01
Alabamka bardzo, bardzo Ci dziękuję! :kwiatek: Jakbyś miała kontakt to byłabym niesamowicie wdzięczna! :kwiatek: Sama też postaram się zdobyć, zrobię sobie chyba prezent na święta i zasponsoruję lekcję śpiewu! 😀
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
08 grudnia 2013 18:41
kotlet, infantil, dzięki! pojechałam do Adidasa w Arkadii i były 🙂

Btw. w Adidasie są mega wyprzedaże 😉
Bischa   TAFC Polska :)
08 grudnia 2013 18:58
Czy jest tutaj ktoś, kto dobrze zna giełdę komputerową na trasie Łazienkowskiej (chyba przystanek GUS)? Muszę jechać kupić nową klawiaturę, a nie chciałabym przepłacić i wydać max 15-20 zł ale i nie kupić szajsu, a tam ponoć tanio. Wiecie gdzie tam najlepiej zajrzeć?
Pamiętam, że gdzieś już coś widziałam w tym temacie, ale nie pamiętam gdzie, więc zapytam

Czy któraś z Was zna może jakiś dobry salon kosmetyczny, gdzie kompetentna osoba przedłuży mi paznokcie? Stało się coś, czego się obawiałam - dwa paznokcie złamały się i niestety tak, że są o połowę krótsze niż reszta, wyglądają jak u dziecka i potrzebuję kogoś, kto doprowadziłby je do porządku.
Najlepiej w okolicach ursynowa, mokotowa, śródmieścia i najlepiej w rozsądnej cenie, ale rozważę każde miejsce.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się