Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Czy jest jakiś program w którym mogłabym pociąć piosenkę na kawałki (w celu wgrania sobie na komórkę która ma przeraźliwie małą pamięć  🙄 ) tak żeby jakość nie poszła się kochać ?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 marca 2009 21:08
ja to robie w itunes 🙂
kpik   kpik bo kpi?
04 marca 2009 21:18
lub też audiacity
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
04 marca 2009 21:35
Dobra, mam pytanie z serii co najmniej dziwne. Oglądałam dzisiaj z nudów Pearl Harbor i na myśl mi przyszło, czy osoba która zostanie zabita, ale np, tak, że wybucha granat no i wiadomo co się z tą osobą dzieje, no to czy ona coś czuje? No bo przecież umiera od razu...
😡
ushia   It's a kind o'magic
04 marca 2009 21:46
wiesz, ja zawsze mam nadzieje ze nie zdazy poczuc
Dzięki 😀
Chyba gdzieś mam audacity, to spróbuję
IloveMosiek   Mościsław & Co
04 marca 2009 22:01
coś tam czuje na pewno, chocby uderzenie siły wybuchu. 
Jakie są dwa palenia używane przez stadninę Janów Podlaski?
😉
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
05 marca 2009 15:59
z czego jest zbudowany biust kobiecy? z tłuszczy/lipidow czy czegos innego? i dlaczego jak sie odchudzamy to pierwsze co "chudnie" to biust?
majek   zwykle sobie żartuję
05 marca 2009 16:04
z mleka?  :emota2006092:

[url=http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik😀issected_lactating_breast_gray1172.png]http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik😀issected_lactating_breast_gray1172.png[/url]
Z tkanki gruczołowej i tłuszczu. A że pierwszy chudnie... żeby nam, babom dokuczyć? (wiadomo - Ewa i jabłko  :hihi🙂

Jak przyrządzić wołowinę (nie gotując), żeby nie była podeszwą? Normalną wołowinę, nie polędwicę. Pytam tutaj, bo gotuję codziennie (co prawda tę wołowinę rzadko :hihi🙂od kilkunastu lat - i jeszcze nigdy mi się to nie udało 😡
Tattini, J w koronie a wcześniej nr 19
ogurek - dzięki :kwiatek:
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
05 marca 2009 19:03
dlaczego na tym filmie te przeszkody są takie szerokie? 😡
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=DEf00C47vqA
ushia   It's a kind o'magic
05 marca 2009 20:06
a zastanow sie przez chwile - przeciez widac ze caly jest w panoramce robiony, to i przeszkody poszerzylo...
zerżnięte z brainiaca😉
Dlaczego woda mineralna ma datę przydatności skoro od tysięcy lat tryska ze źródeł?
ushia   It's a kind o'magic
05 marca 2009 20:15
bo zapakowanie do butelki jej szkodzi
tak off topem to uwielbiam brainiaca  😅  😁
dempsey   fiat voluntas Tua
05 marca 2009 20:20
jeśli mój samochód pali w mieście ok 9 l ropy to ile spalił stojąc u mnie w ogródku i pracując na jałowym biegu przez trzy godziny (ekhmm zapomniałam że miałam go zgasić  po 15 min  😡 :icon_redface🙂
dodam że wskaźnik poziomu paliwa jest uszkodzony..
jeśli mój samochód pali w mieście ok 9 l ropy to ile spalił stojąc u mnie w ogródku i pracując na jałowym biegu przez trzy godziny (ekhmm zapomniałam że miałam go zgasić  po 15 min  😡 :icon_redface🙂
dodam że wskaźnik poziomu paliwa jest uszkodzony..

nie wiem jak z ropniakami - nie lubię dizli 😉, ale moja benzynka pali ok. 0,7-0,8 litra na godzinę pracy na biegu jałowym.
że się tak zapytam z wrodzonej ciekawości: na cóż Ci męczyć samochód przez 3 godziny w ogrodzie?
dempsey   fiat voluntas Tua
06 marca 2009 00:47
dzieki za odpowiedź
miał się troszkę podładować aku przez 15 -30 min. ale zapomniałam że miałam pamietac 😉
tylko dieselki 🙂 ale ja nie wymagam szybkosci akurat
dzieki za odpowiedź
miał się troszkę podładować aku przez 15 -30 min. ale zapomniałam że miałam pamietac 😉
tylko dieselki 🙂 ale ja nie wymagam szybkosci akurat


na jałowych obrotach to się aku słabo podładuje - lepiej było strzelić sobie półgodzinną rundkę po okolicy - znacznie bardziej byś aku doładowała 🙂,

PS-mi nie o szybkości chodzi, a o warunki pracy 😉. charakterystykę, dźwięki, zapach benzyny.
kpik   kpik bo kpi?
06 marca 2009 11:50
jak odkręcic bardzo mocno przykręconą srubke??... a właściwie to 5....
jakieś sposoby?
Zawołać silnego mężczyznę  😁
kpik   kpik bo kpi?
06 marca 2009 12:20
był jeden ale nie miał srobokreta odpowiedniej wielkosci, wiec probowal obcegami i takim ... krokodylkiem (nie wiem skąd ja to mam w domu) tego samego wezwac nie moge bo wyjechał ... udam się chyba na pielgrzymkę po sąsiadach ... może ktoś się zlituje

poza tym chodzi mi raczej o to czy są sposoby (no nie wiem, posmarowac czymś, spryskać, tupnąć i zatańczyć)- bo ze kręcic z dużą siłą trzeba to już się domyslilam
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
06 marca 2009 13:38
kpik, wiem ze sruby do kół samochodowych przed zakreceniem powinny byc czyms spsikane/ posmarowane zeby sie nie przyssały i dalo sie je odkrecic bezproblemu

moze sa jakies plyny do smarowania śrub zwykłych?

z takich domowych sposobow to moze wkretarka sproboj je wykrecic, posmarowac od spodu oliwka, olejem, moze to cos da
Można popsikać WD50 bodaj. Gdy zardzewiałe - nie ma jak coca-cola. I dobry wkrętak.
jak odkręcic bardzo mocno przykręconą srubke??... a właściwie to 5....
jakieś sposoby?


A w czym są te "śrubki" i co one za jedne?

Nafta - dosyć długo, ale skutecznie, trochę pachnie.
Można też palnikiem - ale to zadanie dla fachowca i może być niebezpieczne (śruba w zbiorniku z oparami wybuchowymi, materiał palny w gwincie może zamienić śrubę w pocisk etc. - niebezpieczeństwo obrażeń, ze śmiertelnymi włącznie)

Jak się nie da (śruba może się urwać) - to wiertarka i gwintownik.
Jak mam sprawić, żeby moja MP4 czytała wykonawców utworów?
ushia   It's a kind o'magic
06 marca 2009 14:50
powinna to robic automatycznie, chyba ze w pliku danego utworu nie jest to zakodowane - co czesto sie zdarza przy pirackich mp3

kpik - stuknac srubke mlotkiem - mocno  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się