Ogłowia

deborah ujdzie, a co to takiego? :kwiatek:

edit.
Tak a propos już... Szukam i szukam, ale nic znaleźć nie mogę, co by mi się podobało. Chodzi mi po głowie coś w ciemnym brązie ze szwedzkim nachrapnikiem, takim średniej grubości. Jak już to bardziej w stronę grubszego niż cieńszego. No i we w miarę fajnej cenie. O rety, ale pokrętnie tłumaczę. 😡
Apropo brązów na gniadych, czy ma ktoś zdjęcie j.brązowego/karmelowego ogłowia na gniadym?  🙂
Dżasta coś takiego może?
[s]
deborah ujdzie, a co to takiego? :kwiatek:

edit.
Tak a propos już... Szukam i szukam, ale nic znaleźć nie mogę, co by mi się podobało. Chodzi mi po głowie coś w ciemnym brązie ze szwedzkim nachrapnikiem, takim średniej grubości. Jak już to bardziej w stronę grubszego niż cieńszego. No i we w miarę przyjemnej cenie. O rety, ale pokrętnie tłumaczę. 😡
[/s]

O rety, przypadkiem wysłałam drugi post. Przepraszam, jakby się dało to proszę o usunięcie. 😡
O no no, o to chodziło🙂 dzięki mils  :kwiatek: Chociaż i tak już po ptokach, bo sie czaiłam na takie jasne i chyba ktoś mi je podkupił🙁
deborah   koń by się uśmiał...
21 listopada 2013 19:52
Ashura, mils, to jakiś wiekowy Dobbert. z naczółkiem hand made
Ogłowie bezwędzidłowe dla folblutki, poleci ktoś? Fundusz mam ograniczony - do trzech stówek, a badziewia kupić nie chcę. Myślałam nad czymś w tym stylu:

lub

Oba ogłowia są z firmy Loesdau, ma ktoś może jakieś opinie?
A co sądzicie o tym :

http://br-konie.pl/oglowie-adlington/produkt/185/

Próbuję uzyskać od firmy informacje, czy w tym kolorze na zamówienie byłaby możliwość zrobienia tańszego modelu, ale chyba się nie doczekam...
Opłaca się kupić to ogłowie za tą cenę ?
Myślicie, że będzie się prezentować tak dobrze na koniu jak na obrazku ?
Ktoś tutaj chyba wstawiał zdjęcia co się stało z tym naczółkiem po stosunkowo krótkim czasie użytkowania. Nie wyglądało to zbyt ciekawie.

A doproszenie się jakichkolwiek informacji odnośnie BR graniczy z cudem. Ja prosiłam 3 miesiące o informację nt. kilku modeli ogłowii i słyszałam ciągle "jutro wyślemy wszystko mailem" po czym maila nie było. I dałam sobie spokój.
Dava   kiss kiss bang bang
28 listopada 2013 06:50
Nie polecam tego oglowia (nie za taka cene). Skora sie odbarwia (brazowa) i nie jest wcale jakos super jakosci. Krysztalki nie wypadaja (jeszcze) ale oglowie nie jest uzywane na codzien tylko na zawody.
Ja tez mialam pomysl kupienia oglowia skladaka ale nie bede czekac milion lat na odp i tyle samo na przesylke jak skora mnie nie powala.

Czy ktos ma oglowie equipe te z 'tanszej' wersji? Bo sa takie za 400-500zl i sie zastanawiam jak ze skora  🙂
Mam pytanie, czy ktoś ma ten nachrapnik?
http://www.gnl.pl/nachrapnik-munsztukowy-busse-schweden-kandare.html

Jak wygląda rozmiarówka? Miałam kiedyś ogłowie Busse i wychodziło dziwnie rozmiarowo - paski krótkie, nachrapnik wielki. Ale może ktoś wie, jak jest tutaj, potrzebny mi sam nachrapnik w sumie.

Też miałam kiedyś busse i ogłowie i sam nachrapnik, oba nachrapniki w obwodzie były bardzo małe, a skóra średniej jakości
Edit nie ten wątek  😡
Ogłowie bezwędzidłowe dla folblutki, poleci ktoś? Fundusz mam ograniczony - do trzech stówek, a badziewia kupić nie chcę. Myślałam nad czymś w tym stylu:

Oba ogłowia są z firmy Loesdau, ma ktoś może jakieś opinie?


http://tablica.pl/oferta/oglowie-cooka-bezwedzidlowe-nowe-ID45kPB.html

To fajnie wygląda. Dla próby nie kupowałabym droższego. Jak się zdecydujesz to daj znać jak się Wam na tym pracuje 🙂 Powodzenia
Zna ktoś to ogłowie? albo chociaż firmę?
Czy skóra jest dobrej jakości?
Nie mogę się zdecydować między YORK Gracia, a Horze Diamond....jakieś sugestie?
Alladynka  hehe poczekaj do świąt ja po świętach kupiłam bęzwędzidłowe w tym stylu co to pierwsze ale pięknie zdobione i z fajnej skóry za 60 zł
Kocham pod tym względem to forum

marysia550 wiem że w życiu nie kupię więcej ogłowia horze po za tym że łade to skóra po prostu jakość niczym pffif za 50 zł nie są warte swojej ceny na moje
marysia550 Dzisiaj miałam w łapkach nówkę Yorka tylko, ze Trico i skóra szczerze mówiąc masakryczna. Horze diamond macałam ostatnio w sklepie i tez bez szału, ale lepsza niż york. W podobnej cenie mogę Ci polecić fairplay cheval, skóra w porównaniu do yorka/horze super. A naczółek zawsze możesz wymienić na błyszczący 😉.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
01 grudnia 2013 17:38
Kaarina, ja wklejałam to ogłowie, rzeczywiście kryształki z naczółka mi wypadły, ale po złożeniu reklamacji firma przesłała mi nowy, nawet nie chcieli zwrotu starego. Odnośnie pytań o te ogłowia polecam kontakt z animalia.pl Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby nie było odzewu 🙂
Słuchajcie, czy znajdę gdzieś czarne ogłowie z nachrapnikiem szwedzkim lub kombinowanym, które miałoby kryształowy naczółek?
Podpasowało mi BR Orlenas http://br-konie.pl/premiere-oglowie-orleans/produkt/1194/, ale nie chciałabym tak szerokiego nachrapnika.
Cena do 300-350zł.

Wiem, że zawsze zostaje Ursus i dokupienie naczółka, ale może udałoby się znaleźć coś "w całości".
Ktoś, coś?  😉
Dancerzasta, Premiere Orleans mam właśnie u siebie (nie potrzebuję kolejnego ogłowia, nie potrzebuję kolejnego ogłowia, nie potrzebuję... eh). Ten nachrapnik ma raczej 3,5 cm (4 cm jak się na maksa rozpłaszczy i rozciągnie podszycie), jest zdecydowanie węższy niż w Kingstonach i nie taki napompowany.
Może uda mi się zrobić jakieś real photo.
Nie mogę się zdecydować między YORK Gracia, a Horze Diamond....jakieś sugestie?


Diamond za tą cenę bardzo fajny na sucho. Dzisiaj z racji tego, że potrzebowalam oglowia na szybko, bo koń po tygodniu stania zerwał swoje jedyne, notabene Sommera, zakupiłam wlasnie Horze Diamond. Zobaczymy jak sie sprawdzi w dłuższym użytkowaniu, bo ogólnie bardzo mi sie podoba.
Yorki jakoś do mnie nie przemawiają, Horze jakieś cudowne nie jest, ale na pewno lepsze niż Yorki.
Kurde, a ja tego yorka macalam i na moje oko nie byl taki zly...
A ja potrzebuje porady.
Cos na arabska glowke wiec delikatne,  nachrapnik cienki, najchetniej angielski, czarne, bling bling naczolek, do 250zl? Cob rozmiar najchetniej.
Ogladalam te yorki wlasnie, ale jak mowicie ze slabo wypadaja na tle innych, to nie wiem...
Ryzyk fizyk- kupuję Yorka Cleo.
faith zobacz w Cavallo cośz Busse - jakość fajna i ceny rozsądne 🙂 a w razie W można wymienić jakby np. rozmiar nie pasował...
Ja ostatnio kupiłam Usg ogłowie

jestem bardzo zadowolona,fajna skora,naczółek fajnie trzyma brylanciki,polecam
http://www.equiversum.pl/loesdau-loesdau-oglowie-cancun-p-1328.html?osCsid=18pghbr6dm979bi69t4h5de3o1
i to również,fajnie się układa,i ta skórka.
W ogóle skusiłam się kupić ogłowie do lonżowania,tam za marne pieniądze,koło 100zł i nigdy więcej! już lepiej dołożyć. Skóra normalnie jak papier...brak słów.
Macałam dzisiaj ogłowie BR. Na prawdę, nie ma szału, jeśli chodzi o jakość skóry. Dziwne jakieś. Nie dałabym za to tyle pieniędzy 🙄
Gaga o, w sumie zapomnialam o busse! dzieki, popatrze🙂 dobrze pamietam ze one mniejsze nachrapniki maja? dla mnie to nawet dobrze🙂
quanta, super jakby udało Ci się zrobić real fotki.
Chętnie bym zobaczyła to ogłowie "na żywo"  🙂
Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś ogłowie czarne z podszyciem co bym je miała na lata ? chodzi mi o bardzo dobrą skóre a różne są firmy schockemohle kieffer equipe stubben itd. a budżet mam ograniczony do 600zł i nie wiem które wybrać  uśmiech z góry dzięki wink
a no i najlepiej z nachrapnikiem szwedzkim lub angielskim i żeby naczółek nie był  w jakieś cyrkonie tylko taki prosty a zarazem elegancki np. metalowy naczółek w kosteczki czy coś w tym stylu 😉

edytuj posty!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się