Kącik Małolata...:D

Zależy jaka jest. Ja bym się śmiała, ale jaka będzie jej reakcja to kto wie.
Karino ojjj ja po prostu troszke wybuchowy człowiek jestem! 😀
infantil zrób jej kosz obfitości, tzw 😁 ja siostrze do koszyka napakowałam takich rzeczy, że głowa mała. W dodatku został udekorowany wieeelkim różowym biustonoszem  👀
Kup najtańsze w ikei pudło, zrób na nim decoupage, jak masz jakieś zdj razem z nią wywołaj, wrzuć do tego pudła, jakąś starą gazetę, podrzyj na małe kawałki (żeby było duuużo), dorzuć ten zestaw chemika/ żelki/ <może jakieś dobre alko? > / nie wiem i gotowe - tak apropos kosza obfitości Intrygi 😉
O z tym pudłem to serio niezły pomysł 🙂
A co mogę kupić koledze na wigilię klasową (do 20zł) ? Za cholere nie wiem, nie gagam z nim za bardzo
Matuzaalem, najbardziej uniwersalny prezent, u nas bardzo częsty- kubek z jakimś świątecznym motywem np. 😉
Ja nie wiem co u nas z wigilią klasową, jakoś nie ogarniamy 😵
Nie chce mi się iść do szkoły, eee na 4 godziny to się przecież nie opłaca... 🤣
Ja mam od 8.00 - 12.30  i sobie siedzę na informatyce z kumpelą i się nudzimy. My z wigilią szaleć nie będziemy. Chociaż.. Znając życie jakieś laski będą się znowu wywyższać./
Znacie może jakieś strony, portale gdzie można pogadać z osobami z innych krajów?
chatroulette  😜
a na jakich stronach znajdę owczarki niemieckie do adopcji/kupienia? szukam po necie ale same stare albo nieczynne strony się włączają. Na tablicy i allegro już szukałam 🙂
julka177 Omegle albo chatroulette, tylko raczej tam 3/4 osób nie chce rozmawiać  😁
interpals.net
Dziewczyny trzymajcie kciuki żeby się udało  🙇 Nie chcę na razie zapeszać, nic więcej nic nie napiszę. Wszystko ma się rozstrzygnąć w czwartek do 20.00 - 21.00.
Matuzaalem trzymam jak najmocniej się da  :kwiatek:
Matuzaalem , trzymam 😉

A ja mam wreszcie mój bilet  😜 😜 😜 😜
Matu trzymam 😉
infantil na co tym razem? :p
Jutro poprawka z fizyki, a ja siedzę tam gdzie nie trzeba...  😵
na najwazniejszy koncert 2014 roku - depeche mode 💃
gdzie?  😀
łódź  😉
Dostałam najwspanialszy prezent na mikołajki, o jakim mogłam zamarzyć.
Termoforek w kubraczku z serduszkami  😍
W końcu jestem w niego zaopatrzona i zima mi już taka nie straszna.
Dzięki dziewczyny, dzięki Wam się udało i dzisiaj.. powiększyła mi się rodzina o psa obronnego (tzn. zaczepia i ucieka  😁 )
Matuzaalem Ale ekstra! Gratulacje!  :kwiatek:
Ja też mam psinę, jest cudowna, piękna, mądra, zdolna, kochana, i na dodatek moja  💘
Jeszcze tylko konia brakuje, i rodzina pełna, ale w końcu mi się uda, namówię ich, nie ma wyjścia  🏇
Dzięki. Jeszcze się przyzwyczajam do tematu psa (a obiecywałam sobie że już nigdy psa mieć nie będę), znaczy się.. do psa innego niż mój Budrys.  😉
Ja właśnie dzisiaj mojego psiaka wspominałam... Minął już miesiąc jak go nie ma, ciągle nie mogę się przyzwyczaić, ciągle jak usłyszę jakieś stuknięcie to ze śmiechem myślę "o, Hary znowu wszedł w krzesło"... A potem rzeczywistość mnie ściąga na ziemię 😉

Właśnie próbuję wybrać prezent dla Taty, tylko on został 😵
mania, moje zdanie znasz i pamietaj, żeby pozdrowić tatę!  💃
infantil, ale mówiłaś, że płyta też jest dobra! eeeeh nie wiem już 🙁 pozdrowię w piąteczek! 😀
Matu Gratulację  😅
equidore jednak mnie nie będzie w Poznaniu  😕
Jestem chora i zła. Nie wierzę w to co mówię ale naprawdę chciałam iść do szkoły, a nie siedzieć i się nudzić. I z nudów przeglądam stare posty na r-v , sprzed 3 lat i jest mi niesamowicie wstyd  😡
Karino ojj, biedna 🙁 szkooda, ja za to już nie mogę się doczekać  😅
Małolaty, odwołali nam jutro lekcje z powodu pogody 🙂
Przyda się jeden dzień weekendu gratis 😉
Oby tylko do soboty jakoś największe zło przeszło, bo inaczej z koni nici...
Co za fatum.
W środe wiało a konina nie lubi, strasznie ją drażni, dziś nie chodziła a jutro wichura  😵
Jak tam Małolaty mikołajki? Ja dostałam klasyczną paczuszkę od rodziców: słodkości ( w tym kinder) kalendarz adwentowy, naklejki świąteczne na szybę, termosik  😍 i granat  🤣

I jak tam pogoda, z tym całym huraganem? U mnie tylko wieje, nie jakoś zabójczo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się