Pensjonaty we Wrocławiu

I jak, opinie pozytywne? Przestraszyła mnie trochę Pani która oprowadzala mnie po stajni kiedy zakończyła zdaniem, że 'to jest stajnia w której nie ma miejsca na rekreacje, tylko sport'.  😁 A moj rekreacyjny konik i ja juz zawsze będziemy raczej pseudosportowcami, nie wiem czy nie przerasta mnie taka atmosfera. Chociaz warunki wydają się byc super więc i tak pewnie tam się przeniesiemy.
koleżanka jeździła rekreacyjnie🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
17 listopada 2013 18:41
wisznia ma stronę ,bo nie mogę znaleźć ?  :kwiatek:
Zapraszam do ogłoszeń
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie
a gdzie dokładnie w Rościsławicach jest wasz ośrodek ?
A co powiecie o stajni W Ratyniu we Wrocławiu :] Koło Gałowa,  ponieważ chcę przejść z konikiem i jest mi tak blisko:]  🙂 🙂
To ta co konie chodzą z krowami na przeciwko? Konie wyglądają nieźle ale ten wybieg wydaje się mało bezpieczny. Więcej nie wiem przejeżdżam tam wracając z Mrozowskiej stajni 😉
Hej, przepraszam, ze walnie takim offem ale nie wiem , gdzie napisac.. Moze ktos chcialby zamowic cos z epony? Zbieram zamowienia na darmowa wysylke 😉 jak ktos cos to prosze na pw.

A korzystajac z przywilejow twgo watku to ostatnio bylam w mrozowie I jestem zachwycona tamtejszymi terenami, pastwiskami I konmi niczym paczki! Super!

Ps prEpraszam za brak polskixh znakow.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
21 listopada 2013 18:53
Shantowa Czekam na Cię z koniem u nas:>
A mógłby ktoś mi coś więcej powiedziec na temat atmosfery i czy jest stajenny lub ktoś kto zajmuje sie końmi? Pytam tak dużo, bo wydaje mi się, że są tam bardzo fajne tereny 🙂

Escada tak to ta stajnia  😉
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji - post pod postem
kortyk: z tego co mi wiadomo właściciele tych koni sami się nimi zajmują, kupują paszę, sprzątają itd. Najlepiej pojedź i się dowiedz. Właściciel obiektu nazywa się Skiera, moim zdaniem facet konkretny, ma swoje gospodarstwo od kilku lat. Czasami kupowałam od niego siano.
aha a wiesz może jak Ludzie  , chodzi mi o atmosferę  bo to dla mnie jest priorytetem  😀
takich szczegółów to już nie znam musisz pojechać i sama się przekonać 😉
Mamy tu kogoś, kto obecnie na Partynicach stoi?
Mam pytanie trochę z innej beczki do wszystkich forumowiczów.Potrzebuję zakupić bukmankę jednokonną bądź 1,5 konną DMC 1300 taką na kat.B, sprawną i bez wkładu finansowego do ok. 6000zł.
Jeśli znałby ktoś kto by chciał sprzedać bardzo wszystkich proszę o info.Będę bardzo wdzięczna za każdą propozycję.
Czy ktoś z Dolnośląskiego korzystał z usług podkuwacza Pana Dawida Smolińskiego? Wiem, że kiedyś w Wielkiej Lipie był... Jakieś opinie? Pozdrawiam
mat_f, on w Lipie robi kilka koni. Kuje i struga. Kopyta wyglądają w porządku. Jak jest jakiś problem - typu zerwana podkowa to przyjeżdża max na drugi dzień.
epk Wielkie dzięki za informacje  :kwiatek: O to mi chodziło 🙂
Ramires jesteś w Wiszni??🙂
Od konca grudnia (okolo 20) lub 1 stycznia zwalniam miejsce w Amazonce w Chwałowicach.(wyprowadzka z wrocławia) http://amazonka.wroc.pl/ Stajnie bardzo polecam ze wzgledu na super opieke i ogromne pastwiska. Hala murowana jest obecnie wyknczana, przed koncem grudnia powinna byc oddana do użytku.
wer taaak 😉
hoho, to skiera juz ma "pensjonat"?
Pensjont to w takim czasie niedługo będzie hotel z gwiazdkami :P
A czy ktoś może opisać obecną sytuację w Krzyżanowicach?

Chodzi mi o warunki koni, czystość, obsługa itd.
❓ ❓ ❓ Witam Was 🙂 czy ktoś może mi podpowiedzieć jakąś małą, przydomową stajenkę, niedrogą (550 max? ...600 najbardziej ostatecznie) , w zachodniej części W-wia i w miarę z dobrym dojazdem ( omijając głównie korki - bo niezależny pojazd posiadam). Chciałabym, żeby koń miał co jeść, pić i miał towarzystwo innych koni.( a ja - ludzi 🙂 )  Zeby była możliwość jazd w tereny.....Cudownie byłoby gdyby też było pastwisko....ehhhh....tak sobie marzę... Może Mikołaj przyjdzie z jakąś dobrą wiadomością.....? ...proszę pomóżcie, poradźcie. Z góry dziękuję i prosze o info na priva 🙂 🏇 😜 :kwiatek:
W Ramiszowie na białym piasku jest jeden boks wolny, cena 550zł/mies. Co prawda to bardziej północ niż zachód Wrocławia ale może akurat Ci podpasuje.
Nie wiem jak z dojazdem komunikacją miejską bo jestem zmotoryzowana ale mamy przystanek przy samej stajni także coś na pewno dojeżdża.
Stajnia na 7 boksów, konie mają porządnie naścielone, dużo siana, codziennie padokowane w zależności od pory roku, do czasu jak jest widno. Można pojechać w teren na poligon, fajne  ścieżki, górki piaskowe i niedaleko lotnisko na którym można poszaleć albo pojeździć gdy grunt zamarznie.
amazonko:  :kwiatek: wielkie dzieki- chyba faktycznie przestawię swój kompas  😀  O Ramiszowie same dobre opinie słychać 🙂
[quote author=Rio Bravo link=topic=170.msg1943677#msg1943677 date=1386249667]
❓ ❓ ❓ Witam Was 🙂 czy ktoś może mi podpowiedzieć jakąś małą, przydomową stajenkę, niedrogą (550 max? ...600 najbardziej ostatecznie) , w zachodniej części W-wia i w miarę z dobrym dojazdem ( omijając głównie korki - bo niezależny pojazd posiadam). Chciałabym, żeby koń miał co jeść, pić i miał towarzystwo innych koni.( a ja - ludzi 🙂 )  Zeby była możliwość jazd w tereny.....Cudownie byłoby gdyby też było pastwisko....ehhhh....tak sobie marzę... Może Mikołaj przyjdzie z jakąś dobrą wiadomością.....? ...proszę pomóżcie, poradźcie. Z góry dziękuję i prosze o info na priva 🙂 🏇 😜 :kwiatek:
[/quote   

zapytaj u P .Skierz w ratyniu
http://stajnia-horda.pl/
są pastiwska, dobrze karmią, konie mają czysto, w tereny jeżdżą 🙂. i ludzie mili.
cenowo też sie zmieścisz
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się